Imunologické testy. Ako to prebieha?

milly001
19. jún 2008

Ahojte babulky
O babo sa snazime uz skoro 4 roky a po 4 neuspesnych IVF pokusoch sme uz uplne na dne. Chcem sa spytat ci niekto z vas bol na imunologicke testy a ak ano, ako to prebieha.

Dakujem

janduska
20. nov 2013

@martinkahc Mozes mi poslat ip, ak potrebujes este nejake detaily 🙂

martinkahc
21. nov 2013

@janduska
@mmattulik1
@hwiezdinka
Ahojte 🙂 Dakujem vam vsetkym strasne moc za odpovede... Tak teda pojdem k svojmu gynekologovi, nech ich vypise hned pre istotu dva 🙂 Prajem pekny den 🙂

hwiezdinka
21. nov 2013

@mmattulik1 ahoj tak ako si dopadla na prehliadke? si tehulka? 🙂

janduska
22. nov 2013

@hwiezdinka Ahoj hwiezdinka, co sa tyka cakania, v KE su vysledky spermiogramu do tyzdna a ostatne (tvoje) do 2 tyzdnoch, max. mesiaca. Aspon tak nam slubili, tak uvidime. 😉

janduska
22. nov 2013

@hwiezdinka TYZDNOV, nie tyzdnoch 😀 Ponahlam sa do prace, tak taku chybu spravim 🙂 Ak chces viac info, mozes mi poslat ip 🙂

hwiezdinka
22. nov 2013

@janduska 😀 😀 😀 v pohode, ano som si tu chybu nevsimla kebyze ma na nu neupozornis 😀 ja som nas uz telefonicky objednavala, ideme s mm buduci tyzden a tiez mi sestricka vravela, ze vysledky spg su do tyzdna a ostatne budeme mat za 2 tyzdne lebo to vzdy zaciatkom mesiaca zbieraju a tak sa robia, cize super 🙂 to mam ako odmenu za to nekonecne cakanie na ms, ze apson vysledky budu rychlo!! 😉 drzim palce, nech to vam i nam dobre dopadne!!!
juj a dobre si vravela, treba 2 vymenne listky, uz su doma 😝

mmattulik1
22. nov 2013

@hwiezdinka Ahoj ,zatial nie som ale verim ze coskoro budem 🙂 Dievcata budem drzat palce aby ste mali vysledky takto skoro ,lebo aj nam slubili a realita bola ina ☹ ...vymenne listky je potrebne na kazde vysetrenie osobitne teda na krv jeden na spermiogram jeden a ak aj dalsie testy tak dalsi

mmattulik1
22. nov 2013

@janduska Boli ste u Dr.Bobaka?

nikus28
23. nov 2013

@mmattulik1 ahojjj, tak som tu dlhsie nebola..dost pracovnych povinnosti(( este cakam na moje vysledky z tkanivovej banky, manzel by mal ist ten tyzden na opakovany pspermiogram k jednemu urologivi..
a vy ako? co nove? 🙂

mmattulik1
27. nov 2013

@nikus28 Ahoj Nikus tiez mam teraz toho v praci vela tak nestiham sem chodit...my uz mame vsetky vysledky este to chceme ist prediskutovat k jednej Dr. a co v najkratsom case by sme sa chceli zacat aktivne snazit 😀 zatial to je skor spontanne...drzim palce

hwiezdinka
28. nov 2013

tak my uz mame vysledky manzelove, su v poriadku (mali ich hned na druhy den po vysetreni - super 🙂 ), este cakame na moje, verim, ze budu co najskor. Cakaju, kym sa im nazbiera viac vzoriek...

nikus28
29. nov 2013

@hwiezdinka drzim palce nech aj tvoje vysledky su o.k. 🙂 moje vysledky stale nemame...( to uz cakame 5 tyzdnom, dufam, ze to nebude uz dlho trvat 😒

nikus28
29. nov 2013

@mmattulik1 ahojj, dakujem, aj ja vam drzim palce nech vsetko vyjde))) 🙂

hwiezdinka
29. nov 2013

@nikus28 dakujem 🙂 Asi ich budeme mat nakoniec spolu v jednej varke 😉

hwiezdinka
1. dec 2013

@nikus28 Vo stvrtok im budem volat, ci uz su. Ty si uz volala?

nikus28
1. dec 2013

@hwiezdinka v pondelok...ale budem volat asi zajtra..skusim..ak budem mat vysledky, dam vediet 🙂

hwiezdinka
2. dec 2013

Aj ja budem volat tento tyzden, dnes este asi nie, ale v stredu urcite 🙂

hwiezdinka
2. dec 2013

@nikus28 Tak nakoniec som nevydrzala a volala som tam, este nemaju moje vysledky ☹ Cakaju na viac vzoriek na analyzu...

nikus28
2. dec 2013

@hwiezdinka ja som teiz prave volala, moja lekarka vysledky este nema. Ale skusila som volat do tkanivovej banky, akurat idu vysledky - aj moje posielat...pozrela mi ich a su v poriadku 🙂 tak aspon nieco 🙂 drzim aj vam prsty, nech su vysledky o.k. a hlavne cim skor 😉

hwiezdinka
2. dec 2013

@nikus28 tak super, tesim sa s tebou 😉

nikus28
3. dec 2013

@hwiezdinka Ďakujem))) 😉

hwiezdinka
9. dec 2013

@janduska
@nikus28 Vedeli ste, ze na spg musi ist muz opakovane? Dnes som volala kvôli mojim výsledkom a sestricka mi to povedala...to som nevedela.

mmattulik1
9. dec 2013

@hwiezdinka ano je potrebne ho opakovat ak nie su dobre vysledky resp.ak su nepresne,u nas to bolo na 3.krat...uz mas vysledky?

hwiezdinka
10. dec 2013

@mmattulik1 ahoj, lenze my mame praveze dobre vysledky!! Tak neviem preco ich chcu opakovat...navyse nam to nikto predtým nepovedal... Ano mam, boli hned na druhy den.

hwiezdinka
10. dec 2013

Myslim, ze si aj tak urobime po svojom 😀 Aj tak nam zatial nikde nic nezistili, vsetko mame v poriadku.

mmattulik1
10. dec 2013

@hwiezdinka 🙂 ako vidim vsetky mame super vysledky,len keby aj tie // boli co najskor 😀 ...Cize vobec nevies co sposobilo MA?

nikus28
10. dec 2013

@hwiezdinka super, ze mate dobre vysledky 🙂 no, moj manzel pojde nakoniec k dr, Hrivnakovi...nejako nam to so znamym nevyslo( nema podpisane zmluvy so vsetkymi poistovnami... 😒
to s opakovanym spg som sa tiez nedavno dozvedela..ale nikto nam nic nepovedal...vsetko si zistujem sama 😖

hwiezdinka
10. dec 2013

@nikus28 presne tak aj ja, vsetko si zistujem sama a nikto mi neda komplexnu informaciu...a to ta sestricka v tkanivovej banke bola taka mila a zhovorciva, ale tiez nam to nepovedala. Ideme zasa v januari, lebo teraz uz nemaju terminy a od buduceho tyzdna nerobia.

nikus28
1. jan 2014

Všetko dobré do Nového roka želám 🙂

mmattulik1
3. jan 2014

@nikus28 Nikuš aj Tebe 🙂