• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

5. novembra 2015 
@silvia545 mne zvazuju aj klasicku operaciu lebo uz v 2008 som tam mala kopu zrastov co mi vybrali.
6. jún 2011 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eva7440 môžeš mi dať kontakt na dr. a koľko sa u neho platí? :wink: nám Ravinger a Mlynček odporučil ísť znovu o pol roka,,verím,že sa mi maternica dovtedy dobre zahojí :wink: aj ked neviem,ci to nieje skoro po sekcii,,ale každy lekar ti povie niečo iné a potom si vyber :wink: dúfam,že ti tie bolesti a krče už poľavili :wink:
6. jún 2011 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkarv a pri tejto operacii,čo ti budú robiť,,tie zrasty sú svine,,lebo sa radi robia znovu :angry:
6. jún 2011 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia545 ja viem,ak ma budu operovat klasicky tak pouziju ten gel proti zrastom.
6. jún 2011 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj...ešte má bolesti,ale nie také veľké,,myslela som si ,že po dvoch týždňoch už konečne bude pokoj....beriem ešte tab,v piatik idem na kontrolu a hádam mi už niečo povie :angry:
6. jún 2011 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia545 vyskúšaj Rav. a uvidíš,da sa aj jednorazové vyšetrenie....uvidíš..
6. jún 2011 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkarv ja som sa tiež čudovala,prečo mi vajíčkovody neodstránili,,len zasvorkovali,,ked som sa pytala dr.či nebudem mať niekedy potom s nimi problémy,,tak povedal,že budem :confounded: tak načo my ich tam vôbec nechali :angry:
@eva7440 skúsim a to jednorázové co stojí,,inak ti poviem,,je to dosť veľa ta suma na rok :confounded: k nemu sa chodí asi len na objednávky?on mi robil sekciu a chodil za mnou každy deň na izbu,,bol veľmi mily :wink:
6. jún 2011 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkarv
Ahoj moja. Tak v stredu idem na hematologiu. Som velmi zvedava v com spocivaju vysetrenia na trombofilny kmen, predpokladam, ze v odbere krvi a nejakej anamnezy, neviem. Mrska pokyretazka este nedorazila, tak cakam a cakam! Aj sa na nu tesim :slight_smile:, aj sa jej bojim :frowning2: ! Maj sa krasne, vsetko dobre!!!
6. jún 2011 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik ahoj daj pak vediet jo mna cakaju az 16.6.tak som tize zvedava aky zazrak tam najdu ..ale ak to ma help tak vydrzime :slight_smile:
6. jún 2011 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ernuska296
Ahooooj, dam vediet co a ako. A mas pravdu, ked ma pomoct, vydrzime, vykoname, skusime a......... vsetko!!!
6. jún 2011 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@silvia545 ja viem,mne nebol pri porode,ale ked bol v nemocnici vždy sa zastavil,alebo volal :slight_smile:
7. jún 2011 o 07:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik mozem povedat ze mna sa ziadnu anamnezu nepytala,len kazala sesticke vziat krv a mala som prist uz len ked boli vysledky co bolo o mesiac :frowning2: Cakanie na mrsku je hrozne,poznam to.Snad nenecha na seba dlho cakat.
7. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik ahoj, čítam, že už sa ti začal kolotoč, ja tiež behám po lekároch, najbližšie ma čaká test na hromonálny profil, len musím počkať na mrchu, a samozrejmä toxo, estrogén a všetky tie blbosti, ktorými som už toľkokrát prešla... tak ti držím palčeky, a potom daj vedieť...
7. jún 2011 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky zmenila sa vam ovulka po potrate?myslim ci sa vam nejak posunula?Ja som mavala vzdy na 14 den a teraz co sledujem tak mam az na 17,je to v poriadku?
7. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, tak čítam ....
Odrik....mne zobrala na hematológii zobrala krv, popýtala sa na rodinnú anamnézu a čakám na výsledky na trombofilný terén. Povedala, že za 3 týždne, takže ešte 1týždeň, už aby to bolo. Včera večer mi dorazila mrcha,skôr by som povedala, že taká pekne slabá. Som zvedavá, či sa nejako rozbehne.......
7. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a
Dakujeeeem! Samozrejme drzim palceky aj ja Tebe!!! Len dufam, ze sa nieco dozvieme! Ozveme sa si!
7. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkasop
Ahoj pokladik, dakujem velmi pekne, tak budem zajtra mudrejsia. Na Teba som myslela, ci uz nieco viem, ale vidim, ze este cakas. Tak drzim palceky!!!
7. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkarv
Ahoj moja, dakujem za povzbudenie, no a aj ja verim, ze dlho uz cakat na tu mrsku potvorku cakat nebudem! Dnes je to 25 dni. Tak vela stastia a vsetko dobre!!!
7. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odrik.....držím palce na zajtra, dúfam, že čoskoro sa dočkáme výsledkov z hematológie,som už poriadne nedočkavá
7. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkasop
Si zlatusik, aj ja myslim na Teba!!! Drzime si palceky, dame si vediet!!!
7. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja to tento mesiac na tehotenstvo nevidim :frowning2: po kyrete mavam velmi bolestivu ovulaciu, navyse ma kazdy cyklus boli stale ten isty vajecnik (pravy)... dufam, ze nemam cystu alebo nejake zrasty... a nejde mi do hlavy, ze niekedy zo mna spermie vobec nevytecu a inokedy vytecu hned akonahle vstanem po polhodinovom lezani s vylozenymi nohami... nerozumiem tomu...

babulky, velmi vam drzim palce, aby ste boli coskoro vsetky tehotne, lebo viem co to je cakanie... uz teraz ma chytaju depky a to sa zaciname este len snazit... ale depta ma to, ze v mojom okoli je teraz kopu bab, co otehotneli hned a my sme predtym cakali takmer rok... oni vtedy nad babätkom ani neuvazovali a teraz su uz tehotne ani nevedia ako... a ja som medzitym prezila dlhe cakanie na zazrak, 3 mesiace tehotenstva, potrat, dalsie cakanie troch mesiacov a teraz sa este len zaciname nanovo snazit...
8. jún 2011 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spagetka... my sme po prvom kyrete čakali rok, a teraz opäť :frowning2: . U nás to vidím na sept - okt a to podľa vyšetrenia, na čo prídu a čo bude.
Ale určite sa teraz zadarí, verím tomu, asi to tak malo byť a teraz to všetko dopadne dobre :grinning:

odrik....výsledky dopadnú dobre uvidíš. Ešte si počkám cca 3mes a potom šup na snažilkovanie :grinning: :grinning: Mrcha sa poriadne rozbehla, tak si to užívam :grinning: :grinning: Nevadí, hlavne že dorazila
8. jún 2011 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spagetka_ drzim palce aby sa to podarilo cim skor,len sa psychicky nepoddavaj pretoze to bude len oddialovat,vela stastia :wink:
8. jún 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem babulky, ste zlate... tiez vam drzim palce! :wink:
8. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik jasné že si dáme vedieť, len aby som už dostala mrchu, je to 33 deň po kyrete a stále nič...
8. jún 2011 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a
No ahoj, hematologiu mam za sebou, odobrali mooooc krvicky - 4 skumavky. No a o dva tyzdne by mali byt vysledky. Tak dufam, ze dovtedy dostanem aj prvu mrsku a budeme sa moct doma moooc tulkat a snazilkovat :slight_smile: Drzim Ti palceky, aby mrska prisla cim skor!!!
8. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkasop
Ahoj moja, uz aj ja mam hematologiu za sebou. Mne povedali, ze vysledky budu o 2 tyzdne. Myslim na Teba. Asi sa spolu dozvieme na com sme. Tak Ti moc drzim palceky!!!
8. jún 2011 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik fiha, tak to dost skoro mas vysledky :slight_smile: ja som tam dnes volala po 4 tyzdnoch a hovorila, ze este nema, ale ze uz mozno zajtra, lebo ze mi robili testy az na 16 protilatok (ak si dobre pamatam co mi povedala)
8. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierka0
No vidis, tak mi povedali, mozno sa to tiez predlzi, uvidim, budem vidiet. Bola som na hematologii v krajskej nemocnici, zeby tam boli vysledky skor? Netusim! Tak Ti drzim palceky, aby uz tie vysledky boli a hlavne len dobre!!!
8. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odrik no tak dufam, ze budu okej :slight_smile: skor sa teraz bojim ma caka nt screeening o dva tyzdne, na vyvojove vady..
inak babo uz ma 25,8mm a mava ruckami, hybe sa :slight_smile: dievcata, uz aj vy sa dufam skoro dockate :slight_smile:
8. jún 2011 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok