HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

zuzana.j
11. jún 2007

som z LM a už dlhých 13 mesiacov sa snažíme ale stále k nám bocian nepriletel.

erikae
11. jún 2007

my sa tiez snažime už asi je to aj 2 roky a jeden mesiac a zatiaľ sa nam nedari. bocian raz p rileti

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
11. jún 2007

sindus, pupcok, dakujem ste zlate, budeme sa snazit vsetko prekonat.

sindus 🙂 na testy idem az v stredu, ale neviem. Brucho ma uz neboli, ale od zaludk je mi dako divno, no neviem, ale to mozw byt aj od nervozity. Neviem ako do dopadne v stredu a este k tomu aj to odlucenie ☹ No uvidime.

No ja ked vidim beociany tak im mavam aby vedeli kam maju prist 🙂

lumah
11. jún 2007

stasha prepáč nečítala som o tebe na začiatku, bola si na IUI alebo umelom oplodnení?

stascha
11. jún 2007

lumah 🙂 nevadi ved ani ja necitam stare prispevky a tiez sa opytam. Bola som na IUI a tuto stredu ideme testovat, ci sa to podarilo. 🙂 Pevne verim ze ano.

lumah
11. jún 2007

stascha ja som bola na IUI minulú stredu a ako sa cítiš? Ja cítim trochu podbruško, ale prsia nič - ma nebolia, učívam Utrogestany 2 dvakrát dva. Myslíš že je to ok?

stascha
12. jún 2007

lumah 🙂 no ja som bola IUI tyzden pred tebou, Podbrusko som tiez citila a bola som taka nafuknuta, aj ked som si zavadzala utrogestan tak to bolo neprijemne, ale teraz ma nic neboli, len prsia mam dake väcsie a tazsie. Tazko povedat ci je to ok, kazdy sa citime inac, ale to podbrusko pobolieva asi kazdu snazilku po IUI.

lumah
12. jún 2007

stasha presne ako píšeš, tiež mám také príznaky, podbruško sem tam cítim a mám ho spuchnuté, prsia ma nebolia, len ich mám trochu väčšie a čo ma najviac štve ani nemám chuť na sex, lebo ma po ňom rozbolí podbruško taký divný tlak pod pupkom mám a po čase sa to ukludní zas. Je to normálne?

lumah
12. jún 2007

stascha prepáč večne mi z tvojho mena vypadne c pri písaní

stascha
12. jún 2007

lumah, tak napis Katarina 🙂

lumah
12. jún 2007

stascha dobre, tak Katarína-ale aby som to nezabudla🙂)

stascha
12. jún 2007

lumah 🙂 to nevadi ked zabudnes, su aj horsie veci 😀

erikae
12. jún 2007

katka, staschi, zajtra na Teba budem mysliet a verim, ze Ti zajtra povedia do telefonu prijemnu a ocakavanu spravu. ja tu zajtra nebudem, tak si to precitam vo stvrtok

stascha
12. jún 2007

erikae 🙂 dakujem si mila, neboj napisem.

pupcok
12. jún 2007

ahojky, stascha, od samého skorého rána budem na Teba myslieť a držať silno palce! veľa šťastia!!!

loginka
12. jún 2007

caute baby, caka ma vysetrenie hsg buduci tyzden v stredu. citala som vselijake skusenosti, radsej na to este nemyslim. momentalne ma trapi stav po tom , resp. na druhy den, ked to mam dost narocne v praci. boli ste uz ok, nic vas nebolelo?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
13. jún 2007

dobré ránko 🙂

pupcok
13. jún 2007

ahojte, pekný deň želám!
stascha, od rána na Teba myslím a silno silno držím palce!!
loginka, neboj sa toho vyšetrenia, ja som bola teiž druhý deň už o.k., a taktiež som špinila ako píše sindus.

stascha
13. jún 2007

prajem snazilkam pekny i ked zamraceny den 🙂
pupcok 🙂 sindus 🙂 ste mile uz som v praci takze po obede volam do GF a uvidime co povedia. Poviem Vam ze dnes ma nic neboli ani prsia ani podbrusko aj ked mrchu dostavam 25-26DC, takze vobec netusim na com som, iba sa mi horooozne toci hlava a ani kava nepomaha. 😒

loginka 🙂 ako pise sindus aj ja som bola OK na druhy den, tiez som trosku spinila, a potom uz nic, len som sa citila taka trosku nafunknuta, ale bolesti som tusim uz nemala. V den vysetrenia, ale zostan doma, a pospi si to mne dost pomohlo.
Neboj zvladnes to. 🙂

sindus
13. jún 2007

Ahojte snazilky 🙂

Staschi, to ti len krv zobrali a teraz musis cakat do poobedia na vysledky?

stascha
13. jún 2007

sindus 🙂 presne tak az okolo 2-3-tej si mam zavolat a potom mi asi povedia co a ako.

sindus
13. jún 2007

Jaaaj, tak velmi ti to prajem. No, uz mame 12-tu hodinu, tak este 2 hodiny, ale to ujde 😉

loginka
13. jún 2007

dik za povzbudenia,uz aby som mala potom,prajem Vam vsetkym krasny den

stascha
13. jún 2007

ahojte snazilky, tak ja neviem volala som do centra ta hodnota HCG je nizka len 15 do 10 je to negativne takze v utorok mam prist znova na krv a uvidime ☹ no nic, uvidime v utorok.

pupcok
13. jún 2007

júj, stascha, nebuď smutná, uvidíš, možno to do utorka ešte stúpne! ešte nič nie je stratené! 😉

francis
13. jún 2007

Ahoj stascha 😅 Držím palčeky na druhý odber aby sa ti to potvrdilo 😅