Kedy ísť na kryoembryotransfér po kyretáži?

denulka85
8. apr 2013

Babenky kolko by ste cakali po kyretazi na dalsi vklad? ja by som chcela ist co najskor kazdy lekar povie nieco ine....

magica78
8. apr 2013

@denulka85 mne povedali 3 mesaice 🙂 drzim palce

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 myslis ako na tretiu menstraciu?

magica78
8. apr 2013

@denulka85 nie na 3 mesiac, lebo po kyréte dostanes mrchu najskor po 4 tyzdnoch ale skor 6 a viac. ja uz mam mesiac po operacii a este stale nemam mrchu

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 takze ked som mala teraz v piatok kyretaz tak zaciatkom juna by som uz mohla ist alebo aj koncom maja aspon na kontrolu do caru.... a po kyrete si dlho spinila? ja nie

magica78
8. apr 2013

@denulka85 ja som bola s vysledkami z histologie cca po 3 tyzdnoch lebo boli sviatky. a dohodli sme sa co ideme dalej podniknut. asi 2 dni som trosku spinila ale ja som mala aj laparku kvoli MMT.

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 aha takze asi aj ja s vysledkami pojdem do caru ja som mala anembryomolu cakalo sa dlhsie a nakoniec to bol uz 11tt

magica78
8. apr 2013

@denulka85 u mna 8tt :( je mi luto co sa ti stalo. ja pojdem v juni na kET.
v podstate ked vies ze budes mat vysledky tak uz sa objednaj teraz k dr.do CARu a pri navsteve mozno ti navrhnu vysetrenia a to budes mat akurat vysledky pred KET.

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 dakujem ale vysledky budem mat s histologii o dva tyzdne ale asi zaciatkom maja alebo ked mi vtedy pridu kramy tak po kramoch asi pojdem na kontrolu lebo asi mas pravdu urcite budu brat krv aj na ine vystrenia

magica78
8. apr 2013

@denulka85 ja som sa hned po prichode domov objednala na konzultaciu ,lebo ked som odchadzala z nemocky tak mi volal dr ako sa citim a tak a aby sme sa dohodli a cakala som cez 2 tyzdne na termin :( tam som sa povypytovala preco to bolo asi kde sa urobila chyba a tak a co ideme dalej tak . testy ani vysetrenia nemusim absolvovat iba sa potom objednat ked dostanem mrchu na 14DC a tam rovno podpisem papiere na KET a urobia mi sono.

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 mne urcite budu brat krv na imunologia a este nieco ked dobre viem ale teraz este nezvladnem cestu do ba boli ma stale podbrusko 😖

magica78
8. apr 2013

@denulka85 jasne aj mna bolelo a zle som znasala narkozu, tak som tam bola dlhsie

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 dlho si citila brusko? ja som dnes treti den a stale boli

magica78
8. apr 2013

@denulka85 takych 5 dni a potom OK ale pila som vela tekutin a nutila sa hybat a kupila som si wohenzym ci ako s to vola na rychlejsie hojenie ran po operacii.

denulka85
autor
8. apr 2013

@magica78 snazim sa aj ja vela pit ale nejde mi to moc 😢 dufam ze to prejde.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre