Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

vierka0
1. jún 2011

@eva7440 ach jaj..muselo to byt hrozne..

lenkasop
1. jún 2011

katkarv...mňa poslal na hematológiu a endokrinológiu som išla sama, teda len sa objednať 🙂 Tak uvidím
Je divné. že ťa neposlal po 2potratoch 😠

silvia545
1. jún 2011

Ahojte baby 😉
Aj my sme prišli o nášho synčeka v 33tt ☹ synčeka som priviedla na svet sekciou,,žil a potom nám odišiel do nebíčka 😢 😢 ako sa blíži dátum jeho narodenia 6.6.je mi horšie a horšie,,cítim smútok a veľkú bolesť ☹ srdce mi ide roztrhnúť ☹ 😢 viem,čo prežívate,,lebo strata dieťatka je to najhoršie,čo sa može v živote stať ☹ verím,že si aspoň takto pomôžeme tú bolesť zmierniť,,aj ked zabudnúť sa nedá ☹

chirabell
1. jún 2011

@marcela1992 no ja idem zajtra (teda na 8. den po zakroku) na kontrolu a podla toho co povie lekar, ako to dopadlo po kyrete...bola mensia komplikacia, sval maternice lenivy a nechcel sa stiahnut ako sa mal, tak ma nadopovali vyssimi davkami a viac ako bezne a dufali, ze sa to spravi...no...co to ano, ale nie uplne, takze ma vlastne doky pustal na reverz, lebo som tam nechcela ostat cez noc...a povedal, ze ak sa nerozkrvacam tak kontrola az teraz vo stvrtok, tak som si povedala, ze lezat mozem aj doma medzi svojimi...nerozkrvacalo sa, ale este vcera som trochu spinila...uvidim ako dnes...zatial to vyzera ok...uz ma ani tak nepicha, aj ked obcas ked sadam napr na tvrde, tak citim dnuka, ze bol robeny zasah...a dnes som prvy krat mala uz aj chute...ale drzime zatial post...cakam na zajtrajsi vysledok vysetrenia a potom sa uvidi...chceme inak pockat na 1normalnu ms a az potom sa zacneme snazit, dovtedy zrejme budeme gumickovat...bleeee...ale co uz...som toho nazoru, ze telo da vediet, kedy bude pripravene na dalsie mimi a to tou mrchou, lebo ked nebude, tak nepride normlane sama...hlava uz je 🙂

marcela1992
1. jún 2011

No ja uz vobec nespinim a a ani ma nic neboli tak mozno uz budeme aj dnes 🙂 a o babo sa chceme pokusat hned po prvej MS...bude to pre nas tak najlepsie,dufam ze sa hned zadari a uz sa nam nestane to co prvykrat.S priatelom sme sa dohodli ze ked znovu otehotniem tak ze sa vobec nebudem namahat,budem len odychovat a budeme drzat post.Spravime vsetko aby sa nam to znovu nestalo.

mimka1710
1. jún 2011

@lenkasop zatial som sa len bola objednat, takze neviem co a ako, termin mam az 28.6., potom ta budem informovat...inak ako prebieha take geneticke vysetrenie?

katkarv
1. jún 2011

@marcela1992 aj ja som toho nazoru ze ked sa citis dobre a mas na to chut tak kludne.Ja som mala par dni po kyrete obrovsku chut na milovanie.

marcela1992
1. jún 2011

ved o to ide ze aj ja mam strasnu chut..dnes to asi skusime 🙂

katkarv
1. jún 2011

@lenkasop argumentoval to tym zee uz mam deti tak hematologicky musim byt v poriadku ale nie je to tak,pisali mi baby co uz maju deti ze im az pozdejsie nieco nasli.no mne nie a tak sa aj dost bojim ze ak otehu ako to zas dopadne.

katkarv
1. jún 2011

@marcela1992 baby tu pisu ze niektorym doktor povedal 6t bez sexu a oni to dodrzali,no ja si to neviem predstavit 😀

marcela1992
1. jún 2011

no je to tazko 🙂 citim sa uz dobre tak hadam mi to neublizi 🙂

abriela
1. jún 2011

@vierka0 zacala som si merat teploty, no ovolku mi neidentifikovalo. Predtym pri 24 dnom cykle bola zvycajne v 7-9 den.
Su nejake testy, alebo nieco take, cím by som zistila či mam ovulaciu?

saska02
1. jún 2011

@eva7440 tie strašne pocity na jednej strane, keď som na pôrodnici, keď zo mňa malá nechcela von, možno som ju aj sama tam držala, lebo sa mi to nechcelo veriť, bolo strašné - keď sa narodilo vedľa bábo, na jednej strane som sa tešila, no na druhej strane som prežívala strašný smútok, že mne bábo nezaplače...dnes som bola na kontrole a keď som videla tie tehotné mamičky, začala som to preciťovať opätovne...snažím sa na to nemyslieť, ale nedá sa mi....malá mi veľmi chýba...neviem sa dočkať času, kedy to budeme môcť skúsiť opäť a verím, že tentoraz už úspešne...

mimka1710
1. jún 2011

@katkarv
@marcela1992 o tej chuti na milovanie viem tiez svoje...mne po oboch potratoch odporucili pockat dva tyzdne, co vobec nie je vela...ale priznam sa ze aj tie dva tyzdne boli dost...najprv som na to ani nepomyslela ale casom bola hrozna tuzba...ako pise katkarv, ak je vsetko v poriadku, nie su ziadne bolesti tak by to nemal byt problem...

rachel36a
1. jún 2011

@marcela1992 no neviem či urobíš dobre keď tak skoro po kyrete chceš maž sex, hrozí ti totiž infekcia, a to by tvoje snažilkovanie len oddialilo, normálne je abstinovať tak 6 tyždňov, alebo aspoň počkať do prvej mrchy...

abriela
1. jún 2011

@marcela1992 Ked som bola tehu, priatel mi stale vravel, nerob to, nerob ono, atď. Prd na tom záleži. Ciganky sa šetria??? A aj tak majú krdeľ zdravých detí.
My sme sexovali 3 tyzden po sekcii. Bolo to zvláštne, ako po prvýkrát 🙂. S obavami a očakávaním, čo bude.
V každej činnosti co robíme je nejaké riziko. Ak citiš, že si na to pripravená tak prečo do toho neisť.

katkarv
1. jún 2011

@rachel36a to asi vydrzi len frigidna zena.My sme sa milovali tyzden po kyrete a nic mi nebolo.Ked dodrzite hygienu sanca ze nejaku infekciu dostanes je minimalna.Ale to je na nas ako sa rozhodneme.Ja mozem povedat ze to bolo jedno z najkrajsich milovani ake sme mali.

marcela1992
1. jún 2011

@mimka1710 no vyskusame...aj ja mam odvcera strasnu chut tak hadam bude vsetko ok 🙂

marcela1992
1. jún 2011

@abriela No ved uvidime...hadam bude vsetko dobre 🙂

katusap
1. jún 2011

Ahojte....tak sa pridavam...niektore babulky ma uz poznaju z temy kyretaz....absolvovala som ju vcera....ale zaujima ma, kolko po zakroku ste boli PN?

lenkasop
1. jún 2011

ahoj katuskap....moja držkaj sa, verila som, že to bude ok, prepáč ☹ Ja som bola na PN 2 týždne a mala som dosť ☹ veď asi aj vieš.
katkarv.....tak to sa mi nezdá, sú prípady, keď sa mutácie vyvíjajú, ja by som na tvojom mieste išla, aj chodím na vyšetrenia.

Dnes som si bola urobiť DNP 🙂

odrik
1. jún 2011

@katusap
Ahoj moja, dufam, ze vsetko dopadlo dobre, a ze telicko to zvladlo. Som rada, ze si uz domka. Oddychuj! Ja som bola na zakroku v piatok a uz v pondelok som bola v praci. Ale ja si pracu riadim sama, takze som robila len 3-4 hodinky a bez namahy. Uvidis, ako sa budes citit. Mrzi ma to cele a je mi to luto, ale mysli prosim teraz hlavne na seba!!! Myslim na Teba! Drzkaj sa!

odrik
1. jún 2011

@marcela1992
Drzim palceky!!! Ja som dnes 19 dni po kyretazi a este som si "netrufla", ale tiez sa cim skor chystam!!! No a mooooc cakam na prvu mrsku, nech uz mozme snazilkovat! Tak Ti prajem vela stastia!!!

marcela1992
1. jún 2011

@odrik Aj ja drzim palce nech nam to obom vyjde a aj vsetkym snazilkam 🙂 Nech mame o par mesiacov v naruci maleho anjelika 🙂

odrik
1. jún 2011

@marcela1992
No veru tak, na Vianoce budu chrustiky v brusku!!! 🙂

katkarv
1. jún 2011

@lenkasop ja som tam bola ale vsetko mam o.k.

katusap
1. jún 2011

@odrik @lenkasop citim sa dobre po fyzickej stranke....ved som pisala do temy Kyretaz, aby som vas informovala, len potom som nasla aj tuto temu,t ak som napisala

katkarv
1. jún 2011

@odrik bodaj by si mala pravdu 🙂

vierka0
1. jún 2011

@abriela tak meranie BT je najlepsi sposob podla mna 🙂 ja meriam v ustach, hlboko pod jazykom, tak mozes merat aj pocas menstruacie 🙂

marcela1992
1. jún 2011

@odrik Dufam ze nam to vyjde a budeme mat krasne deticky 🙂