HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
31. máj 2007

no sindi, budeme sa pretekat a vo finale snad skoncime vsetky

francis
31. máj 2007

erikae,už som to písala na začiatku tak kuk.Je to násobne viac tak dúfam,že už to klapne aj nám 😅
stascha držím palčeky nech to vyjde.Mňa čaká UO v júni.Tak sa drž.
Všetky ostatné snažilky držte sa a nech to vyjde 😅

stascha
1. jún 2007

francis 🙂 dakujem drzim palceky na UO v juni, aj ty sa drz.
A ako pise erika, dufam ze tu cielovu rovinku prebehneme vsetky. 🙂

pupcok
1. jún 2007

ahojte, pekný deň želám všetkým snažilkám, budúcim tehulkám, maminkám 🙂
tak už nie je chorá len dcérka, ale aj ja ☹ , dúfam, že budeme čoskoro fit, tak ahojte a ešte raz pekný deň!!

mesiacik
1. jún 2007

caute kocky,
tak mam potom. Robila mi to Dr. Stenova, bola perfektna ako aj cely personal. Da sa to prezit, je to taka chvilkova bolest, trosku to na zaciatku stipalo a potom taky tlak som 2 x citila. Vysledok je: oba priechodne. Myslim, ze moj strach bol väcsi ako cela bolest, lebo ani tie oblbovaky na mna nezabrali 🙂
Ale raz stacilo ....

stascha
1. jún 2007

mesiacik 🙂 vidis, da sa to prezit, mne to robil Dr. Harbulak a tiez bol super, ale to si vsetci. Tak a teraz ta pravdepodobne caka IUI, ci ako budes pokracovat dalej?

erikae
1. jún 2007

mesiacik som rada, ze Teba to tak nebolelo,
pekny den a v pondelok dovidenia

mesiacik
1. jún 2007

Dr. Behunova nam rovno povedala, ze IVF, k voli manzelovmu zlemu spermiogramu. Teraz neviem, ci zmeni nazor, ked uvidi vysledky, alebo bude trvat na IVf. Ja by som radsej najprv skusila IUI.

erikae
5. jún 2007

ahojte dievcence, sindus, staschi ako sa Vam vodi?
ja som prisla len dnes do prace, mala som predlzeny vikend.
a vcera som dostala mrchu, tak mi nie je celkom ok ☹ to vzdy tak tie prve dni

stascha
5. jún 2007

erikae 🙂 no teda to sa niekto ma. Ja sa mam fajn, lne brusko pobolieva po tej IUI co som absolvovala minulu stredu a teda cakam este tyzden na tessty.

erikae
5. jún 2007

staschi, to je dobry priznak, (teda myslim to tak, ze aj lenusu pobolievalo a je tehulka). to by bol gol, nie? prajem Ti to velmi, tak testik ukaze.

stascha
6. jún 2007

erikae 🙂 ani nevies aki by sme boli stastni, lebo ak nie tak to bude problem. Manzel toti odchazda na rok do zahranicia ☹ , mesiac bude tam a mesiac doma tak potom neviem ako to budeme riesit. Ja mam niekedy pocit ze nic nemozem mat uplne priridzene vsetko si musim vybojovat aj tie najjednoduchsie veci. ☹

erikae
6. jún 2007

no staschi, tak to som na tom podobne ako Ty. manzel tiez pracuje vonku a sme spolu tak 3 dni z tyzdna. verim, ze Ti to vyjde na prvy krat 🙂

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
6. jún 2007

dievcata ja som uz minule pisala, ze tu clovek stretne ludi s podobnymi osudmi, niele ze sa snazime maz bobo, ale este aj ti nasi drahi su stale mimo. Ked som bola na konzultacii u Dr.tak sme sa vseobecne bavili a ona pytala ze co manzel robi a ked som jej povedala tak on mi vravi no to sa vobec necuduje ze mate takyto problem, ale myslela to v dobrom. 🙂 Co uz narobime, ale je to fakt pretoze ked su tam malo doma tak ako sa to ma podarit. kamoska sa snazila skoro denno denne 9 mesiacov a az potom sa im zadrilo, tak potom aku mame sancu mi. 😉

erikae
6. jún 2007

veru pre nas co sme malo s nasimi manzelmi je to dost obtiazne "trafit sa" prave v tom pravom case. no ine nam nezostava, len sa pokusat o babo vsetkymi dostupnymi sposobmi. a vyjst to musi.

stascha
6. jún 2007

tak to mas pravdu, ale nas sa to raz aj tak podari, ved tomu verime. Ide leto bude teplejsie a niekde som citala ze slniecko podporuje chut na sex, tak ho sa do toho. 🙂

erikae
6. jún 2007

tak snad to teplo bude v norme, aby sme boli schopni nejakych vykonov 😉

pupcok
6. jún 2007

ahojte, pondelkové vyšetrenie mám za sebou, výsledky budú za 2-3týždne.
aj ja dúfam,keď bude leto, a my pôjdeme na dovolenku, že sa konečne zadarí to po čom tak túžime 🙂
pekný deň Vám, žienky!

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
7. jún 2007

tak zienky tu dovolenku vam normalka zavidim, ja neviem kedy sa nam podari ist na dovolenku kedze mazel uz 23.6. odchazda a prvy krat pride az 31.7. a co bude potom tak to ani len netusim ☹

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
7. jún 2007

stasha ja som absolovala iui včera-to sa načakám oveľa viac ako ty.🙂

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
7. jún 2007

sindus a to som sa pýtala doktora, že či sa vôbec na to mám ešte dať, že ako staré pacientky tam majú a povedal že oveľa staršie aj ako som ja, tak som bola prekvapená dosť.