• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

8. mája 2017 
som z LM a už dlhých 13 mesiacov sa snažíme ale stále k nám bocian nepriletel.
11. jún 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiez snažime už asi je to aj 2 roky a jeden mesiac a zatiaľ sa nam nedari. bocian raz p rileti
11. jún 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sindus, pupcok, dakujem ste zlate, budeme sa snazit vsetko prekonat.

sindus :slight_smile: na testy idem az v stredu, ale neviem. Brucho ma uz neboli, ale od zaludk je mi dako divno, no neviem, ale to mozw byt aj od nervozity. Neviem ako do dopadne v stredu a este k tomu aj to odlucenie :frowning2: No uvidime.

No ja ked vidim beociany tak im mavam aby vedeli kam maju prist :slight_smile:
11. jún 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stasha prepáč nečítala som o tebe na začiatku, bola si na IUI alebo umelom oplodnení?
11. jún 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah :slight_smile: nevadi ved ani ja necitam stare prispevky a tiez sa opytam. Bola som na IUI a tuto stredu ideme testovat, ci sa to podarilo. :slight_smile: Pevne verim ze ano.
11. jún 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stascha ja som bola na IUI minulú stredu a ako sa cítiš? Ja cítim trochu podbruško, ale prsia nič - ma nebolia, učívam Utrogestany 2 dvakrát dva. Myslíš že je to ok?
11. jún 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah :slight_smile: no ja som bola IUI tyzden pred tebou, Podbrusko som tiez citila a bola som taka nafuknuta, aj ked som si zavadzala utrogestan tak to bolo neprijemne, ale teraz ma nic neboli, len prsia mam dake väcsie a tazsie. Tazko povedat ci je to ok, kazdy sa citime inac, ale to podbrusko pobolieva asi kazdu snazilku po IUI.
12. jún 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stasha presne ako píšeš, tiež mám také príznaky, podbruško sem tam cítim a mám ho spuchnuté, prsia ma nebolia, len ich mám trochu väčšie a čo ma najviac štve ani nemám chuť na sex, lebo ma po ňom rozbolí podbruško taký divný tlak pod pupkom mám a po čase sa to ukludní zas. Je to normálne?
12. jún 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stascha prepáč večne mi z tvojho mena vypadne c pri písaní
12. jún 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah, tak napis Katarina :slight_smile:
12. jún 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stascha dobre, tak Katarína-ale aby som to nezabudla:slight_smile:)
12. jún 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah :slight_smile: to nevadi ked zabudnes, su aj horsie veci :grinning:
12. jún 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, staschi, zajtra na Teba budem mysliet a verim, ze Ti zajtra povedia do telefonu prijemnu a ocakavanu spravu. ja tu zajtra nebudem, tak si to precitam vo stvrtok
12. jún 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikae :slight_smile: dakujem si mila, neboj napisem.
12. jún 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, stascha, od samého skorého rána budem na Teba myslieť a držať silno palce! veľa šťastia!!!
12. jún 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, caka ma vysetrenie hsg buduci tyzden v stredu. citala som vselijake skusenosti, radsej na to este nemyslim. momentalne ma trapi stav po tom , resp. na druhy den, ked to mam dost narocne v praci. boli ste uz ok, nic vas nebolelo?
12. jún 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
13. jún 2007 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný deň želám!
stascha, od rána na Teba myslím a silno silno držím palce!!
loginka, neboj sa toho vyšetrenia, ja som bola teiž druhý deň už o.k., a taktiež som špinila ako píše sindus.
13. jún 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem snazilkam pekny i ked zamraceny den :slight_smile:
pupcok :slight_smile: sindus :slight_smile: ste mile uz som v praci takze po obede volam do GF a uvidime co povedia. Poviem Vam ze dnes ma nic neboli ani prsia ani podbrusko aj ked mrchu dostavam 25-26DC, takze vobec netusim na com som, iba sa mi horooozne toci hlava a ani kava nepomaha. :unamused:

loginka :slight_smile: ako pise sindus aj ja som bola OK na druhy den, tiez som trosku spinila, a potom uz nic, len som sa citila taka trosku nafunknuta, ale bolesti som tusim uz nemala. V den vysetrenia, ale zostan doma, a pospi si to mne dost pomohlo.
Neboj zvladnes to. :slight_smile:
13. jún 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky :slight_smile:

Staschi, to ti len krv zobrali a teraz musis cakat do poobedia na vysledky?
13. jún 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sindus :slight_smile: presne tak az okolo 2-3-tej si mam zavolat a potom mi asi povedia co a ako.
13. jún 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, tak velmi ti to prajem. No, uz mame 12-tu hodinu, tak este 2 hodiny, ale to ujde :wink:
13. jún 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za povzbudenia,uz aby som mala potom,prajem Vam vsetkym krasny den
13. jún 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky, tak ja neviem volala som do centra ta hodnota HCG je nizka len 15 do 10 je to negativne takze v utorok mam prist znova na krv a uvidime :frowning2: no nic, uvidime v utorok.
13. jún 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj, stascha, nebuď smutná, uvidíš, možno to do utorka ešte stúpne! ešte nič nie je stratené! :wink:
13. jún 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj stascha :sweat_smile: Držím palčeky na druhý odber aby sa ti to potvrdilo :sweat_smile:
13. jún 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok