Imunologické testy. Ako to prebieha?

milly001
19. jún 2008

Ahojte babulky
O babo sa snazime uz skoro 4 roky a po 4 neuspesnych IVF pokusoch sme uz uplne na dne. Chcem sa spytat ci niekto z vas bol na imunologicke testy a ak ano, ako to prebieha.

Dakujem

misenaf
23. máj 2016

@hwiezdinka
@dila Kočky prosím chcem sa spýtať či v KE v Tkaninovovej banke už robia bunkovu imunitu voči spermiam, trofoblastu. Donedávna to robili len v Dzurilla centre.Dakujem

hwiezdinka
23. máj 2016

@misenaf Proti spermiam ano, trofoblasty neviem. Nieco robia aj v Tkanivovej banke na Rastislavke.

misenaf
23. máj 2016

@hwiezdinka hladam o tom infomácie niekde na nete, ale nikde to nevidím. Al eja nemyslím protilátky proti spermiam, ale bunkovu imunitu, to vraveli že su dve rozne veci. LEbo protilatky mam ok, len tu imunitu neviem. Kde je tkaninová banka na rastislavke?

hwiezdinka
23. máj 2016

@misenaf V starej nemocnici. Ak ti mozem poradit, pozri si alergoimunologicke centrum v Presove, tam robia aj reprodukcnu imunologiu vsetko pod jednou strechou. Aby si nebehala hore-dole 🙂
http://www.alergoimun.sk/

misenaf
23. máj 2016

@hwiezdinka dakujem si zlatá. Ale tieto vyšetrenia mám všetky. Nemám len tu bunkovu imunitu čo donedavna robilo len Dzurilla centrum a teraz neviem či sa to robí ešte niekde na SK

hwiezdinka
24. máj 2016

@misenaf posli im tam kludne mail a spytaj sa, dr. Lestan je fakt mily a urcite ti odpovie a poradi 🙂

mrslaw
9. júl 2016

Kočky po prvom MA Vás poslali na imuno testy ?Ja som po prvom a Dr tvrdí že netreba

alexa1983
12. júl 2016

Ahojte kočky, neviem či píšem do správnej témy, ale nemáte náhodou niektorá skúsenosť s tým že vaše telo bojovalo proti spermiám? mne zistili že moje telo spermii ničí , boli sme na prvej inseminácii, bola neúspešná, tak neviem či ďalej v tom pokračovať, alebo sa máme vrhnúť hneď na umelé ... ďakujem vám za vaše rady.

sosicka
30. aug 2016

Baby chcem sa spýtať, je tu nejaká čo prekonala cca týždeň pred vyšetrením klasické prechladnutie? nádcha, bolesť hrdla atď... Vyšetrili Vás? alebo sa treba preobjednať a čakať ďalšie dva mesiace?