Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

kubko
19. sep 2006

dorotka nic nesvrbi, ale niekedy svrbievalo aj palilo, takze by to malo byt ok, takze uvidime co este alchemilka doriesi 😀 😀 😀 😀

domcek
19. sep 2006

kubko steba sa stava bylinkarka 😉
tie vytoky poznam tiez ma prenasleduju cely zivot.

kubko
19. sep 2006

no este mi vyrastie chlp na nose a budem komplet 😀 😀 😀

tinka22
19. sep 2006

kubko, to bude chcieť ešte aj bradavicu a čiernu mačku 🙂

kubko
19. sep 2006

aha no bracho byva vedla nas a ma ciernu otravnu macku, tak uz len bradavicu zajtra tusim pojdem do mesta 😀

domcek
19. sep 2006

Ty kokso prid k nam ja so synom zbierame jezibabky ale tie nase pri stlaceni alebo tlesknuti zacnu blikat ocami a rehotat sa tak si to nacvic a berieme ta do zbierky.

kubko
19. sep 2006

plati chi chi ked dostanem dovolenku, tak som u vas 😀

domcek
19. sep 2006

tesim sa drobec bude ziarit ze pribudne dalsia chi chi chi 😀

dorotka
19. sep 2006

babulky uz odbocujete od temy sup do snaziliek 😉

kubko
19. sep 2006

ok dorotka pardooon, nejako sme sa rozohnili chi chi 😉

luckka
autor
19. sep 2006

viete co robim? Popijam cajik z alchcemilky 🙂 Len mam strasne smutnu naladu, mam akurat ovulaciu a musime si davat pozor, pretoze od potratu presli len dva mesiace a mrchu som mala len raz. Ono je to tak strasne tazke, najradsej by sme sa o to pokusali uz teraz. Kto to ma vydrzat???!

rebeka
19. sep 2006

Luckka: nebud smutna. Aspon sa mozete mojkat 😉
Moj drahy ma buduci mesiac vezme do tatier do bylinkovych saun a tak, ze ked uz nemozeme snazilkovat, tak skusime romantiku, ktoru si potom uz nebudeme moct dopriat 🙂

katrin
19. sep 2006

luckka, ja si osobne myslím, že tomu treba dať voľný priebeh.. my sme prišli o mimi v januári tohoto roka a v apríli - čiže po troch mesiacoch som prišla na to, že som opäť tehu. Mimochodom, nedávali sme si nejaký extra veľký pozor, že by sme vôbec nesnažilkovali.. snažili sme sa, užívali si... daj prírode čas a voľný priebeh 😉 a tehu budeš v pravý čas.. držím palce 😉

ninocka
19. sep 2006

lucka
nechaj tomu volny priebeh je to na prirode

katulka11
19. sep 2006

Katrin, ja som na tom podobne, v januári potrat a v apríli som už bola tehu.
Luccka, hlavne to nesíľ a nesnaž sa a potom to príde. Fakt

loss
21. sep 2006

katulka tak to ti gratulujem,uzi si to!
KARIN AJ TEBE GRATULUJEM a obom vam zelam krasne tehulkovanie.
ja som po cisteni len 3tyzdne a tez sa tesim ako Luccka kedy konecne zacneme snazikovat.Fakt je to tazke tie dni sa tak vlecu ☹

rebeka
21. sep 2006

loss: nebud smutna, mna cistili pred necelymi dvoma tyzdnami. A som nestastna, ze nemozeme s manzelom ani trenovat na snazilkovanie. Ale uz hladam sexi kosielku, ktoru si kupim aby bol trening este krajsi 🙂

vedvies
21. sep 2006

luckka - ja mam ovu dnes a tiez sa nemozeme este pokusat - skoncili mi iba druhe kramy a este sa na to ani necitim, nechcem to uponahlat, neboj ked prejde druha mrcha lekar ti povie, ze uz mozete ist nato, tak urcite to budes citit ako vitazstvo, ale nebudes to chciet tak ako predchadzajuce mesiace po cisteni, radsej rada pockas, aby bolo vsetko ok. Ja som bola v pondelok u lekara a povedal, ze uz mozeme ist na to, ale ze vystielka maternice este nieje celkom idealna - takze pockame este jednu dve mrchy. Inak aj ja som prave dopila caj z alchemilky
drzim vsetkym palceky 😉

cucuska
21. sep 2006

luckka: ahoj aj ja ti rozumiem aj ja by som veľmi chcela. Um na to bude už 6 mesiacov po tejto mrche, kt. pride o bnecelé dva týždne . Takže potom hura na snažikovanie. Vydrž ujde to ako vodaaaaaaaaaa. 😀

loss
22. sep 2006

ahoj babulky dakujem za povzbudive slova ale aj tak uz aby bol december.A inak sa mi mate ako?

luckka
autor
22. sep 2006

Babulky ste strašne zlaté, som rada, že táto stránka existuje. Držím Vám všetkým palce.

rebeka
22. sep 2006

loss: dnes som bola u lekara na prehlaidke a povedal, ze fyzicky som v poriadku 🙂 Moc som sa bala. A o tri mesiace mozme snazilkovat znova 🙂

cucuska
22. sep 2006

rebeka: super sprava 😀

rebeka
22. sep 2006

jj moc sa tesim. dufam, ze v novom roku nam to vyjde.

cucuska
22. sep 2006

neboj bude to ok a super. jaaaaaaaaaaaj tak sa tešim. 😀

rebeka
22. sep 2006

cucus: dufam, ze v novom roku budeme obe gulate 😉

loss
23. sep 2006

rebeka to je viac ako super sprava,takze do noveho roku pockame a potom hura do snazikovania,verim ze nam to aj s cucuskou vyjde a vsetky tri budeme gulky bonbulky.

svetluska.p
24. sep 2006

Vedvies, Kubko, Rebeka, Cucuska - kocky, ako dlho Vam trvalo, kym sa Vam podarilo otehotniet? Myslim pred potratom. Nam to trvalo cez 2 roky. A najvacsiu hrozu mam z toho, ze to opat bude dlho trvat.

svetluska.p
24. sep 2006

loss - vezmite aj mna do partie. Aj ja cem byt gulka bombulka.

rebeka
24. sep 2006

svetlus: jasne, ze ta berieme do partie. od noveho roku sa vsetky presidlime do snaziliek a potom co by dup do tehuliek 😉