Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

rebeka
19. sep 2006

kubko, cucus: stastie ako stastie, ono ta alchymilka potvora, je na kadejake zenske problemy skvela! Ale ja ju mozem mat len ako kupel,.. pit ju nesmiem 😕

kubko: nie len alchemilka, som pobehovala so svokrou okolo chaty, a ukazovala mi, kde maju ake byliny a len podla pouzitia sme spajali slovenske a ceske nazvy 😀

cucuska
19. sep 2006

rebeka: tak to ste mali veru veselo. 😀

dorotka
19. sep 2006

kocky pozor ked zacnete snova snazit sa ta alchemilka pocas tehotenstva moze skodit ale na preliecenie je urcite super 😉

rebeka
19. sep 2006

cucus to teda ano. 🙂
Inak, mne tiez alchemilka moooc pomohla, ked som mala nejaky zapal dole. Tak som si cerstvu alchemilku z hor nasusila. V lavori som ju zaliala horucou vodou a v tom som sedelela, kym voda nezacala chladnut. Do dvoch dni som bola v pohode 🙂

kubko
19. sep 2006

dakujeme dorotka, takze urcite bude na tom nieco pravdy, aj ked mi tvrdili v lekarni nieco ine, budem teda verit verejnej mienke

cucuska
19. sep 2006

DOROTKA AJ JA SOM O TOM ČITALA

kubko
19. sep 2006

rebeka tak to je hotovy zazrak 😀

vedvies
19. sep 2006

ahojte 😉
vdaka babenky za mile slova.
Ten alchemi.. cajik si pojdem kupit i ja, nenecham nic na nahodu 🙂
a ja presne ako kubko - bez citrona nevypijem ani ovocny citronovy caj 🙂
takze snad sa to bude dat pit s citronom 😉

no rebeka - uz si ta predstavujem ako sedis v lavore a je ti dobre 😀

kubko
19. sep 2006

vedvies ja teda bylinkove caje vobec nemusim, ale je urcite lepsi ako zihlavovy. S citronom sa naozaj da 😀

rebeka
19. sep 2006

vevides: 😀 moj manzel sa tiez dobre zabaval. Vyzerela som ako korytnacka otocena na pancieri 😀

vedvies
19. sep 2006

kubko ked sa stretneme na stretku tak si dame uvarit alchemiku 😀

rebeka no najlepsie je si to predstavit, moj by sa asi zadusil od smiechu 😀

rebeka
19. sep 2006

vevides: chysta sa nejake stretko? 😅

kubko
19. sep 2006

nejake boli v plane, ale pri tych kadejakych problemoch mi uplne vyfucal termin z hlavy. A teda este neviem ako to presne bude, lebo prerabame dom a vzdy letim z prace rovnou cestou domov makat 😀 Tak dufam,ze to vyjde a dame si alchemilku 😀 😀

dorotka
19. sep 2006

no ja som vyuzivala styro antibiotik ktore mi predpisovala silena doktorka a nic nezabralo kedze som dalsie nechcela brat nesla som uz na kontrolu a dala som si kuru z alchemilky ja som ju teda pila a zabrala je to zazrak ale prave bylinky ktore pomahaju proti zapalom aj pocas bolesti ms mozu sposobovat stahy maternice a to nie je dobre 😉
kubko treba ich mat spravne namiestane aby si viac citila veci ako materina duska ktore maju prijemnu chut 😉

kubko
19. sep 2006

aha, tak si naozaj mudrejsia ako v lekarni, to je uzasne, ze tu ma stale kto poradit a vysvetlit nejake veci, co nevieme. Ked alchemilka porazi antibiotika, tak je to fakt zazrak 😀 Ja som pila len zihlavovy cajik a caj na cistenie krvi s citronom sa daju, ale samotne ich moc nemusim. Ale fakt tak spravne namiesany by mi mozno chutil aj bez citronu 😀

vedvies
19. sep 2006

rebeka jasne ze sa chysta, cucni moj album 🙂

kubko
19. sep 2006

ved to je uz tento piatok a nam robia od strvrtka okna 😨 ☹ a kde to vlastne je? No asi mi to nevyjde, keby nerobili tie okna, tak sa nejako uvolnim aspon na chvilku, ale pri tych oknach bude co upratovat, to som si ista.... Ved uvidime, mozno nepridu 😀

vedvies
19. sep 2006

jezismaria to je uz tento piatok? 😨 ja tiez nemozem - ja som teda mimooooza asi urobim dalsi termin 😅

kubko
19. sep 2006

moja urob najlepsie na buduci mesiac, dufam, ze to uz vyjde mna mozes hned vymazat z 22.9 som na 99% bez sance, myslim si, ze oknari si nedovolia neprist. 😀

dorotka
19. sep 2006

no kubko neviem ci som hlavne nemala zlu diagnozu neskor som zistila ze asi ano ale ta doktorka ma prehmatala a neposlala na dalsie vysetrenia

kubko
19. sep 2006

ti doktori su niekedy strasni..... Ale hlavne, ze to alchemilka vyliecila, no nie?

vedvies
19. sep 2006

kubko mazem celu tabulku a napisem to i babam 😒

dorotka
19. sep 2006

no vyliecila bolesti ak plati moje podozrenie ze to co ona identifikovala ako zapal bol myom tak ten tam bol aj za pol roka akurat ona my tymi antibiotikami prostredie neustale zhorsovala a tak som mala mykozy a tie po alchemilka zmizla

kubko
19. sep 2006

vedvies ok berem na vedomie
dorotka ja mam problemy s vytokmi odjakziva uz som sa s nimi zimierila,lebo tiez mi lekar vyskusal uz vsetko a nakoniec ma presvedcil ze tam nejaka prirodzena vlhkost musi byt, ze to co povazujem za vytok bude asi normalen, tak ani ja uz neviem... Ale alchemilka ma urcite vylieci a uvidim, ci to bolo prirodzene 😀

rebeka
19. sep 2006

vevides.. hm, tak tento tyzden by som nemohla ani ja. Ale koncom mesiaca budem v BA 🙂 a v trnave som uz moooc dlho nebola.

cucuska
19. sep 2006

alchemilka je baby zázrak. Aj u Vá je také na nič počasie: Som z PE

rebeka
19. sep 2006

cucus: az mi zacina byt smutno, ze ma z nej vzdy prehana... 😖 😅

kubko
19. sep 2006

rebeka neboj zvladnes to aj bez nej, keby som nevedela o tejto stranke, tak ju tiez nepijem.

cucuska pocasie je aj v Trnave akurat tak na spanie

cucuska
19. sep 2006

Aj tu normalne z mi v robote zatvarajú okáľe

dorotka
19. sep 2006

kubko pokial tie vytoky nie su svrbive je to ok problem je ked zacne svrbiet ja mam vytok tiez stale ale len s tymi svrbivymi so utekala k lekarovi 😉