Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

rebeka
3. okt 2006

ach baby, co by som bez vas robila? Chudak manzel si odo mna vytrpel, vcera som mu cely vecer revala, ani zaspat som nemohla. Vcera priznal, ze bol nezodpovedny, a tak som sa na neho nemohla viac hnevat.

svetluska.p
3. okt 2006

Babulky, ja som bola dnes u dr. Nekukal na mna, lebo krvacam. Kazal mi dobrat tabletky. A v pondelok ma skontroluje. S tym, ze sa rozhodne, ci bude treba robit kyret este raz. Tak mi prosim drzte palce, nech zo mna vsetko vyjde, lebo druhykrat to podstupit nechcem. A dnes som mala opat teplotu.

kubko
4. okt 2006

zlaticka moje...
svetluska velmi ti drzim palceky, aby bolo vsetko v poriadku.... Nebojkaj, ked krvacas, tak sa uz pekne cistis... a vsetko bude dobre....

Rebeka, neplackaj, ak sa nieco stalo, tak sa neodstane a podla mna to bude v pohode. No tak by si bola podla americkej literatury, no co. V amerike to tak odporucaju, tak sa nebojkaj. Hlavne sa neobvinujte a nebudte smutni, ved preco si zhorsovat este aj tak dost tazke chvile. Uzivajte si pripravy na dovolenku a nestresujte...

ja uz ocakavam mrchu, zajtra ma termin prichodu podla hodiniek 😀 vcera som si nakupila vlozky aj do zasoby, Always sensitive, nech sa u mna citi dobre a nech chodi castejsie ako raz za 28 dni, nech mam tych 6 cyklov co najskor za sebou.... 😀

svetluska.p
4. okt 2006

kubko, xixi. Najlepsie si to odkrutit naraz, ne? Drzim palceky. Ja si tiez kupujem always sensitive, ale nechodi ku mne presne. Mozno musim este nieco vysperkovanejsie pre nu kupit, aby bola pravidelna 🙂.

kubko
4. okt 2006

Svetlus, no ved uvidim, ci to zaberie aby prisla... 😀

svetluska.p
4. okt 2006

😀

rebeka
4. okt 2006

Ahoj. Uz som kludna. Slubujem, uz nebudem stresovat.. asi to bolo aj kvoli skole. Uspesne som zacala chodit do 1. rocnika.

svetlus: neboj, dobre bude. Ked krvacas, je to ok.

kubko: dufam, ze ti to rychlo ubehne. 🙂

kubko
4. okt 2006

rebeka tak ty si prvacka? no supeeer to budes mat teraz krasne starosti... Ja som studovala popri zamestnani a clovek uzasne omladne pri tych skolskych povinnostiach. Odkedy som skolu skoncila, citim sa niekedy na 40 😀 😀 😀

rebeka
4. okt 2006

JJ, ale citim sa tam ako ich mama, ked si predstavim, ze moje spoluziacky zo strednej maju cerstvy titul.. 🙂

kubko
4. okt 2006

Rebeka tes sa na to, bude to uzasne uvidis ako mladucko sa budes citit... Ako skolacka 😀 A to sme mali aj 49 rocneho spoluziaka a bol to super chlapik v kolektive oblubeny....

rebeka
4. okt 2006

uf, a to si mala denne? .. ale to uz asi odbacame od temy. 😅

Neviete babulky nahodou ako a kedy prichadza menzes?

kubko
4. okt 2006

rebeka nie len v sobotu popri zamestnani.

a to by som aj ja chcela vediet, ak pride presne tak ho ocakavam zajtra v nemocnici mi povedali, ze moze prist po 2 tyzdnoch aj po 2 mesiacoch tak dufam ze mesiac bude mrche stacit....

rebeka
4. okt 2006

kubko: tiez v to tajne dufam.. plodne dni prisli v podstate normalne..

kubko
4. okt 2006

rebeka idem sa pochvalit asi dostanem mrchu, zacinam mat taky jemno hnedasty vytok, takze Always sensitiv na nu asi zabrali 😀 😀 😀 Ze by bol za tyzden prvy sexik? chi chi?

