HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
27. jún 2007

ahojte dievcata, sindus tu dovcu ti normalka zacinam zavidiet ale tak zdravo,pretoze neviem ka sa dostaneme tento rok my, hlavne podla toho kedy pride manzel a co vsetko bude musiet doma stihnut, ale verim ze pojdeme k moru, chodili sme doteraz kazdy rok a som si na to normalka zvykla 🙂
Co sa tyka toho menzesu som na tom ako ty, ale este k tomu mam aj bolesti a riesim to dvoma 400 ibalginmy naraz, viem ze to je vela ale inac by som nevedela fungovat, pretoze mam stavy ked ma prehana je mi na vracanie. Ked som bola mladsia tak som sa normalka desila dna kedy som mala dostat mrchu lebo som nevedla ci mam na wc sedeit alebo tam mat strcenu hlavu, no hroza. Najlepsie to bolo ked som brala HA, vtedy som sice trocha citila bruchu lae dalo sa to prezit, ked som ich vysadila tak sa to postupne vracalo do toho stavu ako na zaciatku. Takze teraz ked dostanem MS nadopujem sa a da sa to zvladnut.
Na tu dovcu uz idete teraz niekedy, ze? No tak si ju uzite a dufam ze bude aj tulkanie 🙂

lumah
27. jún 2007

Ahojte kočky! Ja už som po dovolenke práve-boli sme v Chorvátsku týždeň -úplná paráda, slniečko v kuse svietilo a perfektná voda bola na kúpanie.
stascha ja som bola v pondelok na krvi ráno a tiež to bolo negatívne. Momentálne špiním po vysadení Utrogestanu a čakám na menzes. 😒

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
27. jún 2007

lumah 🙂 to mi je luto, ale ako pise sindus snad to na prvy krat ani nikomu nevyslo, mozno je par vynimiek. Ja som IUI mala tiez negativne a menzes som dostala minuly utorok a to som este rano brala utrogestan a brala som ho tri tyzdne lebo som hcg mala mierne zvysene tak tam bola malinkata nadej, ale bohuzial ☹
sindus 🙂 uzi si dovolenku, nenechaj si pokazit naladu odmeranostou tvojho manzela, aj ked to bude tazke, uvidis ako sa bude spravat a podla toho sa zariadis.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
27. jún 2007

sindi slunce v dusi, a vratte sa zalubeny ako na zaciatku vasho vztahu

pupcok
27. jún 2007

ahojky sindus, uži si dovolenku!! nech je všetko v najlepšom poriadku 😉

lumah
28. jún 2007

sindus ja idem teraz ešte na laparku či mám priechodné vajcovody a potom asi znovu na IUI.

erikae
6. júl 2007

staschi, kati ako to zvladas bez manzela, vsetko je v poriadku?
pekny vikend

pupcok
6. júl 2007

ahojte 😉 , ako sa máte?
ja v celku fain, od stredy beriem clostilbegyt, tak hádam pomôže 😉 , tiež Vám prajem pekný víkend ako erikae 🙂

erikae
6. júl 2007

ahoj pupcok, ja beriem clostilbegyt od utorku 😉 , chystas sa na IUI?

pupcok
6. júl 2007

ahoj erikae, tak to sme s clostilom začali skoro rovnako 😉 , nie na IVI zatiaľ nie. zatiaľ skúšame čisto len clostil, čo to spraví 😉 ,predtým som už brala však dva cykly(január, február) a nezadarilo sa ☹ ..ty sa chystáš na IVI?

erikae
6. júl 2007

chystam sa na druhu inseminaciu,
na prvej som bola v aprili,
tak skusame znova 🙂
pupcok pojdes na kontrolu,(ultrazvuk, krv, aby zistili ako clostil. na Teba ucinkuje?)

pupcok
6. júl 2007

erikae, teraz vôbec nemám ísť na uzv ani krv, dr. sa mám ozvať až koncom cyklu,inak od 10DC beriem aj utrogestan ešte. predtým keď som brala clostil, bola som raz na folikulometrii.

stascha
9. júl 2007

krasny den dievcata, citam vsetky vase prispevky ale ako viete som sama tak nic nove sa nedeje. Iba v stredu som bola u Dr. pokecali sme ja nemozem na Dr. Stenovu povedat nic zle. Take u mna po prvej IUI k oplodneniu doslo preto som mala to HCG vzysene ale pani priroda vedela preco sa to malinke neuzniezdilo. Vzala som si papiere na 2 IUI a ked pride manzel domenko tak skusime najprv prirodzene predsa ten mesiac a ked nic tak v auguste sup na dalsie IUI. Zatial nemam stymulovany cyklus,ale ked bude ta druha IUI negativna tak zacneme aj my stimulovat.

erika 🙂 ale ano, len tie prve dni boli tazke ked som ho pocula bolo slzave udolie, ale teraz je setko ok. Kazdy den splu telefonujeme, ale sme na SKYPE takze da sa to, a ked on je v pohode tak aj ja to znasam lepsie, ale ved uz pride mal by prist 24.7 ak sa nic nezmeni. TESIIIMM 🙂

Dievcat drzte sa bude stale tu a ked bude nieco nove napisem, myslim na vas.

pupcok
9. júl 2007

ahoj dievčatá 😉
Stascha, tak 24.7. sa už pomaly blíži, už Ti za chvíľu príde manžel, to Ti verím, že sa moc tešíš 😵 😵 😵

stascha
9. júl 2007

pupcok 🙂 ze vahas, ked mas cloveka koteho lubis stale pri sebe tak to beries ako samozrejmost, ale az ked odide na dlhsiu dobu tak az potoms si uvedomime ako nam chyba a ze zivot bez neho je taky prazdny.

brita
9. júl 2007

Stachka, prosim ta, ked si vysadila ten utrogestan, o kolko dni si dostala menzes?

pupcok
9. júl 2007

ja viem Stascha, mne stačí keď manžel odíde na pár dní a hneď beriem kopec vecí inak, a teším sa na každú správu od neho 😉

stascha
10. júl 2007

brita 🙂 vecer pre opätovnym odberom krvy na stanovenie hladiny HCG som zacala spinit a rano ma zacalo boliet brucho ako pri mrche a zacala som krvacat takze krvacat som zacala este ked som si rano dala utrogestan. Ale po 14 dnoch ked som bola na krv som vobec nespinila a ani nekrvacala bolo to tym ze hladina HCG bol 15 teda zvysena.

brita
10. júl 2007

Staschka,dakujem za odpoved, ja som na tom presne ako ty. Bola som na 16. den po druhom IUI na krv aj sono a hodnota bola zase "medzi" - toto slovo neznasam uz, lebo aj minule mi to tak vyslo - a mam ist teraz v stredu, cize na 18. den. Ale dnes mam uz mierne spinenie a boli ma trosku brucho, takze na 99,99% to bude negativne. Ja chodim do Heliosu v Martine a u nich je hodnota 0,1 uz akoze pozitne tehotenstvo. Teraz som mala 0,04 a to je to ich "medzi", ale pre mna to je "negativne". Uvidim, co tam zajtra nameraju, aj ked viem, ze tam idem zbytocne. Co uz!

Inac po prvom IUI na 14. den som mala 0,09 a potom to kleslo o 5 dni na 0,03. Takze bolo to tam, ale neudrzalo sa. ☹ A teraz to bude to iste.

erikae
10. júl 2007

staschi, 24. 7 bude skoro
🙂 moj manzelik je teraz chory, myslis, ze ak bude do piatku v poriadku mozme IUI podstupit?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz