Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

odrik
13. máj 2011

@lea1333
Ahoj, MA sa dnes potvrdil, ked sa spamatam, ozvem sa! Maj sa krasne a moooc snazilkuj, mozno Ta potom este dobehnem, ak sa vobec este v mojom veku na to dam! Pekny den!

odrik
13. máj 2011

@abriela
Ahoj moja dodavatelka pozitivnej energie! Uz mam vsetko za sebou. Anjelik uz je v nebicku a ja si liecim bolavu dusicku! Myslim aj na Teba! A za vsetko dakujem!!!

abriela
13. máj 2011

@ondik Je mi to luto, nepoznam ta osobne, ale ked to citam tecu mi slzy po tvári. ☹
Predtym ako som pozrela forum, precitala som si postu od kamosky kde bolo napisane, ze ma uz 4 anjelikov ale 5x to vyslo a aj tu na modrom konikovi ma fotku,kde v rukach drzi krasneho chlapceka.
Je to tazke, chce to cas, ale urcite to ma dovod, preco to dopadlo takto. nevidime ho, boli to, ale nic sa neeje len tak.
Posielam ti este viac energie, sily a myslim na teba.

odrik
13. máj 2011

@abriela
Velmi pekne dakujem, si zlata! Ked som citala Tvoj pribeh, skoro som od placu nevladala dychat! Vies, ale presne ako si napisala, asi to tak musi byt, nasi anjelikovia nas teraz budu ochranovat a zaslu nam krasne zdrave babatka!!! Cas tu bolest pomalicky, pomalicky zahoji. A onedlho si budeme pisat len stastne spravy!!! Moooc dakujem za vsetko. Aj ja myslim na Teba a prajem Ti vsetko dobre a uz len krasne dni v zivote!

ewistat
13. máj 2011

Ahojkyyy :mavam:
Přišla jsem vás poprosit o radu 🙂
Tak jsem dneska byla u dokyho a říkal,že mám krásnou sliznici,bez cyst,žádný folikul a nic tam neviděl,takže prý s největší pravděpodobností ovulace opravdu byla.Někde za dělohou myslím,jsem měla volnou tekutinu a říkal,že pokud ovu nebyla tak 2-3 dny zpět,což nebyla podle ovu testů i teploty,tak to vypadá nadějně..prý mi nebude řikat,ano je to těhu,protože to neví a ani mi brát krev,protože i kdybych byla,tak jsem tak 9-10DPO a to mi test může,ale ve většině případů nemusí ukázat...co vy na tu tekutinu?Ještě jsem se s tím nesetkala 😕

odrik
13. máj 2011

@ewistat
Ahooj a vitaj! Ja som pri prvom syncekovi mala 50 ml volnej tekutiny v brusnej dutine. Priznam sa, kedze sa nam podaril po 5 rokoch snazilkovania, radsej ma hospitalizovali. Ale nebolo ju nakoniec treba odsavat, sama sa pomalicky vstrebala. Ale skoro pocas celej tehotnosti som tam mala asi 15 ml. Tak ti zo srdca drzim palce, aby Ti to vyslo a tej volnej tekutiny sa nemusis podla vsetkeho bat! Daj o sebe vediet!

ika07
13. máj 2011

Ahojte,ja som bola v 9tt na sono po prvy krat,manzel ma cakal a strasne sme sa tesili bolo to nase prve KONECNE a doktorka mi povedala je mi luto dieta je mrtve,vsetko sa mi zrutilo,som po prvej mrche od Kyretu a mozno som tehu.Mam znameho doktora a povedal,necakaj a sup do toho 🙂 mam strach,ale nevzdam sa.

odrik
13. máj 2011

@ika07
No vitaj medzi nami! Jejda, ja by som Ti to strasne priala!!! Aj mne lekar povedal, ze naco cakat, ved prave teraz je maternica cistucka! Ja mam dnes po kyretazi pre MA, teraz musim dodrzat 2 tyzdne abstinenciu, potom pride prva mrska a uvidime! Nechame volny priebeh!!! Straaaasne Ti drzim palceky!!!! Daj vediet!

ewistat
13. máj 2011

Ordiku,díky moc 🙂
Mě šlo spíš o to,jak je možné,že mám cca 10 dní po ovulaci tu tekutinu,když tam bývá max. do 3DPO většinou...jako jestli to nemůže aspoň trošku napovídat,že by to bylo těhu...no jo,zase moc přemýšlím 😵

odrik
13. máj 2011

@ewistat
No prave, takze je mozne, ze si tehu a tekutina uz je napr. z prasknuteho zlteho telieska. Ja som ju mala aj z prasknutej tehotenskej cysty. A nejaky citlivy tehotensky test? Drtim palce!!!

ika07
13. máj 2011

@odrik dakujem,uvidime som ochorela ako pri prvom tehu a mam tie iste priznaky,tak sa modlim.Pockaj na prvu mrsku a sup do toho,my sme teraz ani nesledovali ovulku nic,len tak 🙂

odrik
13. máj 2011

@ika07
Tak drzim palce! Uvidis, vsetko dobre dopadne!!! Budem na Teba mysliet! Daj isto vediet!

ewistat
13. máj 2011

Jo aha...no,mě doktor řekl,že to vypadá dobře,ale je zbytečné dělat test z krve,že by to tam být nemuselo,protože je ještě brzo a když jsem mu řekla,že jsem dneska testovala a nic tam nebylo,tak mi řekl,ať nevyhazuju peníze za testy a počkám za pár dní...já si jen jinak logicky nedovedu vysvětlit,proč by tam ta tekutina byla...cystu tam nemám...
Jo,tady je moje BT
http://www.fertilityfriend.com/home/316fee

odrik
13. máj 2011

@ewistat
No, najlepsie bude, ked naozaj pockas este chvilu a uvidis. Co sa ma stat sa stane, uz aj tak to teraz neovplyvnis. Asi musis vydrzat. Drzim palce!!!

lea1333
14. máj 2011

@odrik to mi je luto moja drz sa a ozvy sa vela sil prajem

mimka1710
14. máj 2011

@odrik velmi ma mrzi ze sa ti potvrdila ta hrozna diagnoza, este aj to slovo tak zle znie...bolava dusicka sa casom urcite zahoji a budu aj krajsie dni, prajem vela vela sil a pozitivnych myslienok

mimka1710
14. máj 2011

@ika07 presne ta chapem, ja som po prvom neuspesnom tehu, ktore tiez skoncilo kyretom otehotnela po druhej mrche, strach bol neskutocny, ale postavila som sa k tomu tak, ze co sa ma stat sa aj stane, vyzeralo to nadejne, ale bohuzial v 23. tt sa to opät skoncilo, neviem co bolo pricinou, ale to urcite nebude tvoj pripad, drzkam palce, nech vsetko dobre dopadne a samozrejme daj vediet ako pokracujes, vela stastia

ika07
14. máj 2011

@mimka1710 boze to mi je luto ani nezistili preco sa to stalo? no ja sa bojim,ale nemozem mysliet na to.Prajem vela stastia

odrik
14. máj 2011

@lea1333
@mimka1710
Velmi pekne dakujem za podporu! Snazim sa z celych sil!!! Casom bude lepsie! Aj ja vam drzim palce a prajem vsetko dobre!!!

ewistat
14. máj 2011

Hezké poledne holky 🙂

Takže holčiny moje,ta ovu asi opravdu byla,protože jsem dneska 10-11DPO a je tam čááárkaaaaaaa :dance:
Vyskočila hned na záchodě v limitu a je to focené za mokra a ten druhý už je suchý 🙂 😉

rachel36a
14. máj 2011

@pancuska ahoj, mám našťastie 15 ročného syna, ale s terajším partnerom sme ešte strašne chceli spoločné dieťatko, no bohužiaľ to nejde, a čo sa týka lekára, ja som so svojou gynekologičkou veľmi spokojná, ale bohužiaľ je to tak, vždy keď otehotniem, tak má má v poradni pre tehotné iný lekár, takže v tom to nie je, a boli sme aj na vyšetrení na klinike asistovanej reprodukcie, takže mám správy o svojom zdravotnom stave od viacerých odborníkov...a sme obaja zdravý, vo všetkých smeroch...

odrik
14. máj 2011

@ewistat
No super!! Tak sup sup!!! A daj vediet! Pekny den!

ewistat
14. máj 2011

@odrik
Díky,snad to bude tentokrát v pořádku 🙂

odrik
14. máj 2011

@ewistat
Ziadne vahanie, vsetko bude v poriadku, to je predsa jasne!!! Vsetko dobre!!!

ewistat
14. máj 2011

@odrik
Ještě jednou děkuju,jsi milá! 😵
Dvakrát už to nedopadlo,tak mám strach,to je jasné,ale věřím,že to bude ok 🙂

odrik
14. máj 2011

@ewistat
Bude OK!!!!!!!!!! daj vediet, budem sa tesit! Pa

tanity
15. máj 2011

@odrik je mi to velmi luto odrik 😢 😢 😢 som s tebou xxx

odrik
15. máj 2011

@tanity
Si strasne zlata, dakujem! Je to ukrutne tazke!!! Este som taku bolest srdiecka nezazila a to som uz zazila vselico. Ale snazim sa mysliet na buducnost! Este raz dakujem! Pekny vecer!

tanity
15. máj 2011

@odrik hmmmm,to mi je naozaj luto xxx vies, su chvile , su dni, ked je horsie a su dni, ked je lepsie...hore a dole...ako na hojdacke..tak toto s nami robi telo a hormony a emocie, ked sme po strate ☹ je to strasne tazke, verim...ked si na tie chvile pomyslim, na tie moje, ktore su vsak iste podobne tym tvojim, az ma mrazi...boli to aj dnes, neprejde den, aby som na mojich najmensich nemyslela, ale vdaka bohu za brunka, s nim je zivot opat krasny a je viac tych dni, ked sme na tej hojdacke hore...odrik, drz sa a vy baby tu vsetky, pa x

odrik
15. máj 2011

@tanity
Ved ja viem, bude lepsie! Urcite sa rany casom zahoja, i ked nezabudnem urcite nikdy na piatok 13. maja 2011. Ja tiez vdaka bohu mam synceka Šimonka a on je pre mna liekom na vsetko!!! A snad uz ani jedna z nas tuto bolest nezazijeme!!! Uz si neprosime!!! Aj Ty si si zazila svoje, to ma velmi mrzi ☹ ! Tak zdvihneme hlavky a ideme dalej! Myslim na Teba a dakujem za krasne slova! Velmi mi to pomaha!!!