Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

balkis
20. okt 2006

Ahojte babulky,

rozhodla som sa pridat do Vasej diskusie. Cloveku sa trosku ulavi, ked vie, ze sa to stava a s rovnakymi problemami sa morduju aj ini.
My sme sa tiez veli tesili nakolko sme sa o babo snazili velmi dlho a ked som po 3. umelom oplodneni zazila ten uzasny pocit, ze som tehotna bola som nesmierne stastna. V 12. tt mi doktor zistil, ze babo je asi 3 tyzdne vo mne mrtve. Kedze som nemala ziadne bolesti a citila som sa uplne super po takomto zisteni mi bolo strasne. Velmi som plakala. Teraz je tyzden od toho co ma cistili. Snazim sa s tym vyrovnat aj vdaka uzasnemu muzickovi, ktori ma podporuje a snazi sa, aby som sa z toho dostala co najskor. Mne tiez odporucil lekar pockat 6M a tiez bude dost dolezite vediet preco sa to stalo. Podla toho uvidime, ci ma zmysel sa este do vyroby babatka pustat. Nechcela by som znovu nieco podobne prezit.

nenka
20. okt 2006

Ahojte, balkis to mi je ľúto ,ale máš veľké šťastie že máš oporu v mužíkovi každá to nemá

kubko
20. okt 2006

balkis, ak sa bojis velmi, je dobre pockat 6m ak ti to radil lekar, aj ja som tak odhodlana, niektore kocky to skusaju skor. Bud nechcu cakat, alebo vedria, ze ked ma babo prist, tak sa udrzi. V zahranici vraj nie su ziadne prestavky, tie odporucaju len na slovensku a v cechach tusim... Ja viem, ze ked nebudem moct mat vlastne deti, tak si urcite nejake adoptujeme...
Urcite si toho uz vela preskakala, ovela viac ako my, o to viac Ti zelam aby sa raz splnili tvoje sny a stali sa pravdou, ktoru mozes objat...

PS pridi medzi nas missed abort. To je to, co sa ti stalo aj nam ostatnym...

balkis
20. okt 2006

kocky, dakujem Vam velmi pekne za podporu. Ja som si toho naozaj uz dost preskakala a tak ako vzdy sa z toho dostanem /len to chce este nejaky cas/. Myslim si, ze ten polrok ubehne ako voda a hlavne sa aj moj organizmus musi upokojit. Jednak hormonalne zmeny po liekoch a potom dalsie z tehotenstva - cele telo jak fyzicky tak psychicky chcem nechat oddychnut. Stale dufam, ze sa nam nakoniec podari dopracovat sa k mininku /ved mame este zamrazene 2 embrijka/. Kubko, budem ti drzat palceky aby, sa Vam podarilo vlastne babeno. My uz toto mame vyriesene - ked nebude vlastne tak si budeme s muzikom vychutnavat zivot vo dvojici. Ja som si dala hranicu 35. rokov do kedy by som sa chcela pokusat o babo /takze este mi nejaky ten cas zostava/.
Kubko, mozes mi dat info o tom ako sa k Vam pridat? Mavate nejake stretka, na ktorych si mozete vyliat svoje srdiecka?

loss
20. okt 2006

balkis je mi to velmi luto ☹ ale dufaj a hlavne ver ze babenko pride a vsetko dobre dopadne
A Kubko myslela ist na tu stranku o potrate,tam sme vsetky co nas postretlo to iste,mozno sa dozvies viac

svetluska.p
20. okt 2006

balkis - je mi to velmi luto. Presne vsetky vieme, ako sa citis. Nam sa stalo to iste. Mne tiez na konci 12 tt zistili,ze babuliatko je uz cca 3 tyzdne odumrete. Nemala som ziadne spinenie, krvacanie, len teplotku. 21.9. ma cistili. Prid medzi nas do temy missed abort. Hlavne sa teraz drzkaj, setri sa. Je super, ze mas oporu v muzovi. Aj nas ostatne muzikovia podrzali.

Kubko myslela na tomto fore temu s nazvom MISSED ABORT, tamsa schadzame a fukame si navzajom bolacky. Opatruj sa.

balkis
22. okt 2006

Loss, Svetluska - ste strasne zlate a dakujem Vam za podporu. Ta stranka, kde sa schadzate je na www.anjeliky.sk?

loss
22. okt 2006

balkis nie je to na tejto stranke,vtat sa na hlanu stranku,klikni na tehotenstvo a potom missed abort.Pockam ta tam 🙂

nevesta
22. okt 2006
loss
22. okt 2006

nevesta si super 🙂

balkis
23. okt 2006

dakujem nevesta. Uz si od vcera citam vsetky prispevky. Zistujem, ze je nas strasne vela, co sme tym museli prejst. Skoda len, ze zeny, ktore stasne tuzia po dietatku musia zazit rozne peripetie /a nie vzdy/ sa im nakoniec podari stiskat maly uzlicek.
Musime vela vydrzat, dolezite je to, ze sa mame o koho opriet.
Ja som racionalny typ cloveka, ale tato skusenost ma dost zobrala a vela som si poplakala. Nastastie mam uplne uzasneho muzicka, ktory ma lubi najviac na svete a ci uz budeme mat to stastie, alebo nie bude pri mne cely zivot stat.
Kiezby bolo viac takych milujucich manzelov, partnerov.
Drzte sa 🙂

loss
23. okt 2006

balkis pozri IP 🙂

balkis
24. okt 2006

lossik, dakujem odpisala som ti.

svetluska.p
24. okt 2006

balkis - ahojky. je tu nejak tichoo. az som z toho hin.

loss
24. okt 2006

Svetluska ako sa mas?Nejake sme rozlietane,vidno ze nie sme domka na PN 😅

loss
2. nov 2006

a co tato tema a kde je balkis?

svetluska.p
2. nov 2006

netusim, co je s nou

loss
2. nov 2006

ani ja

timka23
13. nov 2006

Ahojte snažilky.máte chuť niekto popísať a poradiť?

timka23
13. nov 2006

Ahojte kočky.Ani by človek neveril koľko nás je s podobnými problémami.Ja som tiež prišla o svoje miminko.bolo to hrozné.Veľmi túžim po ďalšom ale zároveň mám aj strach.

kubko
13. nov 2006

timka vsetky mame strach, bez neho to proste nejde. Je to ako ked padnes z bicykla a mas sa ist znovu byciklovat...

loss
13. nov 2006

timka je mi velmi luto co si prezila ☹ nebojenkaj babenko este pride a bude dobre.Dzkam ti palceky

kubko
13. nov 2006

lossik, ty sa s nami dnes hnevas? 😀

timi spolu ten strach prekoname a vsetko dobre dopadne, neboj, na buduce nam to urcite vyjde...

loss
13. nov 2006

kubicek pisala som ti na nasu stranku 🙂
vobec sa nehnevam!!!!!
Ako sa mi mas?

kubko
13. nov 2006

lossik uz som citala, to ja len tak podpichujem chi chi

peha
13. nov 2006

ahojte babulky, stale na vas na vsetky myslim, a velmi vam drzim palceky 😵 😵 😵 aby ste uz coskoro chovali v brusku male fazulky a mali krasne rastuce bruska a potom nadherne deticky.

netreba sa vzdavat, treba verit, mysliet na pekne veci a ono sa vsetko na dobre obrati.
ja som mala strasne zenske problemy a blok, este velmi davno, a dnes cakame chrobacika a tesime sa na neho. teda asi na nu - elisku 😵
drzim vam palceky 😵

kubko
13. nov 2006

dakujeme za povzbudive slova Peha 😵 😵 😵

loss
14. nov 2006

kobinko 🙂
peha dakujeme a ako sa mas a co mala Eliska v brusku,poslucha?

mata01
15. nov 2006

Ahojte, ja som potaratila v 20tt. pre mna je to teraz este cerstve,napriek tomu sa vas chcem opytat, co znamena to cistenie. V nemocnici mi odtiekla plodova voda a previezli ma na porodnu salu, kde mi infuziou vyvolali kontrakcie a porodila(potratila) som, potom ma uspali aby ma vycistili - je to to o com tu pisete ?

mirka_r
15. nov 2006

ahoj mata to mi je luto ze si prisla o babo v 20tt, cistenie je vyprazdnenie zbytkov po potrate aby tam nic neostalo jednoducho povedane.