Je skoro 11 dní po mimotelovom oplodnení urobiť test?

marculik
6. jún 2012

Ahojte chcem sa spytat,ci mi vie niekto poradit je mozne,ze po ivf som 11 den a robila som si test,no bola jedna ciarka ☹ ,moze byt,ze je to skoro ,alebo to druhe aj ked som vobec nekrvacala a mala som take priznaky ako ma boleli dost prsia moze byt,ze predsa by som mohla byt tehu?

bozenkad27
6. jún 2012

Pockaj este 2 dni, ak tam nebudu dve ciarky, tak to asi nevyslo, ale moze byt aj skoro kedze nekrvacas... Kedy ides na krv?

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 na krv uz mam ist zajtra ma objednal gynekolog a to bude vlastne iba 12 den ☹ neni to predsa skoro,ci s krvi to ukaze aj skor?

bozenkad27
6. jún 2012

@marculik tak z krvi ti ukaze presne vysku hcg, ak tam nejake je... Urcite na 12ty den budes z krvi vidiet, ci si alebo nie si.. Pozitivne je, ze nekrvacas, je mozne, ze si... Zajtra uvidis! Ja som po ivf zacala spinit na 9ty den a krvacat na 11ty... Po KET som si robila test az 15ty den, aj hcg teda uz bolo nejakych 1200... Takze mozno ho len test nezachytil...

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 joj boze keby si mala pravdu,taka som bola rada ze nekrvacam a dnes ked som si robila ten test dost ma to tak odradilo,verit no dakujem ti,ze aspon takto si ma povzbudila

bozenkad27
6. jún 2012

@marculik nemala si si ho robit! 🙂 ja som si robila len preto, lebo 15ty den som bola na krv a vysledky mali byt poobede, lenze mi zavolali, ze budu az dalsi den, tak som sadla do auta a sla kupit testy... A bol pozitivny! 😉 11ty den moze byt skoro... Kolko dnove embryo ti vkladali?

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 ja som to mala take stastie mala som iba dve vajicka a to sa vlastne oplodnilo iba jedno a to mi robili ze vo stvrtok mi odobrali vajicka a embryo mi vlastne vkladali v sobotu

bozenkad27
6. jún 2012

@marculik aha, takze asi si necodila do martina.. Tam vkladaju az 6-dnove...

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 nie ja som chodila do ba a je to zle ked mi tak skoro vkladali,ci?

bozenkad27
6. jún 2012

@marculik neviem... Urcite to neni zle, kazde centrum ma svoj sposob! Mne vkladali 6 dnove... Oplodnili mi 15 a na siesty den to dotiahli len 4. Takze keby mi napr. Vlozili na 3. den take, co sa prestalo vyvijat na 4ty den, bolo by to zle... Chapes! Ale to vobec nemusi byt tvoj pripad..

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 tak ale pokial som este nekrvacala tak by to mohlo byt asi aj v poriadku?no uplne na zaciatku hned vten den co mi vlozili tak mi vysiel taky hnedkasty fliacik ale bola to asi ako kvapka,no gynekolog vravel,ze to je v pohode a potom som mala asi 6 dni bolesti v prsiach ani nie cele prsia iba po bokoch ako su ruky ,no a teraz mam take zvlastne pocity ako keby ma trosku pobolievalo pod bruskom ale to len niekedy trosku,je toto vsetko normalne?

bozenkad27
6. jún 2012

@marculik je to normalne tak pre tehu ako aj pre menstruaciu. Ale kym nekrvacas, je to dobre! Kolky den cyklu si dnes?

marculik
autor
6. jún 2012

@bozenkad27 jako cyklu pytala si sa vlastne kolko dni je od vkladu embria ak toto tak dnes je to 11 den ale asi si sa pytala na nieco ine? 🙂

kaciatko81
6. jún 2012

@marculik ked je malo embryjok vkladaju sa na 2-3 den (4-8 bunkove), do 6. dna ako ti pise @bozenkad27 sa nechavaju len ak ich je viac. a 11 den moze byt naozaj na test skoro. z krvi by uz nieco mohlo byt vidiet, ale test moze este klamat. drzim palce

marculik
autor
6. jún 2012

@kaciatko81 moc vam dakujem ani neviete ake je to pre mna vela,ze ma povzbudzuju baby,ktore ma chapu,tak moc si to zelam a dufam,ze mate pravdu 🙂

