HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

zuzanka_h
8. máj 2017

Takze dnes som si presla zakrokom. Dalo sa to vydrzat ale nic prijemne to teda nebolo. Zavedenie katetra som citila az az a ked ho posuvali do maternice tak som sa rozplakala od bolesti :D potom som citila len krce pri vstriekani kontrastnej latky ale urcite to boli ine krce ako pri mrche. A vysledok? 1* . Som zdrava! Len najst pricinu preco sa nedari ... drzim palce tym ktorych to len caka

milos32nika21
18. sep 2017

@zuzanka_h ahoj ahoj ja sa nato chystam zajtra a uz zacinam mat strach brala si predtym niake tabletky

adika84
18. sep 2017

@milos32nika21 ja som bola dnes a úplná pohoda pocit ako na gyn prehliadke trochu tlak ako pri menzese ale nič veľa báb tu straší aké je to strašné ale nemusíš sa vôbec báť. Ja som tu čítala včera všelijaké diskusie až som mala strach ale nič to fakt nebolo a trvalo to max 3-5 min a bolo po všetkom..... Tak držím palce

milos32nika21
18. sep 2017

@adika84 a tiez si si davala hodinu pred tabletku a cipok

adika84
19. sep 2017

@milos32nika21 ja som si dala aj 2 hod pred lebo som cestovala a v pohode všetko. Cipok bol na uvoľnenie a tbl oblbovak ale ten som ani necítila že mám neviem ako som sa síce mala cítiť 😀len som mala trochu ťažšie nohy 😀 tak ma manžel držal

milos32nika21
19. sep 2017

@adika84 ja idem dnes o 12 tak dam vediey ako som dopadla

adika84
19. sep 2017

@milos32nika21 jasne daj vediet drz sa ale nic to fakt nieje zvladnes to 🙂 a kde chodis? do akého CAR?

milos32nika21
19. sep 2017

@adika84 chodim do ziliny a ty

adika84
19. sep 2017

Ja do gyn fiv v ba

milos32nika21
20. sep 2017

@adika84 ahoj uplne vsetko super dobre vobec nic hrozne vsetko mam poriadku ale mam malo hormonov sebe takze ideme na umele

adika84
20. sep 2017

@milos32nika21 tak držím palce 😊

michellin18
9. okt 2017

ja takisto!!!neskutocna bolest a nikdy viac bez umrtvenia

bibiankaka
30. jún 2018

Ja som bola včera v Heliose na priechodnosti hycosy + hysteroskopia. Super! Prišla som tam, sestričky milé, obliekla som si košelu, sla na salu, tam ma uspali. Po cca 20min ma zobidili že som po ;) nic ma nebolelo !!! Hodinku a pol som si este podriemkala potom prisla doktorka povedat vysledky a sla som domov dospat :D som po tom druhy den a neviem ze mi nieco robili. Nic ma nebolelo ani neboli, ziadna trauma. Trosku som krvavala potom ale nic strasne. Priznavam velmi som sa bala ale dnes mozem s klidom povedat ze by som si to zopakovala lebo to nic nebolo 🙂 a to som strasna cintlavka. Takze za mna Helios super.

jasmine125
9. feb 2019

@tatiana81 ahoj my mame presne rovnavky problem už sa snazime 3 rok minule mi robili zo HSG vysetrenie kontrasnou latkou už to mam za sebou a nebolo to nič hrozne a ak sa môzem opýtať po tom zakroku sa Vám zadarilo alebo ?

katkakocikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hlasok
1. máj 2020

HyCoSy bolí, a veľmi, a navyše, mala som oba vajíčkovody priechodné, ale aj tak som následne podstupila laparoskopiu, kde sa to malo potvrdit/vyvrátiť, pretože vraj HyCoSy nie je 100% metoda.. a tu bolest už nechcem zazit.