HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

jana.cb
19. mar 2008

tak ja zatim mizim kocko je mi nejak zima jste tedka prisli z veci a foukalo tam na me ☹( tak jdu do vany ..preji hezky vecer a zitra nebo este dneska ahojky 😉 a toho hsg se neboj 😉 dneska mi volala sestrenice dobra kamoska a ta na tom byla sice v Brne ale uz to ma za sebou a je to dost podobny jako CB a fakt bolelo jen to fixovani krsku al asi jen minutu a pak to bylo jen jako silnejsi MS ale jinak pohoda 😉 a za hodku sla domu takze bused moct i odjet 😉

achalteke
19. mar 2008

No hele tak to je fakt prdel....Martinu znám, samozřejmě z ifauny, osobně se neznáme, ale už jsme na fauně spolu klábosily, dokonce tu svojí ponici Mendy má od nás.... 😀 . Jo a taky jsem si všimla, že jsme si docela podobný, aspoň jsme teda podobný tipy. Dokonce můj chlápek myslel když viděl její fotky tak se ptal co je to za koně, že ty nezná...Je mi celkem sympatická a ráda bych s ní pokecala někdy live. Svět je fakt malej.
Já bych na ten sraz docela ráda dorazila, ale zítra jsem ve fachu do pěti a pak mám pět dní volna (což mi připomíná, že se tu moc často neobjevim, páč můj chlap jede na turné s kapelou na Slovač a bere si s sebou noťas a já budu s pesem doma). Ale jindy dorazim moc ráda. Aspoň si pokecám s někým kdo má stejnej cíl jako já... 😉 Myslím, že některým lidem ze svýho okolí lezu těma pindama okolo otěhotnění docela na nervy 🙂 ...Do tý místnosti mrknu zítra a uvidíme...Takže hezkej večer, jdeme se snažit, páč pak bude několik dní utrum a příští týden abstinence kvůli spermiogramu, chjo, tak pa

achalteke
19. mar 2008

jejda a tu www stránku znám taky, shagya arabi se mi docela líběj...takže občas brouzdám a hledám info...super koně, toho známýho pozdravuj - má vkus co se koní týče), se pozná 😉 . Hele a s koňma to ber v poho...já vzala jednou mýho chlapa na jízdárnu, sedl na koně poprvý v životě a docela mu to šlo...ale z koní má respekt a pokud možno moc se k nim nepřibližuje, ale když potřebuju s něčím pomoct okolo koní, tak mi vždycky ochotně pomůže, ale jeho parketa to není 😎

jana.cb
20. mar 2008

No no no prave a proto jsi mi utkvela v pameti a rikala jsem si odkud ja te asi znam :o) Marťa je taky konikova no a fajn holka ale zas tak dobre ji neznam jen ze chodi od nas s vesnice kde mame chalupu tak s jednim klucinou a za nasi chalupou ma ty jeji konouchy tak obcas k nim zajdem poekcame obcas ona a tak 😉
No jo se clovek nemuze ani tady uprdnout aby o tom clovek na druhej strane nevedel :o) jejda to toho mate teda oba dva dost ale nevadi Jarmil hele tohle neni posledni srazik preci tak pujdes na ten priste alepson 1x za mesic by jsme ho my snazilky nebo ty co mame stejny problem + Artacky coz uz jsme zensky predany odbornikum na neplodnost tak si vzdy radi pokecame o tom kdo mamco za sebou co komu pomohlo a kdo je uz tehule 😉 takze dam vedit az bude dalsi ale ty tam zaskoc urcite hele mezi nas 😉 jo jo utrum 3az 5 dni by se melo no ☹( jasny pozdrav vyridim a az bude smit nekdy cas tak se tam zajed podicat ma to i pro verejnost a na jezedni pokud vim tak kone pujcuje i tam ma ubytovani 😉 no prave ja jsem stejnej tip jako tvuj chlapik taky z nich mam respekt a nemyslim si ze k nim nejak extra prilnu a enbude to moje parketa 😉 tak pa pa apekny den preji

achalteke
20. mar 2008

jo mě se taky zdá sympatická..... Já teď barvim s kolegyněma vejce, v pět padla a pět dní volna, se neskutečně těšim. Jani užijte si srazík a přiště do toho jdu s vámi...třeba už příště nebudu snažilka - no kéž by, jdu makat dobarvim vejce a valim dom 🙂

jana.cb
20. mar 2008

ahojiky jééé uz tedka vejce jo? 🙂 to ja nechavam na posledni chvili 😒 tak to si to uzijte holky to me vzdycky jako malou bavilo .o) jasny srazik klidne priste no problem dam vedit az zase nejaky bude jinak ten dnesni se moc povedl 🙂 tak snad i ten pristi ........no kez bys byla tehule to si tu prejeme vsichni no 😒 ale mozny je vsechno tak drzim palecky abys byla co nejdrive 😉 tak pa pa jdu veceret

achalteke
20. mar 2008

tak to je supr, že se srazík povedl, já jsem u kámošky co má měsíčního mimíse, zrovna kojí tak jsem ji vlezla na net....koukám na tu hromadnou havárku na D1...to je šílený. Já jela dneska do práce a chlapík co jel proti mě to nevybral a skončil ve svodidlech...hnus, přijela jsem do práce úplně vyklepaná. Tak Matýsek usnul tak kouknem na Ordinaci a pak půjdu dom a skouknu nějakej horor, ha ha, tak pa sexu zdar! 😀

jana.cb
20. mar 2008

ja ted na to taky koukala to je desny tohle ☹( ¨chudaci lidi tam .-(( no jo no ....co nadelame ....se ti nedivim taky bych byla vyklepana 😖 no tak to si uzij mrnouse ty jo .o) ja chci taky mimiska .. ☹ taky jdu na ordinaci tak pa pa Jarmil a pekny vecer preji

jana.cb
21. mar 2008

Jo a jeste jedna vec Jarmil jen pro info.Nikomu jsem nerikala ze sem chodim ale vubec nikomu krome manži to nikdo nevi tak jen kdyby nahodou jsi treba mluvila s Martinou bo s kymkoliv koho zname spolecne tak to prosim neprokecni fakt nechci aby to nekde vedel 😒 😉 dekuji moc

achalteke
21. mar 2008

Jo v poho, to mě vůbec ani nenapadlo.... 😅

jana.cb
21. mar 2008

😉 kuju moc kočko no ja to jen radeji rikam nahoda je blbec 😵 a co bdues delat o vejkendu ty jo?Pocasi na prd snad vyjdou aleposn ty velokonoce ..manza ma narozky v nedeli takze to budeme slavit a jinak budeme asi na chalupe uvidime jeste 😉

achalteke
21. mar 2008

jasan...nic se neděje...no já budu tak nějak kysnout doma, uklízet, chodit po drbech, vařit koukat na filmy atd. Právě, že je zkuený počasí takže nepojedu ani ke konim 😖 . A v pondělí je na Lipně lyžování zadara tak si pujdu trochu pojezdit....no jinak veselý velikonoce!!! 🙂

jana.cb
21. mar 2008

No tak to se bdues mit na pohodu ne? :o) lazo plazo ty jo .o) tobe taky rpeju krasny velokonoce a pekne si je uzijte 😉 pocasi ma byt pekny az od uterka prej tak nevim nevim no ☹( tak pa pa ja mizim domu mej se prima a ahojky

achalteke
24. mar 2008

Ahoj nazdar čau, tak jsem zase konečně on-line...velikonoce jsem celkem přežila, puberťáci už mě budili už o půl sedmý, ale já dělala mrtvýho brouka, pak přišel soused tak jsme si dali po panáčku a pak jsem raději zdrhla ven. Konečně přijel manža tak jedeme na papu do Dolňáku....jo hele teď se mě zrovna ptal jestli je tady na koníkovi taky nějaký fórum pro chlapy? Tak hezký zbyteke dne, jdu se trochu zkulturnit.... 😎

jana.cb
24. mar 2008

Nazdarek zdravim :o) no ja jsem vyslehana 10 let dopredu 😀 takze jsem asi zlobila 😠 😀 jinak pohudka .....nechte si chutnat na papu 😉 ty jo pro chlapi? 😒 ja si myslim ze asi neni ale nejsem si tim jista ....spis ale asi ne ne? Ja si teda nedokazu predstavit o cem by se tam jako chlapi bavili? :o) to by byla prdka 😀 vidis nad tim jsem nikdy nepremyslela .o) ty jo presne za tejden jdu na hsg 😖 to nejak uteklo ...taky preji krasny vecer a ahojky

achalteke
24. mar 2008

Jo on říká, že by si o snažení ze strany chlapů taky rád pokecal...no si fakt dovedu představit jak by to dopadlo 😵 . Ve čtvrtek jde na spermio tak máme teď půst...jsem fakt zvědavá jak to dopadne. Dneska jsem si na tebe ráno vzpomněla, že už se ti to blíží a já přesně týden po tobě...Teď jsem tady v nějaký diskusi četla o "prstíkový metodě" to jsme třeba vůbec nezkoušeli, to mě docela zaujalo, no uvidíme po čtvrtku budeme chytřejší...

jana.cb
25. mar 2008

no jo chlapi no 😀 ty hele ja ji zkousela ale pokud nefungujes tak jak mas tak je ti na nic .... 😖 jako jsny zkuste to ale u nas je zatim vse ok zkouseli jsme ji x krat a nic jedine IUI nam pomohla sice jsem otehotnela ale pak to moje telo vypudilo s MS jako vëtrelce kolem 5 tydne takze u nas je to k nicemu alenekomu tomuze pomoct takze to zkuste a uvidite a taky po tom spermiu budete chytrejsi to kazdopadny panz pokud nejsou spermici ok tak je vam cela metoda na dve veci 😖 😎 tak at je ok Jarmil 😵

achalteke
27. mar 2008

Čau Jani, jak se daří? Já zrovna netrpělivě očekávám manžovi výsledky z SG, jsem jak na trní... 😀

jana.cb
27. mar 2008

no spermio bude urcite dobry ty jo nebala bych se 😉 tak dej pak vedit jak dopadlo ale urcite dobre si myslim 🙂 no dari se fajnove nam uz nasli prblem a to v protilatkach na trofoblast takze tedka 2 mesice sexujemes kondomem a beru Predniston a za dva mesice kontrola a pak IUI a snad se zadari no 😉 ale alespon vime kde je zakopanej pes 😉 jeste v pondeli to hsg aby dopadlo dobre a bdu spokjena no a zacinam s eho bat ty jo .-(( se mi o nem i zdalo ....s ebojim ty bolesti jak budou fixovat ten krcek .-((

achalteke
27. mar 2008

tak už víme!...a je to snad dobrý, zati mi volal, tak nevím přesně, ale na hranici, kdy se s tím ještě nic neděla, nebo tak nějak, má 24 mio spermií nevim v čem a hranice je prý 20 mio, ale já fakt nevím. pohyblivost průměr až lehce podprůměr. Degenerace (nebo něco takovýho) asi 70%. Vůbec nevim, jdu hledat nějaký info...Co jsou to ty protilátky na trofoblast, já se tady v tom vůbec neorientuju...napiš mi o tom pls něco...dík

jana.cb
27. mar 2008

No tak vidis to vypada dobre 😉 jo dej si ve vyhladavaci www.google.com tak tam napis text spermiogram+who a ona ti vyjed etabulka s mezinarodni normou jaky jsou standartni hodnoty 😉 a muze si to porovnat no a protilatky mas bud na spermie to je ze nikdy pokud s tim neco neudelas neotehotnis protoze tvoje spermie nez se dostanou k vajicku tak je tvy telo zahubi nebo si ty protilatky proti vlastnim spermiim muze vytvaret manzovo telo a nebo protilatky na trofoblast tzn ze kdyz otehotnis tak to kolem 5 tydne tvoje telo vylouci jako vetrelce to ebrijko coz mam ja ..leci se to kortikoidama 2 msesice a sexujes s kondomem a pak je to ve vetisne pripadu ok vyresi se to a z 10 pau ma 8 problem nejvetsi v tom imu¨nu no 😉

jana.cb
27. mar 2008

je tu spousta diskuzi jak o protilatkach tak o speriu apod ..i tady na konikovi

achalteke
30. mar 2008

čau Jani, tak moje HSG je docela ohrožený, poněvadž už mám dva dny zpoždění....těhu nejsem, dělala jsem si test, nevím, asi počkám ještě do zítřka a pak zavolám buď na gyndu, nebo rovnou do špitálu a budu to asi muset odložit. Sakra to mě fakt štve. Tobě už se to blíží, budu na tebe v úterý myslet (jdeš v úterý, viď?)....tak zlom vaz 😀

jana.cb
30. mar 2008

ne ne zitra jdu hnedka mezi 7 a 8 nastup mno 😒 tak to je zakon schvalnosti tohle kdyz to clovek chce dostat tak to nedostane z duvodu spozdeni a kdyz to nechce tak to dostane a chce byt pritom tehu 😠 to je bordel ..nu radeji si to nejak vosefuj jinak si to budes muset prelozit ale jako maji volno celkem kdyko¨liv neni tam zadna tláča Jarmil 😉 dikes moc podam info hnedka zitra pokud to preziju ☹

achalteke
30. mar 2008

jejda, tak to moc držím palce, hlavně ať je vše v pořádku....rozhodně pak podej (podrobný ) hlášení.! 😉 Budu na tebe myslet 🙂 !

jana.cb
30. mar 2008

woukej diky moc!!ted jsem prave vylezla z vany a dala jsem frndu do pucu 😀 mela jsem to tam jak strniste tak jsem tomu musela dat fazonu aby se Dr nelekl 😀 tak krasny vecer a pa pa a zitra napísanou 😎

achalteke
31. mar 2008

😀 😀 😀 to je jasný frnda musí být v richtiku i kdyby na chleba nebylo 😀 😀 😀 (vtip)

jana.cb
31. mar 2008

Ahojky holky tak uz mam taky hsg tady v Cb za sebou. Jako celkove to ani moc nebolelo jediny co me bolelo bylo jak do me vstrikli tu kontrastni latku to jsem myslela ze s emi roztrhne bricho ☹(( ani ne fixovani cipku to jsem vubec necitila ale tu latku jak se roztejkala desne .-((( ale cey to trvalo cca 7 minut pak jsem si dve hodny polezela a pak sup domu ajeste pred tim me dali obed a nechteli ani 30 kc 😀 takze tady v Cb je to napohodu jen jsem byla na pokoji s zenskyma kterej vzali kompletne celej spodek takze byly moc fajn ale vyschyzovali me .-(( jo a vysledek je ze je mam oba dva krasne pruchozi diky bohu 😉 jinak Jarmil v 7 tam prijdes cekas desnou frontu panz je tam narvano na prijmu pak si te odvedou na pokoj pak se prevliknes a pak si te odvede Dr na hsg a pak si polezis 2 hodky a jdes domu ...jen me trosku poboliva brisko ale jen malinko coz je rpej normalni ale nejvic bolela asi ta kontrastni ¨latka jak ji tam vstriklï ☹( ani ne zo fixovani krcku ...ale uz nikdy vic ty jo jsem rada ze sjem doma uff tak drzim palce at ti to dopadne taky v poradku a kdyby te neco zajimalo tak se ptej rada ti odpovim 😉

jana.cb
31. mar 2008

jo a kdyby jsi nemela frndu v richtiku tak ti ji i vyholi 😉 se me na to sestricka ptala zda ji mam vyholenou a ja rikam ze jasne jak jinak a ja s ezeptala a kdybych nemela?tak ona na to tak bych vam ji vyholila 😀

achalteke
31. mar 2008

Super!!! Gratuluju k průchodnosti...to je fakt supr! No otázek mám tisíc: dali ti nějaký prášky? Do čeho tě převlíkli, asi do anděla....jo a jak moc je třeba si frndu vyholit, Myslíš, že úplně...snad ne...No a krvácela´s potom? já jsem mrchu furt nedostala, ale mám v pátek zavolat na gyndu a uvidí se...