Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

cucuska
16. okt 2006

Ahojte bambulky ste tu?

loss
16. okt 2006

ahoj cucuska,ako sa mas?

svetluska.p
16. okt 2006

ahojte kockyce

loss
16. okt 2006

ahoj Svetluska

cucuska
16. okt 2006

ahojte. dlho som tu nebola ale uz som zas tu

loss
16. okt 2006

cucuska mas nieco nove?

cucuska
16. okt 2006

AKURÁT TU PRED SEBOU NOVEHO KLIENTA. A TY

kubko
16. okt 2006

caute babulky, tak sa hlasim krasne vysexovana, to bolo zuzo, konecne....
od dnes mam inu kancelariu, tak tu s vami nebudem tak casto, lebo mi hned kazdy vidi na monitor, kto vojde do kancelarie, tak to musim nejako skryt a nestiham tak rychlo reagovat... Tak zatial ahojcek

cucuska
16. okt 2006

ahoj kubko. takže si teraz v 100% náladičke. gratulujem xixixixi 😉

kubko
16. okt 2006

ano cucuska 😀 😀 😀 skerim sa ako orech a dobra som ako med, uz chybaju len oplatky.
Tak caute zlaticka idem makat....

cucuska
16. okt 2006

Viem si ťa predstaviť. Kde pracuješ? aj ja by som mala makať ale asi na mna lezie jesenna unava. tak by som chrapkala

svetluska.p
16. okt 2006

kubko - xixixi. Viem si predstavit,ako sa za kompom skeris, lebo aj mne sa chce skerit, len ja som povacsine v kancli sama a skerit sa sama na seba sa mi nechce velmo.

svetluska.p
16. okt 2006

tak sa budem vecer skerit na muzika a mozno zas nieco bude 😉 😀 😝

rebeka
16. okt 2006

ahoj baby, tak co ako sa mate?

svetluska.p
16. okt 2006

hello holubicky, uz som doma z roboty a som total pazrava. Zjem asi vsetko, co v dome je 😀 😝 😀 . A vy ste ako prezili dnik?

cucuska
16. okt 2006

ja som ešte v praci ale o 18:00 končim. tak sa tešim do sprchy jaaaj

svetluska.p
16. okt 2006

cucus - tak dlho robkas? A co vlastne robis?

rebeka
16. okt 2006

svetlus.. ja som tiez desne pazrava... ale bude to musiet prestat, v nedelu som sa nevtrepala do mojho oblubeneho kostymu 🙄

svetluska.p
16. okt 2006

rebeka - no to cloveka nasrdi, nie? Ja sa od pondelka vraciam k cviceniu, tak sa uz tesim.

loss
16. okt 2006

caute babulky
SVETKA tak ako prvy pracovny den?
REBEKA ahoj uz si nam chybala 🙂 ako sa mas?
KUBKO tak vikend bol super,to som rada
CUCUSKA uz si domka?

cucuska
17. okt 2006

ahojte: A zas som tu. ako vidím som tu dens prvá to znamená že vediem

luckka
autor
17. okt 2006

babulky, ja som už zúfalá! Neviem ako mám zistiť kedy mám ovuláciu. Príznaky nemám vôbec a sledovala som si, ako mi chodí mrcha za posledný rok, je to od 22 do 37 dní. Ani jeden mesiac sa neopakuje v rovnakom čase. Aj tento mesiac mi prišla po 37 dňoch. Nechápem, ako sa mi predtým vôbec podarilo otehotnieť. Mám strašnú náladu ☹ Takú riadnu depku. Práve mám už druhú mrchu, takže tento mesiac by sme sa už mohli aj snažiť, lebo už prešli tri mesiace, lenže ja vôbec neviem, kedy sú tie súprávne dni. BS som sa snažila si merať, ale mala som v tom riadny chaos, tak som s tým skončila

cucuska
17. okt 2006

existuje v lekárni aj ovulačný test. Skúsila si to?

cucuska
17. okt 2006

luckka: neboj. ten organizmus moze byt ešte rozhádzaný...

luckka
autor
17. okt 2006

cucuska: ten nie, ale keby som si ho kúpila, tak to by som sa mala testovať každý deň? Alebo ako inak by som zistila kedy mám ovuláciu?

cucuska
17. okt 2006

ono tam je nejak viac pásikou.Ja som si ot ešte nekúpila.Alr bo skús merať bazálnu teplotu. Uvidíš dostaneš sa do toho.

momko
17. okt 2006

luckka neboj 😉
ja mam ovulačný test doma a použila som ho asi 3x a nic som tam nevidela tak som ho založila (mikroskop). BT som tiež merala 2 mesiace a tiež som mala chaos. Ale potom som čítala o krčku a sledovala som si ho. A podľa krčku sme otehotneli až na 21. den.
Takže ak máš krčok tvrdý ako špičku nosa ta ovu neprebieha a ak máš mäkký ako peru tak je ten správny čas. Nám to vyšlo po viac ako roku snažilkovania sa .
Držkám palčeky 😉

cucuska
17. okt 2006

momko ďakujem aj ja. začnem sledovať.

svetluska.p
17. okt 2006

luckka - ja som si kupila ovulacny tester - mikroskop. Ale otestovala som sa zoparkrat a nikdy mi to ovulaciu neukazalo. Tak som ho zalozila a vydlabla sa na to. Vraj dobrym znamenim je aj hlien. Ak mas ovulaciu, hlien ma byt priesvitny, klzky - s prepacenim, ako sopel. Aby sa spermie dostali rychlejsie a lepsie k vajicku. Tak sa skus riadit tym.

cucuska
17. okt 2006

aj ja sa riadim hlienom