HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

pupcok
18. jún 2007

sindus, veru už nech idete na tú dovolenku, tam sa to vyrieši, neboj 😉

stascha
19. jún 2007

ahojte dievcata 🙂 neviem co to je ale dnes som zacalat spinit a aj trosku krvacat a brucho ma boli presne tak ako ked mam dostat mrchu ☹ Bola som dnes rano na krv, ale myslim ze to bolo zbytocne 😒

erikae
19. jún 2007

katka, hlavu hore 🙂 kym nevies vysledky nevzdavaj sa, ale ved mrchu by si nemala dostat, kym beries utrogestan, myslim, ci nie, sestricke si to rano spomenula, ze trosku krvacas a boli brusko?
myslim na Teba, poobede uz budes vediet, neboj 🙂 a drzim silno vsetky prsty

pupcok
19. jún 2007

stascha, držím palce a posielam veľa síl, aby si mala pevné nervy. poobede sa ozvi, budem na Teba moc myslieť 🙂

sindus
19. jún 2007

staschi - rano o 7,00 som na teba myslela a hovorila si "nech to ma Katka pozitivne, nech je to pozitivne" Vsetky ti drzime palce, snad to len pomoze a poobede budes 🙂 !!!

stascha
19. jún 2007

dievcata ste mile 🙂 dakujem nebojte napisem.
erika sestricke som nic nehovorila lebo to krvacanie prislo ked som bol po odbere na wc, ale dr. mi vravela ze to sa stat moze, ale to brucho boli akosi inac, no hlavu hore,Katarine ked sa to teraz nepodarilo ved nie je vsetkym dnom koniec 🙂

sindus
19. jún 2007

Ano, ano, hlavu hore, tak sa mi to paci 🙂 Ja tu hlavu hore sa snazim udrzat aspon do dovolenky a potom sa uvidi, ci zostane hore alebo... radsej na to nemyslim.
Takze sa poobede ozvi!

stascha
19. jún 2007

ahojte takze je to negativne a tehu nie som ☹

sindus
19. jún 2007

jajaaaj a tak velmi som dufala, od druhej chodim pozerat co napises. No nic, hlavu hore Kati, teraz si tvoje telo vyskusalo ake to je a druhy pokus uz bude pozitivny. Urcite! Ved raz sa to podarit musi!

stascha
19. jún 2007

sindus dakujem,aj ked vas nepoznam viem ze to vsetko myslite uprimne a mozno to teraz vyznie sentimentalne, ale mam vas rada virtualne snazilky

zulka29
19. jún 2007

Stasha 😒 je mi to ľúto.
Čo máš teraz v pláne? Ideš na ďalšie IUI, alebo vyskúšaš rovno IVF?

francis
19. jún 2007

Ahoj stascha je mi to ľúto ☹ Tak som ti držala palce,no žiaľ ani nám nevyšlo Ivf.Tak sa drž a veľa síl do ďaľších pokusov,lebo ja to asi vzdávam.Možno to je teraz taký zlý stav a za pár mesiacov to prejde,uvidíme.

stascha
20. jún 2007

zuzulka 🙂 dakujem, co planujem urcite budeme este skusat IUI, ale je to horsie pretoze manzel ide do zahranicia a doma bude len kazdy druhy mesiac. Takze jul nic, pride az 31.7. takze mame na to august, pojdeme niekam na dovcu posnazilkujeme a ak sa to nezadari tak potom dalsie IUI ked bude doma. IVF to este nie, ale urcite sa tomu nebudem branit ked sa IUI nezadari, toto bolo len nase prve.

stascha
20. jún 2007

francis 🙂 aj tebe dakujem, ja som ani nevedela ste ste absolvovali IVF. A Skusite dalsie, alebo ako pises bude pauza? Ako som uz pisla zuzulke my mane sancu len kazdy druhy mesiac. Objednala som sa na konzultaciu Dr, co mi poradi, asi si zoberiem papiere na dalsiu IUI, a ked bude manzel doma tak sup sup pojdeme.

pupcok
20. jún 2007

ahoj stascha, škoda, že to nevyšlo, je mi to ľúto..prajem Ti strašne veľa síl nech to teda vyjde nabudúce, a nech to je teda čím prv 🙂

francis
20. jún 2007

Ahoj stascha 😅 Peniažky sa minuli tak tento rok asi nehrozí,no uvidíme čo život prinesie.Tak držím palce všetkým nech sa zadarí 😅

cien
21. jún 2007

ahojte holky,
můžete mi některá poradit, za jak dlouho po vyšetření HSG (dopadlo dobře, pouze s naznačenou depresí fundu) mohu opět začít sportovat, sexovat atd.?
Díky za vaši odpověď. CIEN

pupcok
21. jún 2007

ahoj cien, my sme sa hneď po vyšetrenií HSG (v ten deň večer) milovali, lebo dr. nám povedala, že po HSG je väčšia pravdepodobnosť na otehotnenie, tak sme išli na to hneď 😉 , ale žiaľ, u nás to nevyšlo.

stascha
25. jún 2007

francis, pupcok ste mile, dakujem. Je mi straaasne smutono vcera mi manzelik odsiel a zostala som sama, pride az 21.7. no hroza. Citim sa ako keby mi vzali kus zo mna, neviem co sa to so mnou robi. ☹ Piste budem vas citat, ale novoty asi mat ziadne nebudem. Drzte sa!

