• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

23. marca 2017 
stasha nebudď smutná z toho, možno je ešte skoro, treba veriť že to vyjde. Aj užívaš ešte lieky stále?
14. jún 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah, ano kazali mi stale brat utrogestan, az ked to bude na 100% negativne, to uvidim az v utorok.

sindus :grinning: :grinning: normalka som sa musela nahlas zasmiat, to bolo tak zlato napisane, dakujem
14. jún 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stascha som sa dnes zastavila u mojho gynekologa-on ma poslal do toho centra GYNFIV a som sa ho opýtala, že či by som mala niečo cítiť po týždni po tej inseminácii a povedal že ešte je moc skoro, že určite nie a ked som mu povedala že mám citlivé bradavky, povedal že to je tými hormonálnymi tabletkami. Tak si myslím aj ked ty si o týždeň skor bola na IUI ako ja, že sa ti to tehotenstvo určite potvrdí v ten utorok. Tfuj tfuj pre šťastie :grinning:
14. jún 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah :slight_smile: joj dievcata vy ste take zlate, nemam to potvrdene ale po tolkom priami to bude urcite moje tehulkovanie :slight_smile:
14. jún 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stascha musí byť, však tu je to normálne nákazlivé - hotová epidémia momentálne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: no neviem vcera som urobila test negativny :slight_smile: , tak som ho zopakovala dnes rano a co myslite co vyslo :frowning2: Tak ja fakt neviem, ani brucho ma neboli ako keby som mala dostat mrchu, ale to bude asi tym utrogestanom,a spinenie tiez nemam.
15. jún 2007 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky! Dlouho jsem tady nebyla. Musím se s vámi podělit o mou radost. Včera jsem si dělala test a byly tam dvě čárky. MS jsem měla naposledy 7.5. a pak jsem byla na HSG a hned po tom jsem asi otěhotněla. Ještě to teda nemám potvrzené od doktorky :frowning2: Staschko držím palečky, aby jsi brzy našla taky ty // ! Dokud nepřijde mrška, tak je pořád veliká naděje, tak vydrž!
15. jún 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanne :slight_smile: jeje gratulujem, aj lekari hovoria ze po HSG je najväcsia pravdepodobnost ze otehotnies, bodaj by to bola pravda, ale ked uz si mala // tak to budes tehulka ved mrska ti meska viac ako tyzdens ci nie?
15. jún 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanne - blahozelam!!! :slight_smile: k //

kati stascha - vidis, aj hanne pise, pokial nepride mrcha, tak je nadej a mrchu este nemas! Takze ziadny stres, brusko pohladkaj a urcite tam nieco rastie :wink:

lumah - tak budem drzat palceky nech aj ty mas // a radost v ociach :slight_smile:
15. jún 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanne, gratulujem Ti

sindus, lenze mrcha ze vraj nepride, kym beries utrogestan...

lumi, drzim Ti palceky, aby bolo druhe dietatko

kati, velmi Ti prajem, aby Ti v utorok oznamili, ze si buduca mamicka,

podla mna uz tolko netestuj, tie testy nie su natolko spolahlive ako krv,

lenka sa vtedy tiez doma testovala den pred odobratim krvi, a II ciarky nevysli a predsa krv ukazala, ze je tehu :slight_smile:
15. jún 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
hanne, blahoželám!! úžasná správička :slight_smile:
15. jún 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika :slight_smile: to mas pravdu pokial beriem ten utrogestan tak mrcha pravdepodobne nepride, ale potom ked ho vysadim ak nebudem tehu tak cely cyklus budem mat rozhaseny a kym sa to znova ustali.
Dievcata nemate s tym skusenosti?
15. jún 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky za gratulace, ještě vám musím napsat, co mi řekla doktorka, když jsem jí nesla výsledky z HSG (jen jeden vejcovod průchodný). Řekla mi, že si z toho nic nemám dělat, že teď je před námi nejplodnější období (tím myslela asi jaro a léto), tak to určitě výjde a když ne, tak nás pošle na IVF až tak v prosinci. Samozdřejmě jsem jí nevěřila, smířila jsem se s IVF, no a vidíte. Sama tomu ještě pořád moc nevěřím.... Takže ať je to léto opravdu plodné i pro vás, moc držím palečky :wink:
15. jún 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanne to je krasne :slight_smile:
15. jún 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stascha, ja som brala utrogestan 4mesiace, vždy 11DC-30DC, vždy keď som ho potom vysadila, menzes prišiel do 1-2dní, raz dokonca za pár hodín po vysadení. mne sa cyklus len trochu predlžil, o nejaké 3-4dni.
15. jún 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupcok tiez si to myslim, ozaj a spinila si ked si mala dostat menzes a este si brala utros.
18. jún 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sindus vidis, je to cesta k lepsiemu :slight_smile:
sindus, ved ani ja nemam spinenie som sice 30DC, ale ja som mala cyklus 25 dni,hlava bolela vcera, a brucho no pobolieva sem tam ale cez MS je to horsie
18. jún 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikae - v sprche nic, len mi umyl chrbat a pratal sa prec :frowning2: teraz ked ideme spat, tak si aspon ruku cezo mna prehodi. Uz nech sme na tej dovolenke, prec od vsetkych...

pupcok - no o trosicku je lepsie, uz nemam taky stres, ked kredit je v poriadku, ale tie myslienky, kedze robia kazdy 4 den spolu, mam este stale kadejake. Lenze ked prestali pisat, tak preco by tam nieco pokracovalo? Dufam, ze nie.
18. jún 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok