Imunologické testy. Ako to prebieha?

milly001
19. jún 2008

Ahojte babulky
O babo sa snazime uz skoro 4 roky a po 4 neuspesnych IVF pokusoch sme uz uplne na dne. Chcem sa spytat ci niekto z vas bol na imunologicke testy a ak ano, ako to prebieha.

Dakujem

dahra
25. jún 2009

Betynka,
to neviem, ale ja tiez idem z vlastnej iniciativy. Dam vediet.

bettynka222
25. jún 2009

oki, tak somzvedava. daj potom vediet, aj co vsetko robili a co si platila, oki? a kedy vlastne ides?

dahra
26. jún 2009

Betynka,
objednani sme na 20.7. Urobia nam testy - manzelovi spg a hormonalne profily. Mne tiez. Volala som doktorovi Bobakovi, poslal mi aj ziadanky na testy, ale potrebujem odporucanie od lekara.

dahra
26. jún 2009

Zabudla som, vola sa to Tkanivova banka - oddelenie, kde on Bobak pracuje.

bettynka222
26. jún 2009

dakujem za infosky 😎

ellysa
6. júl 2009

ahojte, mám otázočku, kto bol v Podolí, za koľko vám prišli výsledky, nám povedali do 5 týždňov. Boli sme tam 11.6. čiže pomaly 4 týždne už prešli. Dodržujú čo sľúbia, alebo prišli výsledky neskôr?

takitak
7. júl 2009

nám prišli v piatom týždni !!!

ako na všetko ... trpezlivosť 🙂

ellysa
13. júl 2009

ahojte, tak výsledky prišli dnes. Zistili nám mierne pozitívne výsledky proti spermiám a 2% aj proti trofoblastu, takže navrhli liečenie Prednisonom 6 tt a potom skúšať len s kondómom. Tak neviem čo nás čaká ☹

dahra
4. aug 2009

Ahojte,
my sme boli 20.7. na vysetrenie, povedali, ze vysledky budu o 6 tyzdnov. Dam vediet, co nove.

ellysa
4. aug 2009

dahra nám prišli skôr, možno aj vám prídu, aj keď teraz je dovolenkové obdobie. Napríklad genetiku nám robili v máji a ešte ju nemáme- moje testy majú a manželove ešte ani nezačali robiť kvôli dovolenkám-pekne 😠 .
Inak už druhý týždeň užívam prednison, musím si poklopať, zatiaľ všetko ok 🙂

marikasa
6. okt 2009

Ahojte,môžem vás poprosiť o tel. číslo alebo adresu na repr. imunológiu v Brnr alebo v Prahe?...do IP pošty ďakujem pekne.

dahra
6. okt 2009

Ellysa,
tak ja som sa k vysledkom dopracovala akurat dnes - neskutocne. Dopadli negativne, takze aspon to dobre.

bettynka222
6. okt 2009

baby a preco vsetky chodite na testy do prahy, ked to vysetruju aj v piestanoch a hlohovci? 😕

http://www.centrum-medicus.sk/medicus/imunoaleg...

szkyka
7. okt 2009

betty,lebo reprodukcnu imunologiu robia len Praha a Kosice.

bettynka222
7. okt 2009

no ale ved aj tito robia reprodukcnu imunologiu predsa. ved si to precitaj 😉

szkyka
8. okt 2009

bett,tu sa zaoberaju reprodukcnou medicinou ako takou,no nie reproduk. imuno. Reproduk. imuno. sa zaobera vyset. ....bunecna imunita: spermie,trofoblast.... Imunitou zeny:kardiolipiny,zona pellucida beta 2....je to pisane na teme: znizena bunecna imunita. My sme boli radsej v Prahe nez KE.

szkyka
8. okt 2009

...a este v KE vraj nerobia vysetrenia na protilatky proti trofoblastu ani proti obalom vajicka,ovaria-tak preto ta Praha.

cervus
11. jan 2010

My sme absolvovali vyšetrenia v Podolí. Ubytovaní sme boli u milého pána Ing. Jiřího Hoppa cca 10 minút od ústavu a za veľmi prijateľnú cenu. Môžem ho odporučiť: http://www.ubytovani-praha.com/cz/cenik
alebo +420 606 553 144. E-mail: hopp@telecom.cz

zuzina33
13. jan 2010

len posuvam

tina1
13. jan 2010

dievčatá, v KE už robia protilátky proti obalom vajíčka. Ja tam idem v pondelok, tak napíšem niečo viac k tomu. Dnes som sa rozprávala s Dr. Bobákom, povedala, aký mám problém a on mi povedal, že už tieto vyšetrenia, čo robia, môžu nájsť nejaký problém v mojom neúspechu.

zuzina33
26. jan 2010

Ahoj Tina1, ako si dopadla??? 🙂

shandy
26. jan 2010

ahojte kocka, my sme boli na imuno v Prahe 4.1. a tie este cakame na vysledky, tak tiez dam vediet potom, kedy prisli a co sa zistilo... 🙂

shandy
26. jan 2010

kocky som chcela napisat 😀 😀 , uuups 🙂

zuzina33
23. feb 2010

shandy, ako si dopadla?

cisielko
6. apr 2010

Ahojte..ideme na imuno testy do Prahy už teraz v pondelok..počula som, že je tam blízko aj nejaký hotel, neviete poradiť? dakujem

shandy
7. apr 2010

cisielko zial neviem, aky tam je hotel....zuzina dopadli sme tak, ze ja slabo pozitivne kardiolipinove protilatky ale drahy protilatky na spermiach 91%, takze pre nas to znamena jednoznacne IVF - ICSI...drzim vam ostatnym palceky....

cisielko
7. apr 2010

Shandy, dakujem..no tsále sa mi nedarí nič nájsť tak ak by ste nietko vedeli dosť by to pomohlo..dakujem 😉

leonie28
7. apr 2010

Cisielko my sme boli v Prahe a byvali sme v hoteli INOS je to asi 5min. od toho sanatoria a je celkom v pohode za 990ceskych korun noc izba aj s ranajkami odporucam 😉

cisielko
8. apr 2010

Leonie, dík za tip.znie to super..rozhodujeme sa medzi vila Barbora a pán Hopp, tusom našla na neho kontakt...ale dík možno zvážime aj toto
😉

cisielko
10. apr 2010

Baby, chcem sa opýtať či neviete či sa dá v centre platiť aj kartou alebo ako to tam je, aby som vedela či si mám peniaze zameniť alebo netreba..mám sporitelnu, písala som aj tam ale ešte mi neodpísali či sa dá vyberať kartou...dík za radu 😉