Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

evka2015
18. nov 2015

Ahojte hľadám dobrého gynekológa v BA. Petržalka alebo Ružinov. a niekoho kto príjma pacientky. už som zúfalá dnes od rána obvolávam gynekológov a nik neberie pacientky, keď berú tak si pýtajú nehorázne poplatky alebo je na nich zlá recenzia.
Vopred ďakujem 🙂

8291
18. nov 2015

@evka2015 v Ba sa uz takmer vo všetkých gyn.amb.plati ročný paušal.a co mam skusennosti s kamaratkami ktoré majú gyn.u ktorých neplatia tak majú s nimi zlé skusennosti a počas tehu.ich posielali inde na sono,morfolog.sono,na glukoz.tolerancny test k diabetologovi.zaleži koľko by si bola ochotna zaplatiť.su gynekologovia ktorí si vypytaju rocne 60€.ale aj 200€ a vyššie

hargasova
18. nov 2015

Vrelo odporucam Dr.Kollara na Antolskej http://www.prvazenska.sk/ bez poplatkov. Aj sestricky velmi mile. pacientky prijma urcite

mimikas
18. nov 2015

ja chodim ku Dr. Smolikovi do GPN Ruzinov - ruzonovska poliklinika a som spokojna, ked aj zavolam ze mam problem na druhy den ma vezme, skonzultuje po telefone a pod.

evka2015
autor
18. nov 2015

@hargasova tam som volala áno príjma pacientky len keď som si čítala recenzie zlakla som sa.. zajtra idem do ružinovskej nemocnice k Dr. Millymu budem síce platiť 20€ za vyšetrenie a potom uvidíme ako sa s ním dohodnem.. ak by ma ešte zobral, tak by som bola rada, ale ak nie tak skúsim pána Dr. Kollára 🙂

evka2015
autor
18. nov 2015

@mimikas tomu som tiež dnes volala ale pýta si poplatok skoro 200€ a to sa mi zdalo veľa.. bola som zvyknutá na min. poplatky..

lavinis
18. nov 2015

ja som bola u Dr. Millyho raz...netvrdím, že nebol milý, ale ja som bola zvyknutá na trocha iný prístup, že lekár vie, že som nová pacientka, že si pred návštevou aspoň prelistuje kartu a osloví ma menom a tak, takže som zas pekne putovala k svojmu súkromnému, síce platím viac, ale viem za čo.

tehula
18. nov 2015

kym som sama hladanie nezazila, nechcelo sa mi verit, ze je to taky problem. S prepacenim lekarov tejto specializacie je ako maku, ale problem sa k nejakemu dostat a nenechat tam vyplatu.

Ja som chodila roky do FNsP Antolska, no po novom uz nemoze lekar viest v gyn-porodnickej klinike netehotne pacientky. A tak som bola nutena po 10rokoch si ist hladat gynekologa. "Nastastie"tento dovod som uviedla aj na castu otazku "A preco ku nam idete?" a mozno aj to pomohlo, ze ma novy gynekolog vzal.
Millyho mi inak byv. gynekolog odporucal, on mal kedysi ambulanciu s MUDr. Zackom (riadne naladovy svojsky lekar), tam som ist nechcela.

Autorka, je podla mna aj dolezite, co od gyna ocakavas, ci sa chystas na tehotenstvo, ci mas nejake problemy, kvoli ktorym potrebujes byt sledovana, alebo hladas len normal gyna na preventivky a pripadne potiaze.

ak neplanujes tehu ani caste navstevy, je uplne zbytocne niekde hradit tie rocne poplatky

evka2015
autor
18. nov 2015

@tehula našla som si dve čiarky na tehotenskom teste a potrebujem potvrdiť graviditu.. a tým pádom že v BA žijem už nejaký ten čas neoplatí sa mi chodiť do Štúrova a hlavne nie teraz keď sa to potvrdí aj lekárom že sme v radostnom očakávaní 🙂

8291
18. nov 2015

@evka2015 ja chodim mimo tvoj rajón.sukromna amb GynSante Dr.Gažo,platí sa uňho ročný. 60€.a potom už počas roka nič neplatis žiadne odbery,soná.jedine ak by si chcela 3D-4D video,foto bábatka.mne robil 2x ani raz sa mala nechcela ukázať,raz sa ukazala ale povedal že je to zo zlého uhla a foto,video by nebolo pekné,ale ze ak chcem mi to vytlači,tak som nechcela a ani som neplatila.ja som veľmi spokojna nikdy som nemala z neho pocit ze by bol nervózny,vždy usmiaty oslovuje ma vždy krstný menom.mala som aj komplikacie,pomohol mi veľmi.A je aj odborník na,neplodnosť,umele oplod.Ambulanciu ma na kramaroch v poliklinike

evka2015
autor
18. nov 2015

@8291 60€ to nieje až tak veľa to by šlo. uvidím ako dopadnem zajtra u pána dr. Millyho.. a Dr. Gažo príjma nové pacientky?

8291
18. nov 2015

Ano príjma pred pol rokom som tam poslala 16 ročnú kočku.zobral ju bez problemov

tehula
18. nov 2015

@evka2015 rozumiem, tak to si ten speci pripad. A 🙂 gratulujem

evka2015
autor
18. nov 2015

@tehula ďakujem 🙂

8291
18. nov 2015

@evka2015 a hlavne mne najviac vyhovuje ze sa viem objednať cez internet.pozriem si volne termín a hodiny a objednam sa na deň a hodinu ktorá vyhovuje mne.ked na 10:20 tak vždy 10:20 idem do ambul.nikdy som necakala viac ako 5 min.na každú pacientku ma vyhradenych minimálne 20 minút.toto mi vyhovuje,lebo oni sa potom neponahlaju a majú na teba čas.a keď sa objednam tak mi posli mail ze akceptovali môj zvolený termin.a asi 1-2 dni pred terminom ešte posli sms ze mam u nich termín aby som nezabudla.a vždy ma upozornia ze prešiel rok od preventivky,ze sa môže dostaviť na ďalšiu.

evka2015
autor
18. nov 2015

@8291 to sa mi páči 🙂 ďakujem zajtra uvidím ako dopadnem ak ma nezoberie Dr. Milly tak píšem tomu tvojmu 🙂 ďakujem 🙂

evka2015
autor
19. nov 2015

@8291 Ahoj takže už som po vyšetrení Dr. Milly ma zobral a mal vynikajúci prístup. máme 2,7mm 🙂