Imunologické testy. Ako to prebieha?

milly001
19. jún 2008

Ahojte babulky
O babo sa snazime uz skoro 4 roky a po 4 neuspesnych IVF pokusoch sme uz uplne na dne. Chcem sa spytat ci niekto z vas bol na imunologicke testy a ak ano, ako to prebieha.

Dakujem

nikus28
3. jan 2014

@mmattulik1 ďakujem)
mas uz nieco nove? 🙂 no my este nie..koncom mesiaca som obj. k lekarke..uvidim, co bude dalej..ale verim, ze tento rok bude pre nas vsetky uspesny 😉

hwiezdinka
6. jan 2014

@nikus28 ja takisto verim, ze sa nam vsetkym uspesne zadari 🙂 vsetko dobre v novom roku aj tebe 😉

hwiezdinka
14. jan 2014

Baby, dnes rano som volala do tkanivovej banky, kvôli jednej informacii a neviem, ci ta sestricka vstala zadkom hore, ale bola drza, nakricala na mna a este mi aj zlozila telefon! 😠 Nie su tu nahodou oni pre nas?!? 😠 Hlavne, ze si poctivo platime zdravotne poistenie, co by sme este viac chceli!!!!!!!!! 😠

nikus28
24. jan 2014

@hwiezdinka ahoj, tak to je fakt skvely pristup! no, podla mna urcite nemala dobry den..sice to je neospravedlnuje! !! presne ako si napisala- maju tu byt pre nas!!

nikus28
24. jan 2014

@mmattulik1

@hwiezdinka

dievcata co mate nove? ja idem buduci tyzden k lekarke..ale minuly tyzden som si urobila testik a na moje prekvapenie vysli // ciarky.... 🙂 tak dufam, ze mi to lekarka potvrdi)
budem vam drzat palceky, aby sa aj vam uz konecne zadarilo 😉

mmattulik1
24. jan 2014

@nikus28 jeej tak to drzim palce nech je to aj potvrdene 🙂 U mna zatial nic nove chystam sa o tyzden na preventivku a potom sa chceme zacat snazit uz naplno 🙂

hwiezdinka
25. jan 2014

@nikus28 Tak tfuj-tfuj nech ti to vyjde vsetko v poriadku 😉

nikus28
25. jan 2014

@mmattulik1
@hwiezdinka
dakujem vam velmi pekne... 😉 daufam, ze mi to potrvdi...bolo to velke prekvapko, pretoze sme sa ani poriadne nesnazili..mazel, kedze mal zly speriogram berie prasok Macu..mozno poznate, tak mozem len doporucit) urcite aj to zabralo,lebo jeho spermiogram bol po mesiaci a pol brania v poriadku a potom sa to porarilo)
velmi vam zelam, aby to vyslo aj vam 😉 silno drzim palce 😉

mmattulik1
6. feb 2014

@nikus28 no ako potvrdene? 🙂

nikus28
7. feb 2014

@mmattulik1
@hwiezdinka
ahojte dievcence) tak mam to potrvdene) asi 9tt... 🙂 teraz len odychujem, kedze mi je priserne zle 😖
a vy ste ako na tom? co nove?

hwiezdinka
7. feb 2014

@nikus28 ju,hu, tesim sa s tebou, snad sa uz aj ja coskoro pridam 😉 Tak sa drz, setri, oddychuj a vsetko dobre 😉

nikus28
9. feb 2014

@hwiezdinka dakujeeem 🙂

mmattulik1
11. feb 2014

@nikus28 gratulka 🙂 ja sa tiež pridávam k tehu včera mi to potvrdili 😀

nikus28
11. feb 2014

@mmattulik1 jeeeej to je supeeeeer)) parada 😉 😉 gratulujeeem a velmiii sa tessiiiiim ))) 🙂
ako sa citis?

mmattulik1
11. feb 2014

@nikus28 dakujeem 🙂 nikus unavena som dost iba by som spala a vsetko mi smrdi 😀 a ty ako?

nikus28
11. feb 2014

@mmattulik1 ja podobne...len spim a spim a ked nie, tak mi je priserne zle((( 😖 ale musime to vydrzat) 😉
a v ktorom si tyzdni?

lucika7682
12. feb 2014

Ahojte dievcata, viete mi poradit fakt dobreho imuno-alergologa?...moze byt kdekolvek - BA, PN, TN, NR...ale aby bol fakt dobry...jednemu som uz chodila, ale bol to len imunolog...my tu v TT mame bud imunologa alebo alergologa...dakujem

lucika7682
12. feb 2014

V BA som nasla napr. Mudr. Bergendiovu, Hrozanovu, Komadovu a Valentovu...poznate ich, ake su?

mmattulik1
5. mar 2014

Ak niekto potrebuje kontakt do Ke rada poskytnem 🙂

hwiezdinka
6. mar 2014

@nikus28 jej Nikus, pozeram, ze si uz v 13 tt, super 😉 Ako sa citis?

pianina
2. apr 2014

Baby moze mi niekto poskytnut mail alebo tel.cislo. na reprodukcnu imunologiu/DR.Malickova????/

hwiezdinka
2. apr 2014

@pianina
Prim. MUDr. Karin Malíčková
Klinická imunologie a alergologie - laboratoř
Ambulance klinické a reprodukční imunologie
Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky VFN a 1.LF UK
Karlovo nám. 32
121 11 Praha 2
Tel. 22496 6469, 6341
E-mail: karin.malickova@vfn.cz

pianina
2. apr 2014

@hwiezdinka dakujem, 🙂 odpoveda na maily?

hwiezdinka
2. apr 2014

@pianina Vraj ano, ja som neskusala 🙂 My sme nakoniec boli len v Ke u Dr. Bobaka.

mmattulik1
10. jún 2014

@nikus28
@hwiezdinka
@martinkahc
@janduska
Dievcata ako sa dari? Co nove? 🙂

rous
14. jún 2014

Ahojte. Je tu ticho ale mozno mi niekto obpovie na moju otazku, ako sa plati vysetrenie v Prahe? Dakujem

janaochi
18. sep 2014

Baby,boli sme na imunológii v KE, mne vyšli všetky výsledky dobre(ale proti trofoblastu nerobia, čo som práveže chcela) a mm vyšlo, že si vytvára protilátky proti spermiám v oboch protilátkach a má aj nejaké uroinfekty, tak nám odporúčali andrológa, už sme aj objednaní na 1.10. k Hrivňákovi do KE, tak som sa chcela spýtať, či nemáte nejaké skúsenosti s touto dg a ako sa postupuje.Mám za sebou 4 potraty stále v 10tt, priebeh takmer identický, bábo je veľkosťou stále v 7tt,keď to skončí.Chcem na vlastnú zodpovednosť vyskúšať pred ďalším snažilkovaním Prednison, keďže tie protilátky proti trofoblastu nemám urobené a neviem, či v tom nie je chyba.Ja som myslela, že pri tejto mužovej dg, je práveže problém otehu, ale povedali, že môže spôsobovať aj potraty, tak neviem čomu veriť,my sme nejaký veľký problém s otehu nemali.Inak mám už absolvované všetky možné aj nemožné vyšetrenia a nikde sa nič nenašlo.A vek tlačí, snažíme sa už tri roky.Ja mám s predošlým mm 2 deti na prvý šup a bezproblémové tehotenstvá, aj keď to bolo 17 rokov dozadu a mm nemá deti. Keď máte niektorá nejakú skúsenosť, napíšte,prosím.Vďaka.

monka30
27. sep 2014

@janaochi Skus reprodukcne centrum Dzurilla Nitra tam robia aj protilatky proti trofoblastu...

janaochi
27. sep 2014

@monka30 ďakujem, už sa problém našiel. A taký, že nás to úplne prekvapilo. 😕