sindus
25. jún 2007

Ahoj Staschi - nebud smutnucka 🙂 zatial sme tu my, pokial sa ti manzel vrati, ja viem, ze je smutno ked porides do prazdneho bytu, ale ked sa vrati a to utecie ako voda, budes o5 happy 🙂 😉
Tan moj ma pozval v nedelu do restauracie. Nasa dovolenka sa blizi a ja stale myslim na to, co mi po vie po nej, ci to babatko uz chce alebo stale nie. Mam z toho strach.

pupcok
25. jún 2007

ahojte dievčatá 🙂
sindus,nemaj strach a teš sa na dovolenku, všetko musí dobre dopadnúť 😉
stascha, viem, že Ti musí byť dosť smutno, ale neboj, ubehne to ako voda a manžel tu už onedlho bude, zatiaľ Ti budeme aspoň trošku robiť spoločnosť my 😉 , teda budeme sa snažiť 😵

sindus
25. jún 2007

vdaka pupcok, aj ja dufam, ze to bude dobre. Uz sa nam to krati, vo stvrtok ideme. Ozaj a ako dopadli vysledky z tej operacie? Alebo este ich nemas?
Ja som pisala do jednej ceskej poradni, lebo 2-3DC mavam menstruaciu silnu az take kusky krvi idu ale len tie dva dni, tak mi odporucil "vysetreni delozni dutiny hysteroskopem". Dufam, ze to nie je ta pricina, ktora mi branila mat babatko.

stascha
25. jún 2007

sindus 🙂 no vidis vsetko sa postupne upravuje a ta dovolenka to len potvrdi, myslim ze keby nechcel ist tak sa bude snazit o to aby sa jaj vyhol. Dopadne dobre a za chvilu aj ty budes riesit ci si alebo nie si tehu.
To krvacanie pocas 2-3DC mam aj, som ako transfuzna stanica 🙂 potom to ustane, ale ja myslim ze to nebude pricina pretoze ta sliznica maternice sa musim odlupit a vylucit nedoslo o oplodneniu.

Dievcata este raz vam dakujem ja viem ze vam sa mozem postazovat a mate pochopenie,este raz dakujem.

erikae
25. jún 2007

ahoj staschi, neboj vydrz to odlucenie.
da sa na to aj zvyknut. je to tazke zo zaciatku, ja to poznam, moj manzel je skoro kazdy tyzden niekedy aj 4 dni v zahranici...

sindi, kam sa chystate na dovcu? verim, ze to bude ok a stravite pekne chvilky
ja s mojim manzelikom este nemame ziadnu istu destinaciu, ale mozno by sme sli do Spanielska, este sa rozhodneme

pekny zvysok dna baby

loginka
25. jún 2007

cafte dievcatka 🙂 to vysetrenie hsg mam za sebou a musim povedat, ze su urcite horsie veci / fakt to nebolo nic strasne, tiez sme sa s drahym vecer milovali, aj ked len tak opatrne, lebo som sa citila taka slaba / aj otapena z diazepamu, nadruhy den som mala este spinenie, ale bolo som uz ok, a vysledok - okrem malo a pomalych spermii aj jeden nepriechodny / velmi, velmi si prajem, aby sa nam podarilo otehotniet este pred odporucanym IVF. Drzim aj Vam vsetkym palceky, nech nam to vyjde{aj ked to nejde ...} 😉

stascha
26. jún 2007

loginka 🙂 vidis ako si to zvladla, tak isto sme mali strach aj my ostatne. Snad sa vam podarilo nieco zamiesat po tom vysetreni, to by bolo super. Ja sa priznam chut na milovanie po hsg som vobec nemala dost silno som krvacala a bolelo ma brucho, ale to len v den vysetrenia. Takze drz sa a nech sa coskoro podari to po com tak vsetky tuzime.

Pa dievcata pekny (aj ked to pocasie je horzne) den. 🙂 Nebojte a u nas bude coskoro svietit slniecko.

sindus
26. jún 2007

staschi - aj ty mas take silne krvacanie 2-3 DC? Az take 1-2 cm kusky krvi mi idu, tak som sa bala ci to nemoze byt pricina.
Ten moj chcel na dovolenku, len ja som uz potom nechcela, tak ma prosil, aby som isla. Mam z toho vsetkeho divny pocit. Ked si vecer lihame, tak aj nohu aj ruku si cezo mna prehodi a ked zabudne dat pusu na dobru noc, tak si zacnem somrat, ze no, no a hned ho napadne a da, tak ja nevviem, zeby si uz uvedomil kde je jeho miesto?

erikae - ideme do Talianska co Calabrie. Dufam, ze to budu pekne chvilky a nie zase len stres a plac ☹

loginka - no vidis, vsetky sme sa bali a nakoniec zistili ze to nic nie je 🙂 a su aj ovela horsie veci. Aj ja mam jeden nepriechodny 😠 ale inak vsetko O.K. aj manzel.

pupcok
26. jún 2007

ahojte dievčatá! pekný, i keď upršaný deň Vám všetkým želám!
loginka, tak fain, že to máš za sebou, vidíš, že si to zvládla ako my všetky ostatné 😉
sindus, výsledky ešte minulý týždeň neboli, tak idem volať zajtra, dúfam, že už budú a hlavne, že tam nič zlé nebude 😕

erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz