Imunologické testy. Ako to prebieha?

milly001
19. jún 2008

Ahojte babulky
O babo sa snazime uz skoro 4 roky a po 4 neuspesnych IVF pokusoch sme uz uplne na dne. Chcem sa spytat ci niekto z vas bol na imunologicke testy a ak ano, ako to prebieha.

Dakujem

anikoad
1. okt 2008

Dnas som volala do toho Brna, objednali ma na 15.10.08,ako samoplatca, budu mi robit iba TROFOBLASTY, za cca 1300ck.ostatné imuno vyš. mi spravia doma.dr. mi navrhovala aj vyšetrenie aktivity NK buniek, ale začínaju to robit až po vianociach a ja sa nechcem zdržiavat.

pahu
2. okt 2008

Gregy 😉

gregy
2. okt 2008

PAhU 😉 no mýliť sa je ľudské 😀 😀 😀 a Vám v tej prahe budú robiť všetko? a za koľko? asi tam bude najlepšie zavolať ...

kacurienka15
2. okt 2008

Ahojte dievcata. Prosim vas do tej Prahy sa mozem objednat aj ked som mala potrat este pred dvomi mesiacmi?Lebo som pocula, ze len do mesiaca po potrate 😒

rikuska21
14. okt 2008

Ahojte babulky,

Ja sa tiez pridam.Mam za sebou geneticke vysetrenie v BA a tam zistili imuno deficit a mutaciu krvi.

Povedali mi, ze by som mala ist do prahy, kde robia uplne a podrobne vysetrenie imuno a protilatok. Na Slovensku sa to nerobi vobec nikde ani v KE.

Dik za info o adrese a za odporucania

diki a vsertkym va drzim palecky

riska
14. okt 2008

ahoj rikuska, som si ťa našla 😀 www.upmd.cz

rikuska21
14. okt 2008

Ahoj Riska,
som rada ze si ma nasla, dufam, ze ta praha vyjde, zajtra tam volam.pa

ufko
15. okt 2008

ahojte kocky

pridavam sa do temy ak mozem🙂mam pred sebou imuno testy..som objednana aj do brna viameda.cz, a aj do prahy upmd.cz..

babulky neviete mi napisat, poradit preco som na koniku nasla len jednu kocku, ktora isla do brna a vsetky ostatne chodite do prahy ??? ved to iste vam urobia v brne ako v prahe 🙂)

alebo je tu niektora,ktora bola v brne ??? cez tel. je tam strasne mila doktorka a ked som sa jej pytala, co vsetko mi bude robit z krvi povedala, ze natom sa dohodneme priamo tam, moze mi robit iba protilatky na trofoblast, na spermie, potom bunkovu cinnost, proste to iste ako v prahe.. dokonca aj testy ci nie je problem so stitnou zlazou..

viete mi poradit ? dakujem..

anikoad
10. nov 2008

ahojte, dnes som dostala výsledky z Brna, robili my trofoblasty,výsledok 106%,ref.meze 75,hodnotenie v norme. Máte s tým niekto skúsenosti? to, že v norme rozumiem, len tie hodnoty...

darla27
8. dec 2008

Ahojte, som objednaná na imunológiu do Prahy /ústav péče i matku a dítě - Praha-Podolí/ , zaujímalo by ma,
či ste si to skúšali dávať preplatiť cez poisťovňu a či Vám to teda schválili.
Zaujímalo by ma tiež, či v prípade že Vám niečo našli, museli ste tam ísť ešte raz, platili ste tých cca 5-6000
ešte raz - aj za kontrolu? Ďakujem za odpovede.

darla27
9. dec 2008

Nie je tu nikto, komu by to poisťovňa preplatila? ☹

prom
11. dec 2008

ahoj Darla, v tomto ti bohuzial neporadim, ale su tu baby, co take nieco riesili. Ale mali s tym opletacky ako spominam. No ved klasika 😠
My sme na imune boli vo viamede v Brne, ja som isla ako samoplatca, dala som si spravit iba vysetrenie imuno proti trofoblastu. Manzel robi v cechach, jemu robili vsetky vysetrenia, nakolko mu to plati ceska poistovna. V tom Brne je strasne mila pani doktorka a ta mi poradila, aby sme u mna spravili iba trofoblast, lebo to sa na slovensku nikde nerobi a ze tie ostatne vysetrenia sa bezne robia aj u nas v Bratislave, ze aby som zbytocne u nich neplatila, co by vyslo aj na 8 tis Kc. Ja som takto platila iba 1 300 Kc. To sa mi zda ako ferovy pristup, boli sme v tom Brne maximalne spokojni 😉 Ani sme tolko necakali ako sa cakava na terminy v Prahe.

misik1
4. jan 2009

ahojte dievcata....
ak ma niektora zaujem o imunologicke testy v prahe, napiste mi do IP alebo sem...mali sme termin, ale uz ho nepotrebujeme, tak ho rada posuniem. no celkom som na to zabudla a je to uz tuto stredu 7.1. o 8.00.....
Piste, ved inak je cakacka dost dlha..... 🙂

poleva
27. jan 2009

kde robia imunologické testy v ke ?? stoja za niečo ??

poleva
30. jan 2009

kde v kosiciach robia imunolog. testy ???????
dakujem

poleva
11. feb 2009

je tu nejaka kocka co bola u bobaka na imunolog. testy a manzel na spermiogram ?

misik1
13. feb 2009

poleva ja som bola na imuno u bobaka v ke...

poleva
3. mar 2009

je tu niekto kto nemal dobre vysledky a bol u BOBAKA ???? v ke ??

sylvia21
3. mar 2009

POleva - Misik sa vrati sem koncom tyzdna, mozno uz zajtra, alebo vo stvrtok, ona Ti urcite povie nejake info 😉

mimka77
24. mar 2009

Ahojte, no my sme sa dnes s manzelom objednali na imuno do Brna do Viamedu bola tam velmi mila doktorka, chcem si dat urobit hlavne vysetrenie na protilatky proti vlastnemu embryu - trofoblastu a tam to robia uz dlhsie, tak tiez neviem preco vsetci chcu ist do Prahy, navyse tu nas objednali uz za mesiac a v Prahe by sme museli cakat 4 mesiace... Tie kocky co ste boliv brne boli ste spokojne?

riska
24. mar 2009

to by aj mna zaujimalo, v čom je praha lepšia ako brno? ak mate nejaké skúsenosti s brnom, napište, pls 😵

bonsai
25. mar 2009

Ahojte dievčatá..celkom ma zaujalo čo tu píšete.. skutočne sa oplatí ísť a nechat si urobiť tie vyšetrenia..s manželom sa sanžíme o bábätko takmer 3 roky..mám za sebou 1 IVF neúspešné a 1 KET..neúspešný

dahra
22. jún 2009

Ahojte,
este stale je Praha lepsia ako KE? Robia to tam podrobnejsie alebo uz su tie testy rovnake?

emka1
23. jún 2009

Kocky, kolko stoja kompletne imuno-vysetrenia v Brne ? ... v Kosiciach nerobia protilatky proti trafoblastu a v Brne by sme si mohli dat urobit komplet vsetko a nemuseli by sme ani cakat na dlhe objednanie v Prahe.

dahra
24. jún 2009

Ahojte,
co vsetko sa zistuje pri tych imunologickych testoch?

pahu
24. jún 2009

Emka, mám pocit, že v Brne to kompletne stojí okolo 8.000 Czk, v Prahe cca 5-6.000 Czk. Ja som bola v Prahe 😉 V Brne ti asi pani doktorka navrhne, že ti spravia len tie testy, ktoré sa na Slovensku nerobia a tie stoja cca 1.600 Czk...

Dahri, prečítaj si tieto 2 stránky, baby to tu ž niekoľko krát popísali 😉

dahra
24. jún 2009

pahu, ved som precitala 🙂
ale poslali mi uz lajstra, kde treba zaskrtnut co si chcem dat vysetrit:
fosfolipidy?
humoralna imunita: imunoglobulin, komplement, proteiny akutnej fazy, autoimunita, bunkova imunita?
Toto vsetko vysetruju? Ci len daco z toho?

bettynka222
24. jún 2009

dahra ty ides kam na tie testy? ja som mala ist do prahy, ale moj imuno mi teraz nasadil liecbu, tak som to musela zrusit. a ked som zisitila,z e to robia v brne, tak som sa po dobrani liekov radsej objednala tam..je to predsa len blizsie a uz niektore testy mama. napriklad antifosfolipidove protilatky mi vysetrili normalne u mojho imunologa, aj NK bunky aj kardiolipiny...atd.

dahra
25. jún 2009

Bettynka,
rozmyslam nad KE, lebo aj tam robia, ale neviem ci vsetky. idem tam z vlastnej iniciativy, chcem vediet na com som este pred IVF. Ved presne, neviem, ktore sa robia u nas a neviem ci v Cesku su aj nejake navyse.

bettynka222
25. jún 2009

dahra aj ja som rozmyslala nad tymi kosicami....ale je to dost daleko a navyse som nevedela, ci tam mozem ist aj bez toho, aby ma niekto poslal...to fakt sa tam da ist ako samoplatca?