Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

loss
16. nov 2006

mata to je strasne smutne,je mi to velmi luto 😢 musi to byt pre teba velmi tazke.Drzim silno palce aby si sa rychlo uzdravila. neboj maly anjelik je v nebicku s nasimi a coskoro ti posle svojho braceka alebo sestricku do tvojho bruska

mata01
20. nov 2006

Dakujem za povzbudenie, je to tazke ale nie nezvladnutelne, tak ako sa uz popisalo na tychto strankach, ked mate pri sebe ludi, ktori su vam oporou...

loss
20. nov 2006

mata je to tak,drzim palse aby si sa svojho vytuzeneho babenka coskoro dockala

andreafa
20. nov 2006

Matka, to je strasne. Ani neviem, co na to povedat.. Prajem ti nech sa rychlo zotavis a budes mat malinke opat v brusku. Ja som mala vcera cierne myslienky, lebo sa mala cely den ani nepohla a uz som sa videla v nemocnici. Boze to musi byt velmi tazke, moc ti drzim palce a prajem vela sil na prekonanie tohto obdobia. A vsetkym ostatnym buducim maminkam, co prisli o svoje deticky prajem tiez vela sil a stastia. Ja som tiez prve potratila pred pol rokom, tak si teraz ani neuzivam, lebo sa stale len bojim, ci opat nepride nejaka rana.. Vela stastia!!!

loss
20. nov 2006

andreafa dakujeme ti a zelam pekme tehulkovanie 🙂

mata01
21. nov 2006

Ja som sa psychycky spametala v podstate dost rychlo s potratu, ale o to tazsie je mysliet na dalsie otehotnenie, lebo som nemala ziadne komplikacie, tehotenstvo prebiehalo perfektne, vsetky vysledky OK......a teraz mam stavy, ze by som cakala aj rok a o hodinu uz rozmyslam, ze mozem otehotniet aj hned, ze ak to priroda chce tak sa to podari - citala som, ze len v SR a CR sa odporuca cakat, inde odporucaju otehotniet cim skor...

loss
21. nov 2006

mata ja som dokonca dostala povolenie po 1mrske a myslim si ze som nemusela ani cakat.Presne tak priroda to zariadi

peggyyy
1. dec 2006

Ahojte. Ja som prisla o svoje prve babo na zaciatku 21tt. Bolo mi povedane, ze by som s otehotnenim mala pockat minimalne pol roka. Mam za sebou 4 mesiace od porodu ale mne sa to zda ako vecnost. Mate s tym niektora z vas skusenosti?

loss
1. dec 2006

peggyyy to ma mrzi 😢 je to velmi smutne
napisala som ti do IP

peggyyy
1. dec 2006

😅

ninocka
1. dec 2006

penggy moja kamoska otehotnela znova po 3mesiacoch
a ma krasneho chlapceka

peggyyy
1. dec 2006

ninocka a taktiez prisla o svoje prve babo? a v ktorom tazdni bola?

ninocka
1. dec 2006

okolo 18 tt

ninocka
1. dec 2006

peggyy nebud smutna a treba verit

peggyyy
1. dec 2006

je tazke nebyt smutna a zvlast teraz ked 6.12. som mala termin porodu

ninocka
1. dec 2006

ja viem ale treba verit urcite sa ti to splni

ninocka
1. dec 2006

to bolo vase prve

peggyyy
1. dec 2006

To bolo nase prve ☹ . A este k tomu dievcatko po ktorom sme tak velmi tuzili

ninocka
1. dec 2006

neboj urcite sa vam to splni
a vies v com vznikol problem

peggyyy
1. dec 2006

mesiac som mala bolesti v podbrusku a podla lekara to boli normalne tehotenske problemy az mi nakoniec odtiekla voda a zistili, ze som mala zvacseny krcek maternici a nejaky zapal a bacila ci co

ninocka
1. dec 2006

ked si sa stazovala na bolesti nerobil ti nejaku kultivaciu alebo nieco take
ved tam by zistili hned , ze mas nejaky zapal

peggyyy
1. dec 2006

dva krat mi brali krv robili mi ultrazvuk, vysetrovali ma a nic... no v nemocnici kde som rodila mi povedali ze sa to dalo zachranit ak by s tym nieco robili hned od zaciatku ako som sa zacala stazovat

ninocka
1. dec 2006

no uz sa radsej nezamyslaj nechaj si prazdnu hlavu a zacni sa snazilkovat
doktori co povedali po akej dobe mozes zase otehotniet

peggyyy
1. dec 2006

ako ktori...v nemocnici kde som rodila mi povedali, ze po pol roku.....lekar ku ktoremu som sa chodila stazovat na bolesti, ze aj hned ale teraz som zmenila lekara a on mi tiez povedal, ze najlepsie po pol roku.... ale mozme zacat uz teraz v decembri a dal mi ultimatum 3 mesiace

ninocka
1. dec 2006

dobre ,ze si odisla od toho lekara

peggyyy
1. dec 2006

tiaz si myslim... tebe sa to uz krati co?

ninocka
1. dec 2006

no veru krati
skus si najst nejaku zalubu aby si na to nemyslela

peggyyy
1. dec 2006

ja sa snazim..... je to tazke

ninocka
1. dec 2006

tak sup a chod cvicit to pomaha

peggyyy
1. dec 2006

joooooj moja...keby sa mi tak chcelo 🙂 . a teraz ani nemozem som PN...mam prevrtany prst 🙂