Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

dorotka
10. okt 2006

hmm moj prvy gynekolog chodil chlastat s mojim tatko 😀 😀
ale pochadzam z dediny z ktorej su dvaja gynekologovia a kamoska mala odtial frajera tak ten jej ho najprv odporucal ale ked zistil ako prebiehaju prehliadky tak jej to zakazal 😀 😀
inac jeden z nich je porodnik z handlovej a cela dedina chodi rodit do handlovej hoci to nie je najblizsie 😉
inac dufam ze vam nevadi ze vam tu obcas prispievam
tak ma inac kocky napadlo ze by ste asi nemali velmi casto chodit do tejto temy ale radsej len pomenej a castejsie byt v snazilkach kde sa castejsie kocky bavia o blbostiach ktore nesuvisia s tehotenstvom aby ste neboli take smutne ako dnes doobeda 😉
a ak by ste sa odhodlali dojst na streto mozte hladkat moje brucho aby vam to cim skor vyslo (hoci inac to neznasam 😀 😀 😀 )

svetluska.p
10. okt 2006

dorotka - pohladkaj si brusinko sama za nas. Takto na dialku. len nech pekne rastie . 😵

svetluska.p
11. okt 2006

Babulky, kde steee?

rebeka
11. okt 2006

svetlus, to by bolo v poho, my nemame vytah. On byva na 3. a my na prizemi 😉
kubko, mala som na to opacnu reakciu, najprv som sa zhrozila, ale potom ma napadlo, ze taky sused, je doma asi aj vecer, ked lekar neordinuje. A kedze prve tehu dopadlo ako dopadlo, aspon sa budem chodit vypytovat a keby bolo zle, mame po ruke niekoho, kto bude schopny zasiahnut. Len dufam, ze to nie je masiar... 🙂

dorotka: Jasne, ze nevadi 🙂.. inak, moj prvy gynekolog bol byvaly spoluziak mojho tatka 😀

svetluska.p
11. okt 2006

rebeka - tak ked nemate vytah, tak taky sused nie je na zoahodenie 🙂

kubko
11. okt 2006

cafte baby..

Rebeka mas pravdu s tym konzultovanim problemov....

Dorotka, kludne prispievaj, neviem ja nemam pocit, ze by sme tu boli smutne, aj ked tu kopec ludi nieco smutne napise, ale mna to vtedy povzbudi, ze nie som sama a kopec ludi je na tom este horsie. Ja obcas medzi snazilky chodim, ale skor tie na mna posobia deprimujuco, nie ony osobne, su to uzasne babulky a mam ich velmi rada, ale to, ze ony sa mozu snazit a ja nie, oni mrchu nechcu a ja by som ju brala aj kazde 2 tyzdne.... Ja ich tak na skok navstivim kazdy den ako sympatizant 😀
A tu moznost pohladkat Ti brusko beriem ako uzasne gesto, ked To neznasas chi chi. Dakujeme Dorotka a pajeme ti uzasne tehulkovanie, uzi si ho...

domcek
11. okt 2006

kubi tak ja skocim sem kuknut teba lebo mne je za tebou smutno.
A inac krasny den 🙂

kubko
11. okt 2006

ajoj domcek uz idem mrknut snazilky chi chi

loss
11. okt 2006

caute babulky,tak ako sa dnes dari? 😀

loss
11. okt 2006

Dnes tu uz nikto nieje?

loss
12. okt 2006

no baby co ste mi vyhlasili vojnu?To nik so mnou nechce hovorit{pisat} ☹

svetluska.p
12. okt 2006

Losiiik, tu som 🙂)). Nejak sa miname.

loss
12. okt 2006

No ale teraz na teba pockam 😅

svetluska.p
12. okt 2006

Moja, nedockala si sa. Skoda, ale mali sme navstevu.

kubko
13. okt 2006

ahojte babulky, no loss, vcera si to mala fakt narocne debatenie s nami, ja som bola zavalena pracou ☹ aj dnes to tak bude, len sa s vami rozbieham... dnes vecer bude slavnostne prvy sexik, tak sa uz moc tesenkam domov z prace a hlavne na vecer 😵

svetluska.p
13. okt 2006

kubko - prvy sexik, velka vec 🙂. Aj varis nieco fajne? Alebo na jedlo nebude casu, xixi? Nam uz dnes dr. povedala, ze sexulovat uz mozme v pohodke, lebo este sme nie. A uz aj cvicit moozem 🙂.

dorotka
13. okt 2006

kubko skoda ze si neprisla sme sa nasmiali na zazitkoch zo svadby a ku koncu boli kocky co necakaju dokonca v prevahe 😉

kubko
13. okt 2006

dorotka, rada by som prisla, ale momentalne prerabame dom a finisujeme z kuchynou a kupelnou, cize zhanam a vyberam kazdy den po robote (niekedy aj pred robotou) kuchynske sotrebice, obkladacky, sanitu.... potom pridem domov a pokracuje to bordelom z prerabky, co treba upratat po svagrovi a svokrovi, ktory nam pomahaju, ked je milacik na sluzobke. Na buduce mi to snad vyjde.... som rada, ze ste sa dobre bavili 😀

kubko
13. okt 2006

svetluska, dnes vecer budu musiet stacit francuzske zemiaky od vcera 😀 myslim, ze tak skoro do postele sme uz davno nesli, ako pojdeme dnes 😀 😀 A co lebo este nie sme? to som nepochopila... 😀

svetluska.p
13. okt 2006

kubko - veta "Nam uz dnes dr. povedala, ze sexulovat uz mozme v pohodke, lebo este sme nie." - znamena to, ze dnes mi dr. povedala, ze sexovat uz mozme a ze este sme nesexovali. Povedal mi to sice uz v pondelok aj dobry ujo doktor ale bala som sa este. Dnes sa uz nebojim, xixi, ked to povedala aj dobra teta lekvarka . 😀

kubko
13. okt 2006

Tak svetlus dnes nas caka obe kraaasny veceeeeeeeeeer chi chi tenkrat po prve.... 😀 😀 😀 Tak si to pekne uzite 😵

svetluska.p
13. okt 2006

kubik - aj vy 😀 😀 😀 .

svetluska.p
13. okt 2006

loss - si tuuuuuuuuuuu?

loss
13. okt 2006

jaska sledovala som tie fotky aj vy mate pekneho havosa.Inak poslala som Ti dalsie,tak cakam co napises

svetluska.p
13. okt 2006

loss- akurat som na ne kukala. Ved ty prestan s tou diskogulou. Hladala som na nete obrazok diskogule, aby si videla ako vyzera. Nahodou si kocka. Si pekne hneda mas upravene vlasky - symposka. Co mas komplexy nejake . Ja somsa dnes vydlabla na kadernicku. Zaspala som. Ale uz sa musim poclovecit.

loss
13. okt 2006

Kubko,mo a ani dnes s tebou nepokeckam,ale zelam ti prenadherny vecer.Robila som si test,tehulka nie som.
Rebeka a kde si ty?
Svetluska cakam 😀

svetluska.p
13. okt 2006

ved pisem 🙂

loss
13. okt 2006

ale kde,ja som vsade a Ty si predomnou ☹

svetluska.p
13. okt 2006

losik - IP som Ti poslala.

loss
13. okt 2006

svetluska-ano dakujem,pa pa zajtra 😅