HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

pheva
3. máj 2007

Hanne nie ale my sme sa nesnazili. Ja som ani predtym nemala problemy otehotneiet avsak mam problemy donostit. Preto sa lekar rozhodol urobit toto vysetrenie aby videl v okom stave je maternica a krcok maternice. A nahodou zistili, ze mam tenucke vajcovody ( asi polovicne od normy ) a nebrani mi to k tomu aby som otehotnela.
Inak jedna kamocka bola tiez na tom vysetreni a hned 1 alebo 2 cyklus otehotnela (snazili sa uz rok).

hanne
3. máj 2007

Pheva díky! Držím palečky ať je u tebe tentokrát všechno v naprostém pořádku.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
3. máj 2007

ahojte, pekný deň!!
tak si predstavte, ja som po HSG v pondelok len trochu špinila no ale teraz je to akési silnejšie..tak som sa zľakla a volala hneď doktorke, a tá povedala, že po HSG môžem skľudom 2týždne krávacať a stále je to pohode.
pheva, si ma potešila, že Tvoja kámoška otehotnela poHSG, keby to tak aj nám vyšlo 😉 .držím ti palce, nech je všetko v najlepšom poriadku!

sindus
3. máj 2007

pupcok, to vazne? aj 2 tyzdne sa moze krvacat? Teraz som mala mrchu a pride znova? Tak kedy sa budeme potom snazilkovat? Drzim ti palceky nech to aj tebe vyjde po HSG!

pupcok
3. máj 2007

ahoj sindus, no ono je to raz slabšie raz silnejšie, teraz akoby sa to strácalo, to špinenie myslím 🙂
no my snažilkujeme aj napriek tomu, nemáme moc na výber 😝
no neviem teraz či otehotneniu nebráni cysta, lebo jednu mi lekár v pondelok našiel..ale aj napriek tomu sa snažilkujeme

sindus
4. máj 2007

pupcok a co ti povedal lekar na tu cystu? Ja neviem ci sa mame teraz pred HSG snazilkovat, aby mi to, ak sa zadari, nevyplavili tou tekutinou 😒

pupcok
4. máj 2007

my sme snažilkovali aj pred HSG, ja už totiž neviem kedy máme a kedy je to naopak nevhodné..v pondelok mám volať doktorke, že čo ďalej, tak som nejaká z toho mimo 😔 ,sindus vy sa vlastne koľko snažíte?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
4. máj 2007

ja som BT začala merať až teraz, dovtedy sme 4 mesiace proste skúšali, ďalšie 4mesiace bol clostil a utrogestan
bože tak strašne by som chcela keby to už teraz vyšlo, som dnes 15DC.
sinduš, vraj tu majú dievčatá nejaké štatistiky v albumoch? neviem to nájsť, poradíš?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
5. máj 2007

stascha - tak ako bolo v piatok , folikuly rastu? A kde robia ten ultrazvuk, tiez v ordinacii Stenovej alebo v niektorych inych dverach? A kedy budes mat IUI? Uz ti povedala termin?

petra123
6. máj 2007

Ahojte holky,
tak ja byla na HSG 21:3 a už nevěřím DR že to neboli jak to řečknou tak jim už nevěřím pořad jsem si myslela že to bude na pohodu jela jsem do nemocnice hned po noční tak vyšetření to bylo v poho dr taky uklidnovali mě a starali byli moc hodní jak přišel ten zakrok tak jsem se pořad držela mam vysoky prach bolest posunuty hodně vysoko ja to vydržela ale pokud je někdo slaboch tak mu raději doporučuji jit na jiny zakrok ktery se děla ve spanku to je můj nazor nikdy bych od toho nikoho neodrazovala pač pokud chce holka dítko tak musí něco objetovat tak mnoho uspěch všem páčko Petra

pupcok
6. máj 2007

ahoj sinduš, áno utrogestan mi predpísala gynekologička, aj ja Ti držím palce nech to vyjde!! neboj, 9.5. to zvládneš! pekný večer

sindus
7. máj 2007

pupcok - jaj, termin sa blizi a ta sprava co napisala petra mi nejako nedodala sil ☹ Ozaj, na ten rontgen sa staci vyzliect len od pol pasa dole? Nech tam zase nestresujem ako prvy krat u dr. v Gyn Five. A tu vlozku si mam asi zobrat hned ku stolu, lebo ked zloeziem, tak to vraj hned tecie von 😲

erikae
7. máj 2007

ahojte snažilky, pridam sa aj ja
sindus, stačí sa vyzliecť od pol pasa dole, vložku stači, ked si daš potom v prezliekarni, mne podali, ešte ked som ležala, nejaké obrúsky, alebo niečo, kde som sa utrela, opýtajú sa ťa, či sa ti netočí hlava, ale u mna to bolo ok, da sa to zvladnuť, neboj, na nete sa toho popíše 😉

sindus
7. máj 2007

erikae - aj tebe dali diazepan a cipok?

stascha
7. máj 2007

sindus, no nic nebolo moj drahusik ochorel takze som volala do centra co dalje a povedali ze ked som nebola stimulovana tak sa nic nedej a prideme o mesiac, vcera mu uz bolo dobre tak som ho otravovala a nebol prosti dufam ze potvirky vydrza pretoze ovulku som mala dnes rano tak som to citila a keby sa to podarilo 🙂 tak to by bolo super. Ak nie tak jun to isti, dufam ze nebudeme mat taku smolu.
V stredu budem na teba mysliet, neboj zvladnes to a daj nam vediet ako si dopadla.

erikae
7. máj 2007

sindus, diazepan som si dala tušim dve hodiny pred a cipok asi hodinu pred

sindus
7. máj 2007

stascha - to ma mrzi, ze ti ochorel, ale asi to tak malo byt a teraz sa vam to podari aj bez CAR 😉 drzim palce, ved je maj, tak dufam, ze tento mesiac bude plodny 😀 drzim palceky

majmuna
7. máj 2007

Ahoj holky.
Mam na vas dotazek....byla jsem na vysetreni pruchodnosti ale plynem...poslechem zjistovali jestli je vse pruchodne.Jeste tentyz mesic jsem otehotnela ale tehotenstvi bylo neprosperujici a ukonceno revizi...Uz v nekolika pripadech me zarazi ze zrejme muze byt nejaka spojitost prave vtomhle vysetreni a naslednym potratem...

sindus
7. máj 2007

Dievcata, a nekazali vam ist pred zakrokom na wecko? Dufam, ze v Ruzinove najdem WC, lebo ako sa poznam, tak mechurik bude isto plny 😝 ved budem 1,5 hodiny cestovat.
majmuna - nemam s tym skusenosti, takze ti neviem poradit ☹

stascha
7. máj 2007

majmuna 🙂 tak to ti tiez neporadim, to neviem skus sa spytat lekara ku ktoremu chodis, ale pravdepodobne to asi nebude mat ziadnu spojitost, no neviem.
sindus 🙂 nekazali, ale ja som bola a tiez som wc hladala az ked som bola pre ordinaciou. To som cela ja. Ozaj uz si v Ruzinove bola?

majmuna
7. máj 2007

Holky to nevadi stejne dik za odpovedi 😉 Prave ze vim ze nejsem jedina po profuku komu se tohle zamlkle tehotenstvi postestilo...
Moc by mi pomohlo vedet ze ta chybicka mohla byt prave v tom otehotneni hned po tom vysetreni a ze uz moc brzicko urcite budu moct byt zase tak moc stastna...2 roky by na me uz zase bylo trochu moc dlouhe cekani tak doufam ze vejcovody jsou timhle zpruchodnene na delsi dobu 🙂
Jinak preju vsem moc stesticka a aby jste brzy zazily ten super pocit z mimca 😉

sindus
7. máj 2007

stascha a to WC je niekde blizko toho rontgenu? Este som nikdy nebola v Ruzinove. Prave hladam na nete ako sa tam zo stanice dostanem.
majmuna aj tebe drzim palceky, aby sa ti uz skoro zadarilo a bola stastna

pupcok
7. máj 2007

sinduš, áno stačí od pol pása dole, vložku som mala vedľa na nejakom stole, mne to ale hneď netieklo tak to bolo celkom v pohode 😉
v stredu budem na Teba určite myslieť, potom napíš!!

hanne
9. máj 2007

Ahoj holky! Musím se vám pochválit. Konečně mi přišla mrška. Tentokrát měla 20 dní zpoždění. Hned jsem se objednala na to HSG, tak příští pondělí mi to vyšetření snad už konečně udělají. (poprvé mně špatně objednali a podruhé měli rozbitý rentgen. Tak napotřetí to už snad musí vyjít!)

Sindus myslím na Tebe a těším se že napíšeš jak to dopadlo.

pupcok
9. máj 2007

ahoj hanne, super teda, že Ťa objednali, dúfam, že nebude rozbitý rtg 😀
sinduš, od rána na Teba myslím, držím palce nech to máš čoskoro a úspešne za sebou, potom napíš!

rajeca
9. máj 2007

ahojte to HSG vysetrenie to su prefuky vajickovodov? Baby chcem sa spytat,ci je to bolestive a strasne,lebo ma to asi v blizkej buducnosti caka. Bojim sa toho. ☹

pupcok
9. máj 2007

neboj rajeca, dá sa to zvládnuť, ja som na tom bola 30.apríla. áno zisťuje sa priechodnosť vajcovodov.