shehzade_91
6. jún 2012

Ahoj tak prajem ti hlavne vela stastia a pozitivnej energie lebo viem ze to je tazke ja som prezivala to iste a bez stresu to neslo🙂ja som si robila test na 10den od vkladu a vysli dve ciarky sice ta jedna bola tak priesvitna ze som ju tak skoro az nevidela ale bola tam 🙂a mam doma 6mesacneho synceka 🙂no ale v tvojom pripade je to este podla mna skoro lebo mne vkladali 6dnove vajicko a tebe 3takze za tri dni si skus dpravit tesy 🙂mna tiez boleli prsia a v podbrusku uz ma len klepalo ze dostanem mrchu ale nie nto bola asi len suchestia z toho strachu ze aby som.ju nedostala..takze nicpho sa neboj je este skoro a skus za par dni urcite tam jz rasie fazulka malicja 🙂🙂

marculik
autor
6. jún 2012

@shehzade_91 dakujem no oplodilo sa jedno tak som dufala ze to bude maly bojivnik ,no asi skoro som si spravila a ved zajtra mam ist na krv tak uvidim

shehzade_91
6. jún 2012

@marculik mne sa oplodnilo tiez len jedmo a to som mala 8vajicok..z krvy to budes mat 100% drzim palce nech to teda je bojovnik alebo bojovnicka 🙂ale hlavne nech je zdravucke a este ti idem napisat teda ak sa to podary co dufam a ak ta budu posielat na amniocentezu tak uuurcite nechod drzkajte sa pa

marculik
autor
7. jún 2012

@shehzade_91 no dnes som tak dopadla,ze nijak nato,ze vcera ten test nevisiel tak mi doktor odporucil ho spravit az v utorok a ani krv mi nezobral a tak mozem zase cakat a dufat 🙂

marculik
autor
7. jún 2012

@bozenkad27 a neda mi to co myslis ma si skusit spravit test tak na 15 den to uz musi ukazat vsak?ci mam pockat do toho utorka?

llia
7. jún 2012

@marculik ja myslím, že si tehotná, ja som síce otehotnela prirodene, ale nemohla som sa dočkať, tak som tiež dopredu testovala, a vyšiel negatívny, tak som to neriešila, ešte sme si otvorili s mm fľašu vínka, že teda aj tak nie som. Nakoniec som nedostala, meskali mi 2 dni, brucho ma bolelo, akoby som dostala, prsia tiež. Nakoniec som kúpila druhý test a bol pozitívny. Medzi tymi testami bolo 5 dní🙂))a až ten druhý ukázal výsledok. Toľko moja skúsenosť. Tiež, že keď si tehu, tak nadvorcoch okolo bradavky, by sa ti mohli už aj teraz robiť také ako ´pupáčiky´, také vystúpené bodby, alebo neviem ako to mám nazvať. To je tiež znak tehu.

dalilali
7. jún 2012

@marculik mne ukazal test az v den ked som mala dostat menstruaciu cize nejaky 14 od oplodnenia

marculik
autor
7. jún 2012

@llia no tak uvidim no skusala som si obzerat teraz tie bradavky no neviem 🙂 uvidim,dufam ze to vyjde podla mojich snov a ze sa to podari

anksunamonka
7. jún 2012

@llia ahoj, ja mam tie vystupene body, raz su tam, potom zmiznu, potom sa zas objavia a tak stale dokola a to nie som tehu, to viem urcite, lebo uz takmer 3 roky sa nedari....... takze podla mna to nemusi byt naznak tehotenstva, ale aj moze... 😉

llia
7. jún 2012

@anksunamonka môže aj nemusí,mne to povedala kamoška a ja som to tak mala, keď som bola tehu, každý to má, ale v tehu je to viditeľnejšie. Ale nemusí to mať každá, každá sme iná.

marculik
autor
8. jún 2012

@bozenkad27
@shehzade_91
@kaciatko81 baby dakujem vam ako ste ma povzbudzovali no asi rpirode neroskazeme ,proste nic nam nepomoze ukazal sa mi taky hnedkasty vytok a mam pocit ze asi sa ukaze tak aj mrcha takto to stale u mna zacina ☹ tak zase nic,asi mne to nie je sudene,majte sa a prajem vam a vasim malym drobcom 🙂 ,aby sa vam darilo

bozenkad27
8. jún 2012

@marculik nebudem ti klamat, to nie je dobre znamenie... Velmi ma to mrzi! Nevesaj hlavu a mozno skus ine centrum... Drzim ti palce!!! ☹

marculik
autor
9. jún 2012

@bozenkad27 ahoj no ten vytok praveze sa ukazal trochu a potom zase nic,tak som dufala,ze predsa no dnes som si robila test a to je 14 den a vysiel negativne zase,tak nic budem musiet pokusat stastie dalej ☹

bozenkad27
9. jún 2012

@marculik ☹ to by ti test uz rozhodne ukazal... :( nabuduce sa to isto podari!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre