Imunologické testy v Bratislave. Kde si dať spraviť?

zufalka
4. feb 2008

ahoj baby,chcela by som sa vas spytat ,či mi neviete poradit kde sa robia imunologicke testy v BA? Dočítala som sa ,že jednym z možnych neuspechov IVF možu byt aj zvyšene protilatky,ktore nedovolia embryjku uhniezdit sa.dakujem

vejvass
24. feb 2014

@orgovan
@makovicka53 Ahojte citam ze ste boli na reprodukcnej imunologii v Kosiciach?Urobili vam komplet vysetrenia tak ako robia v Prahe?Potrebujem najma vysetrenia na protilatky voci spermjkam a tak isto na placentu kedze som uz 3 x potraila.Ako dlho ste cakali na objednanie do Kosic a kolko ste platili? Vysetrili aj vasho manzela myslim krv plus spermiogram?

Po vysetreniach vam aj zistili pricinu a nasledne vam odporucili aj liecbu?
Dakujem za vsetky odpovede velmi mi tym pomozete 😉

makovicka53
24. feb 2014

@vejvass ahoj aj som bola v KE a mne brali krv a mm brali len spg...vysetruju tam asi vsetko okrem protilatok voci trofoblastu...najlepsie vysetrenia robia podla mna v Prahe, ale baby si chvalia aj medirex v BA....mne nezistili nic, cize som v poriadku..drzim palce...papa

vejvass
25. feb 2014

@makovicka53 cize ale v KOsiciach vysetruju uplne vsetko to co v Prahe ak som dobre pochopila okrem toho trofoblastu?
Lebo ak naozaj vysetruju vsetko okrem neho tak sa to tak ci tak viac oplati ako ta Praha tam sa tusim plati cca 300e.No a tu v Kosiciach by to malo byt zadarmo a ten Trofoblast by som si dala vysetrit uz aj v Brne za poplatok cca do 50e by to malo stat.

makovicka53
25. feb 2014

@vejvass no to ti neviem s uplnou presnostou povedat...mne vystreovali fosflipidy a protilatky voci spermiam a ovariam...tak si prezisti a porovnaj...podla mna sa neda porovnat Praha s KE ...inak protilatky voci trofoblastu robia na vystreni pred IVF v CAR ...aspon mne to tam robili ...skus sa spojit s babami co tam boli a aj v BA...a skus porovnat...ja som to az tak dopodrobna neriesila...proste mi to vyhovovalo, ist viac do KE....

vejvass
25. feb 2014

@makovicka53 Zatial teda dakujem musim este coto pogooglit 😅

snehulienka82
17. júl 2015

@sally2401 ahoj, ak este mas, poslala by si mi mali na Dr. Girovsku? pisala som im do Medirexu cez kontaktny formular, ale nikto mi neodpovedal.... diky

sally2401
17. júl 2015

@snehulienka82 no neviem či tam tá p. doktorka ešte pracuje lebo ja som bola na testy už dávnejšie a bola vtedy na rizikovom tehu a kto vie či ešte nie je na materskej dovolenke. mala kedysi mail: beata.girovska@medirex.sk

sally2401
17. júl 2015

@snehulienka82 alebo imunologia@medirex.sk

snehulienka82
18. júl 2015

@sally2401 dakujem, skusim priamo na nu, lebo cez to imunologia... neodpovedal nikto... a tebe nakoniec pomohli? brala si kortikoidy?