• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

15. februára 2017 
1. jún 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
Ahooooj, no tak mozno to je naozaj tak! Viac plodnych dni, kedze je mrska castejsie!!! :slight_smile: No som velmi zvedava, ako to bude u mna! Uvidim, cakam, dobru nocku!!!
1. jún 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky :wink: , tak my sme uz zacali "pracovat" na babätku po 3 mrskach... mangel je zlaty, este mi aj vankusik podal pod zadok :grinning: ale sa mi nepaci, ze to vsetko zo mna hned vytecie... 1/2 hodinu som lezala s vylozenymi nohami, ale akonahle som sa dala do vodorovnej polohy, v tom momente to vsetko vytieklo... teda, snad nie vsetko! :sweat_smile:
2. jún 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv tak to je individuálne, ale každý lekár by ti povedal, že treba počkať aspoň do prvej mrchy , pokiaľ bol robený kyret, myslím že s tým mám dosť veľké skúsenosti, ja už som bola na kyrete bohužiaľ 5 krát... a nemyslím si, že by som bola frigidná, len chcem aby to ďalšie tehotenstvo dopadlo konečne dobre...sto ľudí, sto názorov, toto bol ten môj...
2. jún 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusap ahoj, ja som bola na kyrete 7.5. a ešte stále som PN, už by som aj išla do roboty, ale lekárka ma nechce pustiť vzhľadom k tomu, že to bol už niekoľkonásobný potrat... ale záleží ako sa budeš cítíť, a aký bude tvoj zdrav. stav, moja známa išla do roboty na 5 deň, a v pohode...
2. jún 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spagetka_ držím palčeky, nech vám to vyjde, a máte krásne zdravé bábo...
2. jún 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska02 ahoj..ja viem,sú to strašné pocity.Ani tomu najhoršiemu nepriatelovi to neželám.V sobotu to budú 2 týždne a ešte sa z toho neviem dostať.Dokonca ideme na svadbu,ale ja by som tam radšej neišla.Sesterniciam sa teraz nerodili bábätka asi tak 2-mesačné.A ako sa ja poznám ,tak bez plaču to určite nebude.Vôbec vyjsť medzi ludí mi robí problém.Je to pre mňa ťažké.... :frowning2:
2. jún 2011 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7440 súcitím s tebou,,pretože to isté prežívam aj ja :frowning2: je to vyše mesiaca,čo nám synček odišiel do nebíčka a ja sa stále pytam,PRECO prave nam sa to muselo stať :frowning2: :cry: a chodenie medzi ľudí?tiež mam s tym problém,,vacsinou poslem mm alebo dceru,,byvame na dedine a to je horšie ako byvať v meste :confounded: po mesiaci som sa odhodlala ísť do obchodu,nech si pokupim to čo potrebujem,,ale hned ako som vošla dnu,,tak predavačky pozerali na mna jedna po druhej :angry: normálne sa mi chcelo plakať,,ani som všetko nekúpila,,co som chcela a radšej som sa ponáhľala preč :frowning2: radšej ideme do mesta v sobotu na nákup,,tam ta nikto nepozná,,ale ked uvidím malé dieťatko alebo maminu s bruškom,,tak hned mám slzy v očiach :cry: :cry:
2. jún 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 prežívam to isté,,tiež bývam na dedine a je to o to horšie :frowning2: každý sa na teba pozerá,ako na nejaké....mne stačí,ked sa idem prejst do záhrady a susedia nič nehovoria,ale tak sa strašne pozerajú,že mi je z toho zle a potom len plačem a plačem.Začiatkom júla asi nastúpim znova do práce,to budú slzavé dni :frowning2:
2. jún 2011 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uplne vam rozumiem... moja babka sa pochvalila par ludom ked sedela u doktora, hoci som jej prisne zakazala o tom hovorit, ze cakame babo... no a ako na dedine, zachvilu to vedeli aj ti, ktorych ani nepoznam... a teraz sa kazdy vypytuje, kedy to cakame... uz aj mojej svokre je to neprijemne, ked jej gratuluju k buducemu vnucatu a pritom ziadne nebude :frowning2:
uz viem, ze pred babkou to budem tajit, az kym to na mne nebude vidiet! :grinning: a pritom mi je jej aj luto, lebo sa tak velmi na to pravnuca tesila, zakazdym sa ma s potmehutskym usmevom pytala, ci nemame nieco nove... tak som to raz nevydrzala a povedala jej to... ale uz som to aj olutovala, kedze nevie drzat jazyk za zubami... aj po rodine to rozsirila a pritom od nich sme sa taketo veci dozvedeli az takmer pred porodom...
2. jún 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka0 tak dalsi cyklus to skusim takto. Vdaka za radu a drzte sa
2. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik ahoj moja. Len z merania mi zatial vyplynulo, ze ovulku ani nemam :frowning2:. No zatial nestresujem, ved co ma byt bude.
2. jún 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spagetka_ Ja som to do 19-tt nepovedala skoro nikomu a lutujem, ze som este nepockala
2. jún 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7440 a v praci budu na teba zas pozerat. Nebudu vediet ako sa ozvat, ci sa na nieco spytat. Aspon u mna to tak bolo. To ze som bola tehu vedel malokto, ale o tom co sa mi stalo vie asi kazdy. Všetko chce čas.
2. jún 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna v praci boli nastastie solidni a nikto sa nic nepytal... komu som chcela, povedala som aj sama... horsie je, ze keby som znovu musela zostat na rizikovom, kazdy by uz vedel preco... predtym som sa 2 tyzdne vyhovarala na chorobu, ale potom som uz musela povedat, ze som tehotna, lebo ma znovu Dr. vypisal na dalsi mesiac doma a nechcela som ich zavadzat...
2. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7440 pred par dnami som sa stretla s kamoškou,s ktorou sme vyrastali na jednej ulici,,potom ako sa vydala,,tak sa presťahovala na druhú stranu dediny a tak sme sa rozpravali len vtedy,ked sme sa stretli,,a ona mi hovorí,že tohto som sa bála,že sa stretneme,,lebo neviem,čo ti mám povedať a ako sa mám tváriť :confounded: nič ma vtedy nenapadlo,,len som jej povedala,že akoby si sa mala tváriť,,tak ako vždy a radšej odišla :angry: keby mi aspoň povedala,,že jej to je ľuto,,čo sa stalo :frowning2: preto nemam chuť ani chodiť do obchodu a to som isla len do jedneho a co ma ešte caka,,ked pojdem do inych co mame v dedine :frowning2: ked ideme s mm do dediny,,tak len na hrobček zapáliť sviečku nášmu anjelikovi :cry: ak sa smiem spytať,,ty si rodila prirodzene alebo sekciou?

@spagetka_ ani my sme to na zaciatku nikomu nehovorili,,vedela to len moja mama,,cakali sme kym prejde 3 a 4 mesiac,,tie su take najhoršie,,ale zatajiť sa to celkom nedalo,,lebo sa ma už niektory vypytovali,,ci budeme mať babo,,lebo som nejako pribrala :wink: a potom sa to už zatajiť nedalo,,lebo mne bruško rastlo dosť rychlo a niektory sa ma pytali,,ci s nahodou necakame dojičky :wink:
2. jún 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
Veru tak, co ma prist pride! :slight_smile:
2. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 rodila som prirodzene.3 dni som ležala v Nitrianskej nemoc.,sekciu nechceli,lebo som vraj na tom nebola dobre.na začiatku som mala problémy,takže som ležala 2 tyždne v nem.,ale v robote som nikomu nepovedala,že čo sa deje.Vlastne okrem muža nevedel nikto.Až medzi 3-4 som im povedala,že čo je vo veci.Môj gyn.povedal,že ked som prešla týmto,tak som za vodou.....No asi som nebola.. :frowning2: .....nakoniec v dedine rozpravali,že čakáme dvojičky...taký istý scenár......a teraz tento šok.....a svokra bola asi zlatý klinec programu,ju zaujímalo,len to,ako to jej syn zvláda :angry: ...ešteže stojí pri mne :slight_smile:
2. jún 2011 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 mimochodom tie kamarátky:::::::: ku mne sa pre istotu boja prísť.Odkazujú po dcére,že by aj prišli,ale nevedia,či mi to nevadí. A doma sa ma spíta,že čo to mám za kamarátky,ktoré sa sem boja ísť.
2. jún 2011 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@odrik je to tak,ale ťažko je sa s tým zmieriť.. :cry:
3. jún 2011 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chirabell ahoj....je mi to strašne ale strašne ľúto, ale nechcem ti tu vypisovať, aby si sa necítila zle....joj prečo sa to stáva, ty si ma zadala do decembroviek a teraz sa stretávame tu :frowning2: a presne ako píšeš, nielen prvé trimestre sú kritické, po tom všetkom čo sa stalo, čítam príbehy kedy srdiečko prestalo biť v 16 t alebo v 22 t. alebo aj neskôr :frowning2: Drž sa a dúfam, že to budeš ty, ktorá ma čoskoro zase pridá do nejakej mesačnej témy tehu a spolu s tebou. :slight_smile: A inak si len išla na sono? alebo si aj krvácala? drž sa a posielam ti pozitívnu energiu, ty si silná žena, viem to aj z tých príspevkov z decembroviek, viem že to bolí, takisto aj mňa, neviem sa s tým stále zmieriť ale ako píšeš, musíme sa pohnúť ďalej. Mi tiež začneme s manželíčkom hneď po prvej mrche, už sa neviem dočkať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím žienky! Chcela by som od vás poradiť, respektíve vedieť váš názor. V novembri 2010 som mala missed abortion (zamlčaný potrat). Tento mesiac sme sa s manželom nebránili možnému počatiu bábätka. Na internete som našla informáciu, že existujú citlivé testy, ktoré ukážu tehotenstvo už 7 - 10 dní po ovulácii. Moja predpokladaná menštruácia je okolo 8. júna. Nevydržala som to,a kúpila si test women secret a dnes 3. júna som si ho spravila. Vyšiel však negatívny :frowning2:
Je možné, že to ešte bolo priskoro robiť si test???
Môžem ešte dúfať, že by to tento mesiac mohlo vyjsť?
Zvyknú sa aj testy mýliť?
Ďakujem za vaše názory. Zuzka
3. jún 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dundusa ahoj, myslim si, ze si skoro testovala, testni v pondelok uz by ti malo ukazat, ked si tehu.
3. jún 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Adi za názor :slight_smile: Ja mam tiež z toho taký pocit, že to bolo skoro. A ešte k tomu dnes posledný deň beriem antibiotika (lekár však vie, že neviem či som alebo nie som tehotná). Takisto nemám známosť, či ovplyvní branie antibiotik výsledok
3. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dundusa Ahoj, určite si si skoro robila test, môžeš najskôr v deň, kedy máš dostať menštruáciu a ani to ti nemusí ukázať. Len v prípade, keď ju máš presne. Ja som mala nepravidelný okolo 37-38. A keď som si robila na 37 že by mi to mohlo ukázať tak nič, a keď na 41 deň cyklu už som tam mala slabé čiaročky. Ešte počkaj, ale držím silno palce, aby si tam mala krásne koľajnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenka333 Tak to si ma teraz po tvojej odpovedi zahrialo pri srdiečku a plamienok nádeje vzrástol :slight_smile: Tu naozaj najväčším faktorom je čas a ten bohužiaľ neovplyvním. Ale som rada, že ešte stále môžem veriť!
3. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eva7440 ja som tiež rodila v Nitre,ale sekciou,,na 3 deň po sekcii ma profesor Mlynček pustil domov,,pretože sme mali pohreb nášho anjelika,,ale na pohreb mi neodporučil ísť :frowning2: určite by som to tam nezvládla a sa zrútila :cry: chcela som ísť,,ale mm a rodina ma prehovorili,,tak som pohreb nášho synčeka preplakala doma a plačem doteraz :cry: neviem,čo všetko by som dala za to,,aby som sa mohla dotknúť malého,,pohladiť ho,,dať mu prvú a poslednú pusinku :frowning2: :cry: môj mm tú šancu mal,, pohladkal si synčeka,, ja nie :cry: hladkám a bozkávam iba fotky nášho synčeka :cry: koho si mala pri porode?ja dr. Rawingera a ešte takého mladého,,neviem ako sa volá,,lebo ten tam bol nový,,
3. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak ja mam zrasty,to ma tak bolelo.20.juna mam ist na operaciu,tade ak mi pride 15.6.mrcha ak budem tehu tak operaciu odlozim a bolesti vydrzim.
3. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv prosim ta a ake su tie bolesti a kde ich mas,ako to citis?
3. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dundusa ja som si robila test na druhy den meskania a bol negativny tak som sa nalievala cer.vinom,pretoze ja mam pravidelnu mrchu a kedze som to stale nedostala tak som si dalsi robila na 7den a ten bol uz pozitivny ale slaba ciarocka,takze ja tym testom co sa daju robit par dni po oplodneni moc neverim :unamused: drzim palce :slight_smile:
3. jún 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok