Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

bambi2
25. dec 2011

moj vianocny darcek je tu 😵 😵 😵
dnes sa mi rozbehla mrcha prva, presne pred mesiacom som potratila a presne na den je tu. ale spinila som uz 2 dni.. som prekvapena, ze tak rychlo a na den presne nabehla... a za chvilu mozme ist na vec 😉 este ak sa bude dat behnem na kontrolu co najskor, nech vidim, ze to je ciste a strasne sa tesim na nase baby co k nam teraz pride... mam taky dojem, ze aj ono sa nemoze dockat, inak by to priroda nezariadila tak skoro... 😉 😵 😵 😵 😵

lucinocka
25. dec 2011

@bambi2 tak to drzim prsty 🙂 ku nam sa mu teda vooobec nechce🙂

bambi2
25. dec 2011

@lucinocka dakujem... 🙂 pride aj k vam, neboj... ak si psychicky pripravena tak fyzicky tomu nic nebrani... ja som pripravena... ja to citim v kostiach, ze k nam coskoro pride...
teraz ale neviem ci mam pocitat mrchu aj s tymi dvomi dnami co som iba spinila alebo az od dnes cerstvej krvi... 😕

lucinocka
25. dec 2011

@bambi2 od cerstvej krvi.. ja som spinila tiez pred / a to nikdy pred mrchou nespinim, ked sa spusti tak sa spusti/ a normalne sa mi spustila na 28.den takze tie spiniace dni som vobec neratala🙂

bambi2
25. dec 2011

@lucinocka ok takze mam ratat od dnes teda... lebo tie dva bolo spinenie velmi huste a tmavo hnede, silne... az rano vysla este jedna zrazenina krvi, taka mensia ale je vonku a potom zacala normalna jasna krv a riedka... ja som mala vzdy spinenie ale uplne slabe, oproti tomuto spineniu to nebolo nic...

bambi2
25. dec 2011

@lucinocka pijem alchemilku este a chcem teraz po mrche urobit kupel v sleze... dufam, ze sa mi to podari urobit... je to na posilnenie maternice... 🙂

natalinda88
26. dec 2011

ahojte babky 🙂 ja som 3 cyklus po kyrete a mávam strašné silné krámy :( samá zrazenina zo mňa ide a ešte sa mi posunul cyklus nad 30 dní :( bábätko sa zatiaľ nedarí, no asi to má svoj dôvod..., tiež pijem alchemilku, aj kyselinu listovú užívam a vit.E-ten je vraj proti samovoľným potratom...., tak snáď nový rok bude náš 🙂

amarelis
26. dec 2011

Drzim vam palce aby to vyslo🙂) ale doprajte si cas, dajte sa doporiadku po zdravotnej a psychickej stranke .Strata nenarodeneho dietatka boli a potrebuje cas aby sa rana zahojila a hlavne ta na dusiucke lebo mi date za pravdu ze je to tak.Neponáhlajte sa ,to nádherne stvorenie vás prekvapí kedy to budete najmenej čakat🙂)A HLAVNE dusevna pohoda lebo to vsetko uz od prveho okamihu zanechava stopy na vasom dietatku ci si to uvedomujete alebo nie , a cele tehotenstvo , a hlavne vam prajem vela lasky od buduceho otecka a pozornosti lebo iba tak sa vam narodi stastny a citovo vyrovnany cloviecik. vela stastia

natalinda88
27. dec 2011

@amarelis krásne napísané a pravdivé 🙂 nemám čo dodať.. 🙂

zuzkat1
27. dec 2011

@rachel36a dakujem, dufam...potom napisem ci sa zadarilo, teraz v januari po ms sa uz zacneme snazit...aj ked mm ma este skuskove na vyske ale tak snad si najde trochu casu🙂

inys
3. jan 2012

ja som mala potrat 4.8 a druhy 20.12 ale mam strach sa snažit ☹

poisonblu
3. jan 2012

@inys a bola si na nejakych vysetreniach, ze preco sa to mohlo stat?

poisonblu
3. jan 2012

konecne je po menzese, od zajtra ideme na to...🙂

inys
4. jan 2012

@poisonblu nebola som na ziadnych vyšetreniach a tebe držim prsty aby sa ti to podarilo ja mam tri dievcata ale strašne sme tuzili po babetku a dvakrat to dopadlo takto

rachel36a
5. jan 2012

tak sa to stalo znova... už to viac nebudeme skúšať, som úplne zúfalá....

bambi2
5. jan 2012

@rachel36a to mi je luto ☹ dalsia julovka... nejaky je to prekliaty mesiac.. 😖

rachel36a
5. jan 2012

vďaka, dúfali sme že tento raz to vyjde... naposledy som potratila 7.5.2011 a teraz MA...

rachel36a
5. jan 2012

@bambi2 vďaka, dúfali sme že to tentoraz vyjde... naposledy som potratila 7.5.2011 a teraz MA...

zuziq
5. jan 2012

@cillamilla11 super clanok, len nikde nepisu, ci to plati v pripade samovolneho potratu alebo aj po kyrete ☹ ja som citala, ze po samovolnom potrate bez potrebneho cistenia je mozne otehotniet hned, avsak po kyrete by sa malo pockat, aby sa maternice zregenerovala, aby sa vajicko malo kde pevne uhniezdit 😕

bambi2
5. jan 2012

@rachel36a vyjde to neboj do tretice vsetko dobre.. ja dufam, ze u nas to vyjde uz na druhykrat!!!! Ale az do konca!!! No uvidime, dufam, ze bylinky a vsetko ostatne pomoze... Uz mas po kyrete? V kolkom tyzdni si bola?

cillamilla11
5. jan 2012

@zuziq to plati aj pre tie zeny co boli na kyretazi 🙂 vlastne je vela zien ktore otehotneli hned po kyret.ani si nepockali prvu mens. aj mne lekar hovoril ze po takotmo zakroku je maternica pena cista a vacsia vraj je lepsie miesto pre babatko,no pytala som sa kolko mam cakat ,hovoril ze 3 mesiace ale nie kazda si vycka tolko,ja uvazujem tak ze mesiac a pol dva- uvidime ako sa to podari

rachel36a
5. jan 2012

@bambi2 som v 12 týždni, na kyret ma zatiaľ neposlali, začala som slabo špiniť, tak chcú počkať aby to odišlo samo, aby neriskovali poškodenie krčka maternice násilným kyretom, lebo ešte stále som zavretá, a ak to nepríde do pár dní, tak mi to vyberú... hrozné... v máji to bolo presne na moje meniny, a teraz mám v sobotu narodeniny... hrozné dátumy...

bambi2
5. jan 2012

@cillamilla11 podla mna 3 mesiace su vela idealne je pockat do prvej mrchy.ked je maternica pripravena tak sa vajko uchyti ak nie tak nie. Podla mna su 3 mesiace strata casu:-/

zuziq
5. jan 2012

@cillamilla11 poznam aj z okolia baby, co otehotneli hned po kyrete, dokonca ani 1 mrchu nemali a maju zdrave babatko.. Ja som bola na kyrete zaciatkom decembra a aj ked by som bola najradsej znova tehu, tak mam v sebe nejaky blok. Myslim ale, ze to chce len cas. Ja som si vzdy myslela, ze pozitivny tehu test je hotova vec a o 9m rodim. Ani som nepomyslela, ze sa nam moze nieco take stat.. Takze este nejaky cas asi pockame, resp. to nebudeme nijak riesit a davat si extra pozor..

cillamilla11
5. jan 2012

inak ja neviem ako robia ten kyret? lebo ja ked som sa pytala od mojho gynekologa ze ako bude prebiehat zakrok tak mi to hovoril ze ,, no ze cez posvu to budeme robit je to ako vysavac ze stym to dame von,, tak ja teraz neviem ci mi to vysali alebo aj stymi kliestami tam nieco robili 😕 nerozumiem tomu 😠

bambi2
5. jan 2012

@rachel36a ani ja som nemusela na kyret, je lepsie pockat a nechat to na prirodu, to co sposobila si sama aj odprac... Ja som rada, ze to slo sam. Poslem ti jeden clanok aby si sa mohla pripravit a ak mas nejake otazky kludne sa pytaj.. :o)

bambi2
5. jan 2012

@rachel36a pisala som z iphonu zato mi sem tam chybaju pismenka... 😀
som chcela napisat, ze co si sposobi priroda sama si aj odprace... a nie je nic lepsie... tu je jeden clanok, precitaj si ho...
https://sites.google.com/site/missedabortion/

bambi2
5. jan 2012

@cillamilla11 no takze ak nie si otvorena tak ti nasilu otvoria krcok... a to nie je bohvie co, najlepsie je sa tomu vyhnut. a vraj sa vysava do takeho 6tt potom uz len vyskrab... a nevysava sa vsade tak neviem... mozno to len povedal, ze ta vysavali ale ci to ozaj tak bolo je vo hviezdach.. nemas to napisana v prepustacej sprave??

cillamilla11
5. jan 2012

bambi2 :D srandujes mne nic nedalmoj lekar ani kusok papiera ze som bola na nejakej operacii, vobec.aj ked je to sukromnik mal by mi dat nieco nie, 😖 on si teraz otvoril jednodnovu chirurgiu a tam mi to robil,raz dva som bola hotova,ale nic mi nedal ziadny doklad.mne to ale mohol robit aj stym vysavacom lebo hovoril ze to bolo velmi male tak neviem.nabuduce sa opytam ked pojdem k nemu na kontrolu.ani vysledky z pitvy neviem ani mi nehovoril ze sa potom mam opytat na nejake vysledky ze v com bol problem :/