Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

loss
5. okt 2006

kubko dakujem 🙂

kubko
5. okt 2006

Takze 25.10 idem na tu kontrolu. Inak cakala som, ze bude so mna liat a je to taka uplne normalna mrcha, aspon zatial, len sa trosku rychlejsie rozbehla... Takze neleje so mna ako z kohutika...

loss
5. okt 2006

kubko-aspon si blizsie k svojmu mimi,ja este nemam ani naznak ze by ma mrcha chcela navstivit ☹

rebeka
5. okt 2006

Ahoj babule.
Mne je uz dva dni nejak divne. Ako keby som mala pas v zosnurovanom korzete. Najprv som myslela, ze je to z nohaviciek,a lebo pancuch, ale citila som to, aj vecer, ked som bola len v pyzame...
.. a opat som nehorazne unavena, ale to bude asi zo skoly, uz dlho som nevstavala o 5:45...

cucus: tiez ti mooooc drzim palce 🙂

kubko: to je skvele, tak si tu mrchu uzi 😉

kubko
5. okt 2006

loss ved si pisala, ze mavas 30 dnovy cyklus, tak nebojkaj dnes je 30 den a za par dni je tu mrcha ako na koni, dobre? No v nemocnici mi tvrdili, ze to moze trvat 2 tyzdne aj 2 mesiace, tak dufam ze to nebude tak dlho prave u teba, neboj urcite pride... 😉

cucuska
5. okt 2006

svetluska: No už sa mi to zdá, Zé sa to začina spúšťať ale je to také divné. veď uvidíme. Inak, nemala by som byť tehu. Ale stať sa moze hociči, možno sa posunula ovu. TakŽe to znamená, že musíme počkať

kubko
5. okt 2006

cucuska ved uvidis nechaj sa prekvapit, bodaj by to prekvapko bolo take milsie ako mrcha, ale telicko vie, kedy je pripravene, uz sa snazilkujete?

svetluska.p
5. okt 2006

kubko - ze seex, Tebe sa zije 😀 😀 😀 .

svetluska.p
5. okt 2006

kubko - a dakujem za zelanie 🙂

luckka
autor
5. okt 2006

loss: neboj, ja som potratila 27.7 a po siedmych týždňoch som ju ešte stále nedostala, tak som musela ísť na vyvolávačku a za šesť dní mi prišla. Teraz čakám znova a nič, asi sa to zopakuje, ešte pár dní počkám a uvidím. Tak neboj 🙂

rebeka
5. okt 2006

luckka: 7 tyzdnov ti neprisla? A plodne dni si mala?

cucuska
6. okt 2006

Ahojte. Mrcha sa dostavila v plnom prúde. takže zas čakáme po ,rche a hurá na snažilkovanie 😀

kubko
6. okt 2006

cucuska, no nevadi, aspon uz vies, ze sa mozete hned vrhnut na snazilkovanie.... 😉

rebeka
6. okt 2006

cucus: tak po mrche prajem prijemne snazilkovanie 😉

svetluska.p
6. okt 2006

cucuska - to je super 🙂.

cucuska
6. okt 2006

ĎKUEJM A MOJ MUŽ SA MÁM NA ČO TEŠIŤ: UMORDUJEM HO 😀

svetluska.p
6. okt 2006

hlavne ho nevystras, xixixi

cucuska
6. okt 2006

NO neviem ja som po 6 mesačnej pauze, kedy sme nemohli keď sa nám najviac chcelo. takže ozor na vec

kubko
6. okt 2006

cucuska, to ste 6 mesiacov nesexovali?!?!?

cucuska
6. okt 2006

sexovali ale len mimo plodných a to bolo málo nechceli sme otehotnieť do 6 mesiacov ale teraz pozor

kubko
6. okt 2006

aha, tak cucuska, vela uspechov vam zelam a poriadne si to uzite 😵
a este mam otazocku, mimo plodnych dni ste to robili naplno, alebo prerusovane a ako si zistovala, ze mas plodne dni? Ak je to moc intimne a chces, tak mozes odpisat do IP

cucuska
6. okt 2006

NA PLNO. JA MÁM PREVIDELNÝ CYKLUS A PRETO VIEM LEDY MÁM ASI PL.DNI A EŠTE MÁM KALENDÁR OD JONÁŠA

kubko
6. okt 2006

a aky kalendar robi Jonas, kto to je?

cucuska
6. okt 2006

už som ho tu zas spomýnala. On ti vypočita, kedy by sa malo plodiť aby bolo dieťatko životaschopné a tak. neviem, či tomu verím ale ten termín máme teraz v októbri a sama som zvedavá či to vyjde.

kubko
6. okt 2006

a nieco sa mi mari stoji to 500 sk? Niekde som to na internete tusim videla.
Cucus, strasne Ti drzim palceky aby vam to vyslo a mali ste krasneho malilinkeho zivotaschopneho potomka. Moc moc drzkam palceky a z celeho srdiecka Ti to prajem

cucuska
6. okt 2006

kubko ďakujem, až si ma rozplakala,ˇmusím sa utrieť čo si pomyslia zákazníci. jáaaj. si strašne moc zlatá.

kubko
6. okt 2006

ale cuci, neplackaj usmievaj sa a rehoc, lebo musis byt stastnucka, ze konecne nadislo to uzasne obdobie snazenia....

loss
6. okt 2006

ahoj babulky moje ako sa mate?
CUCUSKA-aj ja Ti drzim palce a prajem aby snazikovanie prinieslo nadherne mimi 🙂

cucuska
6. okt 2006

kubko veď ja som š´tastná síce momentálne ma stve mrcha ale ja čakám a hádam sa dočkám

rebeka
6. okt 2006

ahoj loss 🙂 V ramci moznosti co najlepsie 😉

co ty? mas nejake novinky?