Infolic a Folandrol - skúsenosti

marinko1988
6. máj 2018

Prosim vas uz to niekto bral mate s tim skusenost a ak ano aku??? Dakujem za odpovede 🙂

maco231
6. máj 2018

Mne inofolic rozhádzal cyklus

frolik12
6. máj 2018

U mňa inofolic ok, najskor som brala pupalku na upravu cyklu a potom inofolic neskôr, nic mi nerobil cyklus bol cca pravidelny po nom tak spokojnosť. Folandrol bral muz ale nepomohol mu ani za mak zlepšiť spermiogram

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatinka
6. máj 2018

@marinko1988 inofolik nikdy viac,ovulaciu odsuval na neskore dni nez som mavala pred tym a sposoboval mi velke bolesri pocas ms,za mna otras,skos radsej caj "gynastan zensky caj ",presne tento dlhy nazov,kupis v lekarni,obsahuje viacere byliny,pomohlo na upravu ovulacie,a aj pocas ms som mala ovela mensie bolesti nez pred tym,uplne odstranil predmenstruacny syndrom, ktory som mavala roky aj tyzden pred mrchou,berie sa dlhodobo a aj pocas ms...chudi dobre,odporucana davka priamo od bylinkarky je dva sacky za den aj ked na krabicke sa pise jeden....

lilyianka
6. máj 2018

Mne inofolic nepomohol, dokonca mi predlzil cyklus a muzovi folandrol tiez nezabral, vysledky rovnake ked nie horsie

sasenka6
6. máj 2018

Nepomohlo nam ani jedno. Inofolic mi posunul ovulaciu o vyše týždňa neskôr a tym mi porobil veľké zmeny takze uz viac nie za mna. Mne pomohol femibion1

sunflower109
6. máj 2018

Inofolic som skúsila ale +3kg vody za dva týždne a odsunul ovuláciu na neskoršie a výsledok ze som mala po nom biochemicke tehu...za mňa škoda peňazí... skús podstúpiť vyšetrenia hormonálny profil, folikulometriu a tak sa dozviete viac možno ti treba len pomôcť niečím doplnkovo

calmmeadow
6. máj 2018

Mne inofolic veľmi pomohol a to som pred ním skúšala veľmi veľa vecí,rôzne vitamíny,bylinky,včeliu materskú kašičku atď a až inofolic mi super upravil cyklus.Mavála som dosť neskoro ovuláciu a krátku luteálnu fázu a inofolic mi to pekne napravil.Za mňa určite odporúčam

kikus48
7. máj 2018

Mne inofolic robil zle. Prve babo mame po ivf. Pred rokom manzel 3m vybral folandrol. Bez snazenia som v 9m ale neviem ci to mozem pripisat tomu.

zoja82
7. máj 2018

ahoj, ja som s inofolicom pribrala 2kg za tyžden a citila som sa dost zvlaštne, mala som problemy so spankom...a inak mi nijako nepomohol, jedine ze som necitila, ze mi prichadza menstruacia...partner bral folandrol, ale on to nakoniec ani nepotreboval, lebo s nim je vsetko ok..

zdenka67
7. máj 2018

reklamny tah - kupte si radsej kys. listovu a partnerovi larginin (my sme brali folnadrol a inofolic 2 roky a nic)

zdencaaaa
7. máj 2018

nam inofolic pomohol

marianna_peskova
10. máj 2018

Brala som Inofolic a Folandrol ešte pred tým, než sme sa začali pokúšať a na prvý pokus nám to vyšlo. Ale je to vďaka týmto dvom doplnkom? Ťažko povedať.

terka_123
15. máj 2018

Neviem povedat iste, ale pred uzivanim Inoflicu bol vajecnik cisty (chapaj, ziadne pocetne cysty) a po uzivani uz diagnoza PCO vajecnik (nepekny nahrdelnik cyst na vajecniku). Ci je to priamo vina Inofolicu netusim, mozno len ukazal to co bolo skryte...ale po tejto skusenosti sa obavam ci nemoze niektorym zenam prestimulovat vajecniky tak, ze sa dopracuju k cystam.