Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

kubko
6. okt 2006

cucus ja len na margo toho, ze som ta rozplakala chi chi

loss mam sa dobre mrchujem prvy krat 😀 dnes je to treti den a je to uplne slabucke oproti tomu co som cakala. Ja som vzdy mala taku slabucku mrchu.

loss
6. okt 2006

Rebeka-ahoj nove nic,mrcha nechodi ☹
Kubko-pockam este tyzden a ked sa nedostavi asi zavolam lekarovi.Ozaj ja cely mesiac spinim,ten hnedy vytok.Neviem uz mi z toho zasibava.Ako to bolo s Tebou?

cucuska
6. okt 2006

REBEKA ZMENILA SI FOTO?

cucuska
6. okt 2006

loss: aj ja som špinila 4 týždne potom to prestalo a potom sa dotavila na 28 dne mrcha

loss
6. okt 2006

cucuska-dakujem,stale vas s tym otravujem.Inak sa mas ako?

rebeka
6. okt 2006

loss: skoda... neboj, pride 🙂

cucus: jj, ale este som si an to ani sama nezvykla 😀

loss
6. okt 2006

rebeka-dakujem,inak ta fotka je super.Kedy idete do Tatier.Tu je uz zima.Dnes dokonca fuka studeny vietor ☹

kubko
6. okt 2006

loss, ked ma prepustili po zakroku domov som 2 dni vobec nespinila, potom som zacala spinit take stredne hnede a prestalo to po 10 dnoch (priblizne) a mrcha prisla po 27 dnoch od cistenia a je pohodova. Moze to byt tym, ze ja som nikdy nemavala moc silnu a chodila mi teraz po vysadeni tabletiek pravidelne... Loss dufam, ze ti co naskor pride... A ked nie, tak to lekar urcite poriesi.... nebojkaj

rebeka
6. okt 2006

loss: presne o dva tyzdne 🙂 Len mam strach, aby presne vtedy neprisla mrcha... A co sa pocasia tyka,.. tu na severe je asi podobne pocko ako u vas 🙂 sme priblizne na rovnakej rovnobezke 🙂

cucuska
6. okt 2006

loss: ahoj dobre. až na to že mašve mrcha aže sa mi chce spať ale mám sa dobre. Síce by tio šlo aj lepšie lae mám sa dooooooobre 😀

loss
6. okt 2006

dakujem vam dufam ze sa jej dockam uz v naj.dnoch.Dnes ideme na chatu,mozno ked sa vratime tak pride aj mrcha 🙂
rabeka,tu uz ide zima do Tatier,kazdy den na ne pozeram.Ked tam napadne sneh,tak tu o teple ani pocut. ☹ Ale niekomu zima nevadi

svetluska.p
6. okt 2006

ahojte babenky 🙂

luckka
autor
7. okt 2006

rebeka: áno, plodné dni som mala pravidelne, len mrchu nie, aj teraz čakám a čakám a nič ☹

rebeka
8. okt 2006

loss: ano 🙂 ja zimu celkom mozem 🙂 Uz sa mooooc tesim.

svetlus: ahojky 🙂 ake mas novinky?

luckka: a u lekara si uz bola? nie si tehu?

svetluska.p
8. okt 2006

ahojky kocky 🙂
rebeka - nemam ziadne novinky. Zajtra idem na tu kontrolu do spitala a dr. povie, ci ma budu robit este raz. Ja dufam, ze to nebude nutne.

loss
8. okt 2006

ahoj Svetluska,neboj zajtra bude vsetko dobre 🙂

rebeka
8. okt 2006

svetlus: ak uz normalne krvacas, tak by to malo byt ok.

Baby ja som si dnes kupila dva baliky vloziek a dva tehotenske testy. 😀 Tak som zvedava co z toho budem potrebovat 🙂

loss
8. okt 2006

Ahoj Rebeka,pozri do IP

loss
8. okt 2006

REBEKA-napis ako si dopadla,som na tom tak ako Ty.No sranda to nie je vsak?

svetluska.p
8. okt 2006

Rebeka a kedy sa ides testovat? No, krvacala som asi 3 dni a potom som spinila. Dnes uz nie. Tak dufam, ze to bude ok 🙂. Hned zajtra Vam podam spravu.
Dufam, ze to bude fajn a dr. mi povie, ze aj sexik uz mozme mat. Potom budete v spravach pocut, ze trafena kosicanka S.P. znasilnila 15x svojho muza 😀 😀 😀 .

loss
8. okt 2006

Svetluska,ale bola by to super sprava.Aspon by sme vedeli ze si na 100% zdrava. 😅

svetluska.p
8. okt 2006

loss - 😎

rebeka
9. okt 2006

loss: uz som ti poslal IP. Neprijemnost TT je v tom, ze funguju az v den meskanej mrchy. A my navyse este mozeme mat v sebe hcg z predosleho tehu.
Takze s testom by som mala pockat aspon tyzden.

A este jedna radost, volala som lekarovi kvoli vysledkom krvnych testov a sestrickoa mi oznamila, ze som po vyse dvoch tyzdnoch mala hcg este v krvi.. takze ma mozno bude znova chciet vidiet.
... ach vsetko sa to mota viac a viac.

rebeka
9. okt 2006

svetlus neviem... asi jeden hned a druhy o dva tyzdne, a uvidime, co medzi tym povie doktor. 😒

cucuska
9. okt 2006

Ahoj rebeka: čo noveho? si tehu? nebola som tu dost dlho. radsej mi napis IP to sa mi v praci rychlejsie pozera. papa

rebeka
9. okt 2006

Tak baby dnes som si robila test a mam len 1 palicku! 🙂 ... ale babo sa zatial moze skryvat...
Moc by som si tento tyzden zelala mrchu... 😕

cucuska
10. okt 2006

neboj príiiiiiide

svetluska.p
10. okt 2006

Neboj rebeka, dostanes 🙂

cucuska
10. okt 2006

svetluska ahoj a čo ty ako sa mavaš?

svetluska.p
10. okt 2006

ahojky cucuska - pomaly sa z toho vyhrabavam. Myslim fyzicky. Co sa tyka psychiky - obcas si este poplacem, posmutim. neprejde dnik, aby som na nase babuliatko nemyslela.... Ale uz je aj to lepsie. Snazim sa mysliet pozitivne. Proste nas drobcek sa k nam este vrati, lebo ho velmi chceme.