HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

pici
22. jún 2011

@kacicqa a kedy ta to caka? ja som mala hsg v poriadku a hned ma objednavali na laparku

kacicqa
22. jún 2011

cca okolo 15. jula. Tento cyklus som nestihla lebo sa omeskali vysledky z vyterov.

jaosobne
10. sep 2011

ahojte no tak ja to uz mam za sebov nechcem ostatne vystrasit ale bola to hrozna bolest ako ked mate dostat menzes ale storat horsie tak vam drzim palce 🙂)

jaosobne
10. sep 2011

ja by som sa chcela spitat po kolkych dnoch by som mohla skusat otehotniet ket to hsg vys. mam za sebov dakujem

jania023
10. sep 2011

@kacicqa
@pici caute kocky kde vas to ja nevidim 😀 mne robili HSG koli sliznici tak cakam na vysledky ale ja som to mala v narkoze lebo mi robili aj kyret kedze sliznica bola iba 2mm.Mne vysetrovali estrogenove receptory lebo aj pri normalno HP mam nizku sliznicu ☹

jania023
10. sep 2011

@jaosobne mozes aj ked ti dojde dalsia ms...normale uz mas aj tak po ovulacii nie?ja idem nato hned pri dalsiej ms ak vsak nebudu zle vysledky a na babo mozem potom zabudnut ☹

jaosobne
10. sep 2011

NO JA SOM BOLA NA TO VYS. 6.9 A OD VTEDY SME TO NEROBILY MAM STOHO TROSKU STRACH DOKTOR VRAVEL ZE MAM VSETKO V PORIADKU

jaosobne
10. sep 2011

@pici a preco ta obiednaly na laparku?

pici
11. sep 2011

@jaosobne lebo hsg bolo v poriadku :D

pici
11. sep 2011

@jania023 ahooooooooj :D

kacicqa
11. sep 2011

@jania023 Ahoj, no ja na MK sa snazim xodit co najmenej, potrebovala som to vsetko snazenie pustit z hlavy a ziskat zdravy nadhlad. Na HSG som este nebola, nakolko mangela presvedcil Kraus pred prazdninami aby siel ku Halagovcovi...no a verdikt bol jasny uz dopredu pred vysetrenim..Takze mangelovi naordinoval atb na 6 tyzdnov..a potom som sa ja nexala Krausom obmakcit, aby som ich brala preventivne aj ja.. Takze konecne sme ich dobrali, cely organizmus bol z nich v ....piip..;o( Teraz mangel zase nabehol nazad na vitaminy, cakame cca tych 70 dni, aby sa dali "rybky" dokopy a potom huraaa na spg ku Bobakovi. A ja idem v za Krausom kvoli HSGacku teraz v utorok..ale neviem ci mi nebude xciet zas nanovo robit vsetky vysetrenia.. Tak uvidime..

bettypo
11. sep 2011

@kacicqa úplne náhodou som zbadala posledný príspevok. Fakt ste boli u Halagovca? A bol mangel aj na kotrole? Je to OK? Ja som tu čítala na adresu toho Dr. negatívne reakcie (okrem iného aj to, že uňho má chlamýdie takmer každý), preto sa pýtam.

kacicqa
11. sep 2011

@bettypo Vies, my sme uz boli v takej faze, ze nam ostaval len Halagovec. Mangel pobehal kopec urologov a adrologov, bezvysledne. A uz ani Kraus a Bobak sa s nami nexceli s nami bavit bez vysledkov od toho "samana". Ano, aj u nas to boli chlamydie a mykoplazmy. Na kontrolu nebol mangel ..po prve uz ho tam nikto druhy raz nedostane a po druhe, aj ak by tam "nieco" fakt bolo tak nieje mozne aby po 6tich tyzdnov extra hnusnych atb nieco prezilo. Tak neviem co ti mam povedat, ci ist ci nie... Jeho pristup je fakt "divny" (slusne povedane), pamat mu funguje iba s funkciou "randomize", rovnako aj platby za vysetrenia..a to prostredie, styl vysetrenia, nastroje je to take, ze musi nejaku plagu najst. Lebo ak s nou muz nepride tak isto u neho nieco naxyta;o)

bettypo
11. sep 2011

@kacicqa 😒 Práveže mám také informácie, že tie potvory u niektorých prežijú aj brutálnu liečbu. Ja som to celé absolvovala tiež a som KO. Normálne ma chytá panika z toho, že by som mala pokračovať v liečbe. A nedala si si spraviť ster aspoň ty na gynde?

kacicqa
11. sep 2011

@bettypo Ked tie mrchy preziju aj toto taq nech si ziju aj dalej...neverim, ze to ma az taky extra vplyv... Uz som v tomto smere nasrana na cely svet tak mi nemaj za zle, ak sa tvrdsie vyjadrujem. Ja som bola pred atb 3x po sebe na stery u roznych lekarov a testy boli robene v inych labakoch, aby som zabezpecila aspon aku taku objektivitu a nic sa nenaslo. To by som musela mat imunitu ako poslanci aby som ja nich nemala a mangel ano..

bettypo
11. sep 2011

@kacicqa rovnako ako ja. Nám nevyšlo ani jedno IVF, človek skúša všeličo

kacicqa
11. sep 2011

@bettypo Ved to, my nexceme ist na IVFko bez toho, aby sme zistili co je fakt pricinou. Inak je to len strielanie naslepo;o(

bettypo
11. sep 2011

@kacicqa presne. My sme sa spoľahli na jedného nemenovaného Dr., kt. ordinuje v Ťahanovciach a ten povedal, že niekedy sa ani nezistí, čo je príčinou zlej morfológie a že nám odporúča centrum. Keďže všetci známi, kt. absolvovali IVF-ko majú deti sme príčiny ďalej neriešili a ani sme netušili, že sa dá vyšetriť fragmentácia ..... radšej nepokračujem. Zdá sa mi, že dnes sa dá na málokoho spoľahnúť a ideálne je preštudovať si problematiku skôr ako sa človek zverí do rúk lekárom 😒

kacicqa
11. sep 2011

@bettypo taq taq, "Pomoz si clovece, aj Panboh ti pomoze";o) My sme toho nemenovaneho pana doktora odpisali hned na prvom stretku, nejako nam nesadla ta jeho oxota a milota. Uprednostnujem radsej odmeranejsi pristup, stacia mi fakty, ktore k niecomu vedu a nie hodinove kecy.

jaosobne
12. sep 2011

@pici tak aj mna to caka aj ja som mala hsg v poriadku teraz mam ist na kontrolu tak uvidim co mi povie diky🙂))

kacicqa
27. sep 2011

@pici @jania023 Ahojte, tak co mate nove? Ja som bola dneska pre vysledky vyterov, v sobotu idem na sedimentaciu a ak bude aj ta oki, tak ma v utorok or v stredu caka HSGacko. Drzte tapky.

jania023
27. sep 2011

@kacicqa ahoj tak ja som po hystologii mesiac uz mam i 1ms za sebou tak sa chystam na snazenie...vlastne mi zistili to co sme uz vedeli ze neviem preco nemozem otehu ked vsetko je ok ☹

pici
27. sep 2011

@kacicqa ahoj nas caka o dva tyzdne vklad tak papame lieky aby sliznica bola vysoka... drzim palce na hsg...

jania023
27. sep 2011

@pici ahoj co m as na sliznicu??

pici
27. sep 2011

@jania023 estrofem 3x2

jania023
27. sep 2011

@pici myslim ze aj ja budem pytat idem ku dokimu vo stvrtok tak sa nato pozriem co a ako u mna je stale nizka najviac som mala co viem 6,7 😠 pijem povinne cajik alchemilkovy tak ale aj tak nic

pici
27. sep 2011

@jania023 aha... tak skus si to vypytat. estrofem alebo estrimax...

jania023
27. sep 2011

@pici a tebe pomaha nevies bola si uz na utz?

pici
27. sep 2011

@jania023 ano pomaha... mam ho na treti vklad nasadeny... a sliznica bola v poriadku

jania023
27. sep 2011

@pici tak drzim palce 😉 mne doky vravel ze hormony su v poriadku tak nevie preco je sliznica nizka ale lieky mi nedal