• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

5. novembra 2015 
@zuszana jj, dnes mi zacinaju plodne dni, ovulka by mala byt v pondelok...tak verim, ze pri kazdodennom milovani nam to vyjde tento mesiac :slight_smile:
8. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu juuuj super, držím päste :slight_smile: nech to vyjde...potom daj vedieť :slight_smile:
8. dec 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana diky :slight_smile: ked sa to podari, tak sa pochvalim iba na konikovi....ostatnym to oznamime az po tretom mesiaci...lebo to prve tehu sme oznamili cca po mesiaci a nedopadlo to dobre, tak som sa potom tak blbo citila, ze vela ludi o tom vedelo...:frowning2:
8. dec 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu presne aj ja to tak cchem, tiež sme to prvé povedali hned a potom to vysvetlovanie a každý nás ľutoval :frowning2: teraz by som to už tiež len po 3 mes. jedine asi mamine by som to povedala skôr, to by som asi nevydržala...
9. dec 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty27 ďakujem za info a to si bola u svojho doktora či kde?
9. dec 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexaba nie to som sa objednala na hematologicke a geneticke vyšetrenie. Moja lekárka mi dala iba papierik.
9. dec 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby snažiť sa už po prvej ms od kyretu alebo nie? mám dilemu, srdce chce, rozum hovorí, počkaj :frowning2:
11. dec 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana pockaj este aspon 2...resp. ak ti druha ms nabehne pekne, tak mozes zacat skusat...ja som tiez bola presvedcena, ze po prvej zacneme, ale radsej som pockala a skusame az po tej tretej...
11. dec 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty27 aha dakujem za radu
12. dec 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste tu niektorá, ktorá mala mimomaternicové tehotenstvo? Ak ste, kedy ste sa mohli snažiť o dalšie mimi?
12. dec 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spytat ci moze nedostatocne zotavena maternica po kyrete zapricinit nespravny vyvoj babatka a ovplyvnit jeho zdravie? Optimalne je pockat minimalne tie 3 mesiace ale ako mam vediet,ze uz je moje telo pripravene?
13. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirush01 no to by aj mňa zaujímalo :frowning2: človek veľmi chce, ale sa aj bojí, poznám baby čo otehotneli po prvej ms po kyrete a majú zdravé bábo a ženy čo otehotneli po pol roku znova potratili, takže je to individuálne asi, každá sme iná a je to už asi len v rukách Božích, že ako to dopadne...
13. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuszana maš pravdu,,,je to iba na žene a Bohu. Ak má žena donosiť dieťa, tak to aj donosí, ak nie, opäť pride MA...je to individuálne :slight_smile: my by sme už tiež chceli,,ale čakám ešte len na 2 MS.
13. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty27 no však ja som len teraz po prvej ms, tak uvidíme aké budú okolnosti a či vôbec bude ovulka :slight_smile:
13. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...teraz som objavila tuto temu, uprimne sa priznam ze sa mi to nechce cele citat, tak by som vas chcela poprosit o nazor:slight_smile: v septembri som bola na kyretazi, kedze mi v 11tom tyzdni zomrelo babo... myslite ze v januari (po 3cykloch) je skoro skusit dalsie? ja nechcem cakat dlho a uz aj toto je utrpenie...
13. dec 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty27 ahoj...a prosim ta kedy planujes zas skusit?
13. dec 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 my sme tiez zacali skusat teraz - mam 3 mesiace po kyrete...podla mna je to uz v pohode...ja som pila alchemilkovy caj a beriem uz stvrte balenie femibion 800...uz som po ovulke, tak netrpezlivo cakam na ms, ci budem alebo nebudem tehu....drzim palce :slight_smile:
13. dec 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja som totiž po zápale maternice, ale je to už v poriadku,,antibio zabrali. Teraz čakám na 2 MS a potom idem hned k lekárke na kontrolu, či je všetko ok. Bola som aj na hematologickom a genetickom vyšetrení či je všetko ok. tak krvičku mám v poriadku, už len čakám na genetiku, ktorá bude až v januári. Koncom dec. a začiatkom jan. si už nebudeme dávať pozor, pretože môžem a nemusím otehotnieť. Moja mamka 6 týždňov po pôrode otehotnela so sestrou,,jedna známa po 2MS otehotnela a narodilo sa zdravé bábo. ked sa to má zopakovať MA, tak sa tomu nevyhneš,,teba veriť, že všetko bude ok. My sme čakali naše prvé, a veeeľlmi sme sa naňho tešili. Po 2-3 cykloch by ste sa už mohli snažiť.
14. dec 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu ja nechcem nic pit ani brat moc nechcem tablety, lebo ja este kojim... podla dr je to v pohode a nie preto som potratila takze kojit neprestanem... a vitaminy zacnem brat ked otehotniem... ten caj je naco dobry?
14. dec 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty27 jaj tak drzim palce nech uz mas dobre vysledky... ja som nemala ziane komplikacie po kyrete ak neratam to ze hadam ako jedina na svete som vobec nekrvacala..len v den kyretu a potom uz nic... davali mi po tyzdni vyvolavacku a ani po nej nic a o dalsi tyzden zas vyvolavacka a tiez nic...ale maternica sa napodiv pekne stiahla... a uz mam po 2 cykloch...este jeden ale chcem pockat...
14. dec 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ahoj, my sme sa tiež začali pokúšať po 3 mesiacoch od kyretu, ale podarilo sa až po pol rokku, teraz som PN, a bojím sa každého pichnutia... pokiaľ budeš v poriadku, po 3 mesiacoch to nie je problém...
14. dec 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rachel36a mas rizikove? mne povedal dr ze to nebude rizikove ak sa zadari... tak teraz si ma normalne vyplasila...drzim palce nech je vsetko v poriadku:slight_smile:
14. dec 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rachel36a inak dakujem tak skusim po novom roku...po 3tom cykle:slight_smile: uz aby to bolo:slight_smile:
14. dec 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 nechcem ťa strašiť, ale ja som už potratila viac krát, tak nechceme riskovať, a hneď ako som prišla na to že som tehu, tak som ostala doma... ja už mám aj dosť rokov, tak je to troška komlikovanejšie... ale ty sa neboj a prajem skoro fazuľku v bruškku...
14. dec 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rachel36a no to ma mrzi... ale teraz to uz isto vyjde... drzim palce....no u mna to bolo prvykrat a dufam aj naposledy...ja som povedala ze ak sa to stane zas tak uz koncim so snazenim.... mam kamosky ktorym sa to stalo a dalsie dieta uz bolo v pohode, aj normalne robili kym nesli na matersku tak dufam ze aj ja tak budem...len ony cakali pol roka :confounded: a to ja nechcem...tie 3 cykly - teda u mna 4 mesiace lebo ja mam cyklus aj 40dni... je podla mna dost-dufam :sweat_smile:
14. dec 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 alchemilka je na regeneraciu maternice....a celkovo na zenske veci...
14. dec 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu aha...no ja nebudem experimentovat lebo niektore bylinky posobia tak ze ti ubuda mliecko a neviem ktore to su... tak nechcem riskovat...
14. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 jj, prave som to nasla na nete, ze pri kojeni sa nesmie pit...
14. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu vidis:slight_smile: takze to nemozem...ale zas na druhej strane kojenie pomaha prirodzene regenerovat maternicu takze to je pozitivum ....
14. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 jasné, že teraz to vyjde obom, držím palčeky....
25. dec 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok