HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

jana.cb
17. mar 2008

No ty jo tak to je to co jsem si myslela ze to je ☹ ty tak to mozna mame neco podobnyho ale me enrekli teda ze je to pco 😒 coz je mi divny ze by me nerekli ale jako priznaky skoro ty samy 😒 kazdopadne s ena to v Caru poptam az tam pujdu s vysledkama zda je to to ono 😒 to dikes moc za vys vysvetleni 😉

achalteke
17. mar 2008

Jo mě to takhle doktor vysvětloval, já potom co jsem vysadila HA (Jannine) jsem měla MS tak jednou za 35 dní a a pak dokonce asi za 50, což jsem se samozřejmě radovala, že jsem těhu a test mi vyšel tak zvláštně, že při bližším zkoumání jsem tam tu čárku fakt viděla (samo že tam nebyla).Taky mi doktor doporučoval zhubnout (vážím asi 85 kg), že to bude snadnější. Ale to fakt nevím a co jsem se informovala jinde tak o tom nikdo nic nevěděl.

jana.cb
17. mar 2008

no ja mam taky mensi nadvahu 😒 sice mi nikdo nedoporucovat zhubnou ale urcite vim ze by to bylo na miste 😒 no to je prekerka po tom vysazeni asi u vetsiny zenskejch 😒 takze to jsem mela uplne podobne jako ty 😖 s tim ze na upravu beru Duphaston a ten mi to vzdy upravil na 28-29 cyklus no ale dneska jsem 31 a ms nikde a ani priznak pre dni 😠 tak me prave stve estli to nedostanu a bdu si musel prelozit to hsg 😒 zrovna kdyz bych si ji tedka prala tak ji nemam a kdyz j nechci tak ji mam 😠

achalteke
17. mar 2008

jo určitě bych ráda zhubla i sama pro sebe a pro svoji zvěř...ale nějak se nedaří 😢 . No hele já to vidim tak, že v tvým případě je nejvyšší čas na test, tim spíš když´s neměla ani příznaky...tak nenapínej a jdi do toho 😀

jana.cb
17. mar 2008

no nevim nevim aby to nebyly vyhozeny penize 😀 a pak zbytecny zklamani 😒 rekla jsem ze pockam do zitzrka a kdyz nic tak se testnu 😉 ale dam tomu jeste den no .....no bez tech priznaku je to prave divny ja je dycky mela alespon nejaky ale tedka ani tuk .-(( uvidime zira ale dle me bude negativni akrasne ciste bilej a proste jen spozdeni coz se dejebezne dnes a denne nejen me 😉
Mno ja mam z puvodnich 6 kg co chci dostat dolu tak 2,5 dole ale zbytek jde nejak hur ale pomalu ale jiste se dari jen tochce se vic hybat, sportovat a nejist navecir 🙂 a sexovat 😀

achalteke
17. mar 2008

jo tohle znám taky dobře situaci okolo testů...kámoška (před dvěma týdny porodila) vždy když jsem měla zpoždění, tak furt: udělej si test, udělej si test,...furt do kola. No já, že škoda peněz a několikrát mi ho sama dovezla..
S tim hubnutím....já před asi třičtvrtě rokem změnila práci (recepční), takže dost sedim a do práce jezdím autem (8 km), ale v létě jsem jezdila na kole a až se oteplí tak zase budu. Jinak nalítám se dost kolem koní, taky mám dost temperamentního psa, s kterým prostě musim ven min. každej den hoďku (vetšinou víc), no a o sexu nemluvě 😀 ...No s tim jídlem je to horší. 😔 Apropos - jdu na oběd 😀 .

jana.cb
17. mar 2008

tak to preji dobrou chut 😉 no jasny az bude tedka leto tak asi nebude co reist to souhalsim a na to se i ja tesim ale ono vsehno nejde hnedka 😉 musi se pomalu ale jiste 😉
no proto na ty testiky radeji prdim a neposlejham no .-(( zitra uvidim 😠

achalteke
17. mar 2008

No rozhodně dej zítra echo, jsem fakt zvědavá.... 😉

jana.cb
17. mar 2008

woukej jasna vec ale nepocitej s pozitivnima zpravickama to hlasim dopredu 😉 a ty jses odkud primo jestli se muzu zeptat?

achalteke
17. mar 2008

jasně že se můžeš zeptat....z Loučovic, v Budějkách jsem studovala 🙂

jana.cb
17. mar 2008

Hje to je kousek od vysaku to znam 😉 tam nekam jezi bejvalej s kone se soucasnou 😉 a my mame kousek od Dvoriste chalupu 😉

jana.cb
17. mar 2008

teda na koně tam melo byt 😉 ale nevim ke komu tam ale dost si to chvali 😉

jana.cb
17. mar 2008

navic jsem tam znala nekoho ale nevim jak uz se ta rodina jmenvala on mel taky vysilacku a kecavali jsme tam ale na jmeno si teda nevzpomenu ani omylem .-(

achalteke
17. mar 2008

jo tady v okolí je koňuch dost ve Vyšáku - tam jsem se učila jezdit, na Studánkách a co já vim kde ještě...já jezdim ke koním na Malšín (mám tam rodiče)....jo jo svět je malej. Jo jinak těší mě já jsem Jája (Jarmila) 😀

jana.cb
17. mar 2008

zdravim Jana 😉 no je jich tam dost to mas pravdu ...ja zrovna tedka na jare se chci naucit jezdit manza hus umi v pohode ale ja jela neposledy na namesti na ponikovi kdyz me bylo 6 let 😀 a prave znamej ma na DObre Vode kosuek od benesova nad Cernou koniky a rekl at k nemu prijedeme ze me to nacui tak jsem na sebe zvedava 😀 😀 chudak konik teda 😀 malsin to netusim kde ani je ty jo ....Malsice jo ale Malsin? 😖 No kazdopadne je svet malej kord Jížni Čechy .o)
ja ale tedka Jarmil mizim domu mam padla takze se musim postarat o haraciho psa 😀 a zbytek zvirectva amozna se tu jeste pak stavim uvidim jak na tom budu s casem tak s emej zatim moc hezky rpeji krasny den a ahojky zas tady tak pa pa 😎

achalteke
17. mar 2008

jo koně jsou supr...já teď moc nejezdím, protože máme samý mlaďochy nevycválaný 😀 (teda já ne, moji nejsou)...spíš pomáhám s jejich výchovou, přípravou na obsednutí, péčí o ně atd. Malšín je taková dirka u vyšáku a kámoš tam má pět konidel.
Se máš, že ti padla, já jsem tu do pěti 😒 a psíka má mužik dnes v práci. Tak pozdra fenku a dej echo v té záležitosti výše 😀 😀 😀 .

jana.cb
17. mar 2008

Nu taky jsem moc rada ze mam padla ve 3 dycky 😉 taky si svy prace moc vazim jsem tam perfektne spokojena 😉 hjo takhle no tak to je pekny covece takhle se starat o konidla 😉 alespn doma neni psik sam a je s manzou ne? 😵 jasna vec pozdrav vyrizen ale bez reakce je nejaka smutna jak se hara ☹( lisava takze zadna pac a pusa na cumak se nekona 😀
no ja jsem si chtela koupit testika ale vyprdla jsem se na to 😒 dam tomu cas do stredy a pak testnu pokud je to spozdeni tak to do stredy dostanu 😉 tak jo pa pa pa a mej se prima

jana.cb
18. mar 2008

Ahojky tak hlasim ze Ms dneska dorazila 😉 takze 31.3 na to hsg jduuu 😉 3 x hura 😀 sice tehule nejsem ale zase 1.4 budu mit vse v ruce a vedet v cem je problem ataky vsechna vysetreni za sebou ktera jen jdou 😉 ufff dneska cekam vysledky imuna snad uz prijde 😉 no mam radost ...a pocitala jsem to a spozdeni jen 2 dny coz je fajn ja myslela ze je to vic ale do 5 dnu od dobrani se to ma dostat no takze jsem v llimitu a misto 3 bylo tedka 5 😀 tak preji krasne rano Jarmil 😉

achalteke
18. mar 2008

Jo tak to je fajn, aspoň budu vědět jak to na tom hsg chodí.... 😀 , já myslím, že budu mít taky zpoždění, protože už teď jsem z toho nervéz..... 😨

jana.cb
18. mar 2008

😉 hele nezname se odnekud? 😉 me totiz prijde ze te odkekud znam a to neberu dle fotky ale ten psaci slang je mi povedomej 😉

achalteke
18. mar 2008

no to je snad telepatie....víš, že už mě to taky napadlo? Mě teda přijdeš hrozně povědomá z těch fotek, ale fakt nevim odkud bychom se mohli znát...já když jsem viděla tvý album tak to bylo fakt deja vu.... 😀 (mimochodem moc hezký), já až budu mít chvilku tak sem taky nějaký fotose hodím 😉

jana.cb
19. mar 2008

mno co na to rict 😉 no tak moznosti je tu dost :o) bude se odnekud zname ale nevime odkud ale proste nekde jsme se minimalne videly a nebo se zname dobre teda asi ty me panz vis kdo jsem ja ale ja nevim kdo jses ty takze muzes byt klidne ja nevim priklad: bejvala kamaradka nebo proste nekdo kdo me zna a dela si z Jani prdelky a ja tebe taky znam ale ja nejspis netusim zatim ze to jses ty 😀 jako treba př: moje sestrenice ktera taji svoi identitu a taky sem treba chodi a keca z Jani a mysli si ze Jani netusi .o) nevim proste vim ze dle toho stylu psani a smajlu te proste znam na fotku prdí punťa tu si tam muze dat kdokoliv cokliv ale je to zahada primo akta X covece 😀 navic kecas jen tady na tom tematu 😀 ja nevim takovy cely zvlastni to je a mam z toho smisene pocity :o)
No dikes za pochvalu albika mno 😉 jasna vec nahod to sem at zjistim kam s tebou :o)

achalteke
19. mar 2008

no neblbni, můj důvod proč chodim jen sem je celkem jednoduchej, hledala jsem nějaký info o HSG a vzhledem k tomu, že z mýho okolí na tom nikdo nebyl, tak jsem hledala info tady...a kdysi sem tu byla asi zhruba párkrát před rokem a to kvůli info o Duphastonu....já ani nevim jak se jmenuješ a odkud jsi a kolik ti je 🙂 . ty fotky sem hodim co nejdřív 😀 no jsou tři možnosti: buď jsme spolu studovaly (prošla jsem dost škol), nebo jsme spolu někde pařily, nebo se známe od koní, a vlastně můžeš být známá nějaký mí kámošky a možná jsme ´byli někde někým představeny a víc už jsme se nesetkaly 🙂

jana.cb
19. mar 2008

ja jsem zvykla z jednoho chatovyho serveru i vlastne na icq kam jsem jako maldsi chodila a tak si dycky nejakej kamos obca si ja teda se priznam tak zalozil nejakyho nicka stahnul z netu nejaky neci nejaky foto co kde nasel a pak kecal pod jinou osobou a ja a nejen ja jsem mu to dycky zrali prave a on se tim desne bavil 😀 jako my pak taky ale nez nam to doslooooo :o) a od ty doby jsem jen opatrnejsi a ne naivnejsi tak jako drive :o) no nic vic a pocitam s cimkoliv tudiz i tady 😉 to jako neber nijak osobne prosim - uprimne ani by mi to nevadilo spis se jen radsi ptam narovinu radeji 😉
Hele ono se casem ukaze odkud se zname ale jedna z tech moznosti to urcite bude kocko😉 jo no ja o hsg hledala info taky tady panz je to tu pekne popsany alepson 😉

achalteke
19. mar 2008

Jé tak s tim jsem se fakt nesetkala, icq používám normálně, ale vždycky vim kdo za tim nickem je, svý moc nezveřejňuju 🙂 . S diskusema vůbec nemám moc zkušeností...co to melu: vlastně jo chodim na ifaunu a na equichannel a tam si docela pokecám a je fakt, že tam mám jinej nick než tady...přeci se dá vystopovat z jakýho IP compu je odesíláno (já mám dvě - z pracovního compu a z noťase z domova)...ale dělat nějaý záludnosti - to by mě fakt nenapadlo (to snad dělaj jenom puboši a magoři)...a neboj osobně to neberu, jen teď budu krapet obezřetnější 😉 ..no a až budu těhu, tak tu počítám budu pečená, vařená

jana.cb
19. mar 2008

😉 jo jo na to je treba dat bacha panz nikdy nevis no jako nicemu to nevadi jen se pak tim nekdo bavi nic vic 😉 ale je dobry bejt vse strehu a obezretnejsi kočko 😉 na Ifaunu chodim taky a docela pravidelne ....a uz dost dlouho 😉 na papousky a psi 😉 jen jsem to chtela vysvetlil aby jsi to proste nepochopila nejak spatne nic vic prave no 😉 tak dekuju za pochopeni 😉 ale estli chces tak poradame srazika s holkama tady z okoli CB tak muzes prijit?My snazilky to poradame a privitame kazdyho novyho clovicka 😉 kdyztak nekdy zaskoc do mistnosti Sannatorium Art a tak se vse dozvis 😉

achalteke
19. mar 2008

no Jani tak dík za tip...mrknu tam no a třeba bych i dojela. Tak to je sranda, že chodíš na ifaunu...já chodim samo že na koně a taky na psi (to spíš sporadicky) a taky docela dlouho....Hele jdu dělat ty alba..tak snad se dílko podaří 😀

jana.cb
19. mar 2008

tak covece tedka fakt nevim kam s tebou ale vubec a to jsem mantne tusila tak to se asi fakt nezname 😉 ale mas moc prima fotecky hlavne pesan je krasnej to je pes osobnost primo 😉 ale vim koho mi pripominas ...neznas nahodou nejakou Martinu z Benesova nad Cernou?Taky chova kone ma asi 4 a je ji cca 26 a chodila sem do Budejct na veterinu ale nevim jak se jmenuje dal ma takovy zvlastni prijmeni jakoby cizi .-((( ale jses ji teda podobna panejo 😉 takze jsi mi ji asi pripominala thy jo a i tim slangem a tak 😉 to uz jsem asi doma teda potom 😀
No jo chodim na Ifaunu uz ne tak casto ale diky ni jsme sehnali 2 žakouny papagaje a naseho pejska JRT Niky no i 😉 a dost mi i ty diskuze pomoly kdyz jsem shanela nevedela a tak 😉

jana.cb
19. mar 2008

my toho srazika mame zitra od pul 4 😉 takze ti klidne pisnu do IP misto pokud by jsi chtela taky prijit ale pokud je to moc narychlo na tebe tak nezoufej panz to nei prvni ani posledni snazilkovsky srazik takze za mesic bude dalsi takze nas dojdi okouknout do ty nasi mistnosti a nekdy se k nam pridej az budes chtit 😉

jana.cb
19. mar 2008

takze fotecky se moooc libí 😉 me se teda libi ten flekatej konouch 😉 prave ta Martina je ma tam kde mame chalupu tak v podstate za nasi chalupou ma dva poniky jednoho kone a pak klisnu s hribatkem a myslim ze toho kone Ferdu prodala uz a hribatko bude asi taky a jeden ponik ji dela zle panz kouse to maly hribe tak ho ma ve vedlejsi ohrade 😒 a ten Ferda desne schazuje to je takovej zhrzelej kun no ☹( me se lili flekati konouchove nez jednobarevny ale ja se v tom prd vyznam :o) ja budu rada kdyz na nej vylezu a zajedim si az pojedeme tedka nekdy k tomu znamymu na DOboru Vodu
tady jsou jeho stranky pro info 😉
http://www.blizenec.cz/