Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Holenie intímnych častí

30. sep 2021

Ahojte aksi holim intímne partie, tak sa mi tam vyhadzu vyrazky, aj okolo ako su nohavicky, nevyzerá to vábne. Ziletku nepouzivam na nic iné. Poradte ako sa holite vy.

rinsh
30. sep 2021

Stačí po holení použiť krém na intímnu hygienu alebo ako sa to správne nazve. Ja používam z Oriflame po holení a depilácii. Myslím že je to značka Feminele alebo nejak tak a pomáha to.

lara45
30. sep 2021

Aj mne sa to stáva.Zistila som že mam veľmi citlivú pokošku na žiletky.Použivam pánske a su lepsie

anne_mary2
30. sep 2021

Ahoj, ak byvas niekde kde je dostupna DM- silno odporucam toto 🙂) mne sa osvedcilo po holeni neobliekat spodne pradlo, idealne vecer oholim, natriem a necham vetrat alebo ako to povedat 🙂)
Ale neviem ci je na to zaruceny tip, asi len skusat, ja sa v 90% pripadov vobec nevyhadzem, sem tam sa stane a pritom nic nerobim inak

lasona
30. sep 2021

Ja depilujem filmovým voskom, paráda...ale ja to mám doma po ruke

svetlanka
30. sep 2021

Oholiť elektrickým strojčekom, jedine tak🙃

januska20
1. okt 2021

@svetlanka presne tak, vyskúšala som kadečo, ale elektrický strojček je naj.

sickynickyobsadene
1. okt 2021

@svetlanka ale akým,skúsila som asi tri a o nicom..buď skubalo alebo ani nebrali chĺpky..

marrilyn
1. okt 2021

Tiez odporucam elektricky strojcek. Mala som damsky na baterky, to nebola vyhra, strasne tahal. Tak som znarodnila jeden muzovi 😁 a pouzivam ho roky. Nie je na klasicke baterky, ale nabijatelny. Celkovo tie panske produkty na holenie sa mi osvedcili, nohy napr holim ziletkou a panska pena na holenie je k tomu uplne top, tie damske, to akoby som ani ziadnu nepouzila.

kallanchoe
1. okt 2021

Pánsky one blade od Philips.....konečne...konečne 🙏nemám vyrážky po holení....

anita6666
1. okt 2021

Výlučne depilacny krém na hornú časť

11iva11
1. okt 2021

Mne to manžel zastriháva strojčekom na minimálnu dĺžku.Žiadne vyrážky.

poppy_00
1. okt 2021

Ja pouzivam venus ziletku ta je naj a holim v smere rastu do hladka, nie v protismere..a sudokrem v oblasti bikin po holeni, ziadne cervene vyrazky

svetlanka
1. okt 2021

@sickynickyobsadene ja mám uz niekoľko rokov Braun, nešklbe a pekne oholí 🤔