rebeka
4. okt 2006

kubko: mooc ti to prajem 🙂asi pojdem v piatok aj ja na nakupy 🙂

kubko
4. okt 2006

rebeka ja mam zajtra presne 28 dni od zakroku, takze verim, ze aj tebe to vyjde 😉

kubko
4. okt 2006

ahoj rebeka musim ist makat a potom hajde domov tak zajtra papa

svetluska.p
4. okt 2006

dobre ranko babulky.
rebeka - to fungujes ako hodinky, ze presne vies kedy mas plodne dni? Ja somtieto veci nikdy nesledovala, kedze som menzes presny nemala. Ake su priznaky?

svetluska.p
4. okt 2006

kubko - gratulujem 🙂, Ty mas ale slusny cyklus 🙂, ten moj si so mnou cviciiii 😀 . inak pisete, ze po zakroku aj 2 tyzdne moze prist menzes. Myslite, ze v nedelu som mohla krvacat z menzesu? Lebo citila som aj take menzesovske bolesti.prvu nedelu po zakroku (tobol 3 den) som len tak spinkala. A teraz nedela, to bol 10 den od zakroku - som citila normalne brusko ako pri menzese a krvacala som aj viacej. Tak neviem, ci to pripisat menzesu, al. injekciam 🙂.

loss
4. okt 2006

ahojte babulky ja mam rajtra mesiac po zakroku a mrcha nikde.Asi ma porazi,natahuje ma ako gumu na gatiach.Inak som ju mala pravidelnu,kazdych 30 dni

rebeka
4. okt 2006

svetlus, praveze moj cyklus je kazdy mesiac iny, mam ho od 26 do 34 dni.
Ale plodny dni spoznas podla vytoku. Ked je hlien taky bledy natahovaci, lepivy (pouzivam prirovnanie ako sopel) trva to asi tri dni pribl. a hlien sa zo dna na den meni. ku kocu je tuhsi a menej priehladny. "Vdaka" tomu hlienu sa spermie lahsie dostanu k vajicku. 🙂

svetluska.p
4. okt 2006

rebeka - vdaka za info.

rebeka
4. okt 2006

svetlus: nie je za co, ak chces vediet viac, skus prirodzene planovane rodicovstvo - billingsovu metodu 😉

svetluska.p
4. okt 2006

rebeka - o tom som uz pocula. Len nejak hlbsie som to neskumala. Predtym som brala HAK a pred necelymi 3 rokmi som ju vysadila a nepouzivali sme nic. Cielene sme este babenko nerobili, takze som to nestudovala. Co robkate inak? Ja sa uz asi 2 hodky odhodlavam ist umyt riad.

cucuska
5. okt 2006

Ahojte . Babenky,, neprišla mršina a ja som vždy presná ako hodinky. 😉

svetluska.p
5. okt 2006

cucuska - zacina to dobre 🙂. Drzim palceky 🙂).

loss
5. okt 2006

cucuska-tak to je super sprava,z celeho srdca Ti prajem dobru spravu 🙂 A drzim palce aj na nohach

kubko
5. okt 2006

babyyyyyyyyyyyyyyyyy vcera som dostala mrchu po 27 dnoch od cistenia tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bude sexiiiiiiiiiiiiik huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubko
5. okt 2006

cucuska ak je ten spravny cas, tak Ti z celeho srdiecka prajem, aby to bolo uzasne krasne zdravucke mimi. A aby si nam za par dni mohla oznamit uzasnu spravu, ze si tehulka a aby si nam tak mohla pozdvihnut naladu a vliat do nas nadej, ze to bude urcite dobre a aj nam sa to podari. A kolko si prosim Ta po aborte? Uz sa mi to nejak vsetko mota...

kubko
5. okt 2006

rebeka, svetluska, loss tak vam zelam, nech sa tie mrchy dostavia co najskor.
Idem sa objednat lekarovi na kontrolu, vraj, ked skonci mrcha, tak sa mam zastavit na tie krvne testy a na preventivne vysetrenie. Tak idem na to...