HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
14. jún 2007

stasha nebudď smutná z toho, možno je ešte skoro, treba veriť že to vyjde. Aj užívaš ešte lieky stále?

stascha
14. jún 2007

lumah, ano kazali mi stale brat utrogestan, az ked to bude na 100% negativne, to uvidim az v utorok.

sindus 😀 😀 normalka som sa musela nahlas zasmiat, to bolo tak zlato napisane, dakujem

lumah
14. jún 2007

stascha som sa dnes zastavila u mojho gynekologa-on ma poslal do toho centra GYNFIV a som sa ho opýtala, že či by som mala niečo cítiť po týždni po tej inseminácii a povedal že ešte je moc skoro, že určite nie a ked som mu povedala že mám citlivé bradavky, povedal že to je tými hormonálnymi tabletkami. Tak si myslím aj ked ty si o týždeň skor bola na IUI ako ja, že sa ti to tehotenstvo určite potvrdí v ten utorok. Tfuj tfuj pre šťastie 😀

stascha
14. jún 2007

lumah 🙂 joj dievcata vy ste take zlate, nemam to potvrdene ale po tolkom priami to bude urcite moje tehulkovanie 🙂

lumah
14. jún 2007

stascha musí byť, však tu je to normálne nákazlivé - hotová epidémia momentálne 😀 😝

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
15. jún 2007

ahojte dievcata 🙂 no neviem vcera som urobila test negativny 🙂 , tak som ho zopakovala dnes rano a co myslite co vyslo ☹ Tak ja fakt neviem, ani brucho ma neboli ako keby som mala dostat mrchu, ale to bude asi tym utrogestanom,a spinenie tiez nemam.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanne
15. jún 2007

Ahojte holky! Dlouho jsem tady nebyla. Musím se s vámi podělit o mou radost. Včera jsem si dělala test a byly tam dvě čárky. MS jsem měla naposledy 7.5. a pak jsem byla na HSG a hned po tom jsem asi otěhotněla. Ještě to teda nemám potvrzené od doktorky ☹ Staschko držím palečky, aby jsi brzy našla taky ty // ! Dokud nepřijde mrška, tak je pořád veliká naděje, tak vydrž!

stascha
15. jún 2007

hanne 🙂 jeje gratulujem, aj lekari hovoria ze po HSG je najväcsia pravdepodobnost ze otehotnies, bodaj by to bola pravda, ale ked uz si mala // tak to budes tehulka ved mrska ti meska viac ako tyzdens ci nie?

lumah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
15. jún 2007

hanne - blahozelam!!! 🙂 k //

kati stascha - vidis, aj hanne pise, pokial nepride mrcha, tak je nadej a mrchu este nemas! Takze ziadny stres, brusko pohladkaj a urcite tam nieco rastie 😉

lumah - tak budem drzat palceky nech aj ty mas // a radost v ociach 🙂

erikae
15. jún 2007

hanne, gratulujem Ti

sindus, lenze mrcha ze vraj nepride, kym beries utrogestan...

lumi, drzim Ti palceky, aby bolo druhe dietatko

kati, velmi Ti prajem, aby Ti v utorok oznamili, ze si buduca mamicka,

podla mna uz tolko netestuj, tie testy nie su natolko spolahlive ako krv,

lenka sa vtedy tiez doma testovala den pred odobratim krvi, a II ciarky nevysli a predsa krv ukazala, ze je tehu 🙂

pupcok
15. jún 2007

ahojte!
hanne, blahoželám!! úžasná správička 🙂

stascha
15. jún 2007

erika 🙂 to mas pravdu pokial beriem ten utrogestan tak mrcha pravdepodobne nepride, ale potom ked ho vysadim ak nebudem tehu tak cely cyklus budem mat rozhaseny a kym sa to znova ustali.
Dievcata nemate s tym skusenosti?

hanne
15. jún 2007

Holky díky za gratulace, ještě vám musím napsat, co mi řekla doktorka, když jsem jí nesla výsledky z HSG (jen jeden vejcovod průchodný). Řekla mi, že si z toho nic nemám dělat, že teď je před námi nejplodnější období (tím myslela asi jaro a léto), tak to určitě výjde a když ne, tak nás pošle na IVF až tak v prosinci. Samozdřejmě jsem jí nevěřila, smířila jsem se s IVF, no a vidíte. Sama tomu ještě pořád moc nevěřím.... Takže ať je to léto opravdu plodné i pro vás, moc držím palečky 😉

erikae
15. jún 2007

hanne to je krasne 🙂

pupcok
15. jún 2007

ahoj stascha, ja som brala utrogestan 4mesiace, vždy 11DC-30DC, vždy keď som ho potom vysadila, menzes prišiel do 1-2dní, raz dokonca za pár hodín po vysadení. mne sa cyklus len trochu predlžil, o nejaké 3-4dni.

stascha
18. jún 2007

pupcok tiez si to myslim, ozaj a spinila si ked si mala dostat menzes a este si brala utros.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
18. jún 2007

sindus vidis, je to cesta k lepsiemu 🙂
sindus, ved ani ja nemam spinenie som sice 30DC, ale ja som mala cyklus 25 dni,hlava bolela vcera, a brucho no pobolieva sem tam ale cez MS je to horsie

erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
18. jún 2007

erikae - v sprche nic, len mi umyl chrbat a pratal sa prec ☹ teraz ked ideme spat, tak si aspon ruku cezo mna prehodi. Uz nech sme na tej dovolenke, prec od vsetkych...

pupcok - no o trosicku je lepsie, uz nemam taky stres, ked kredit je v poriadku, ale tie myslienky, kedze robia kazdy 4 den spolu, mam este stale kadejake. Lenze ked prestali pisat, tak preco by tam nieco pokracovalo? Dufam, ze nie.