Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

katkarv
6. jún 2011

@silvia545 mne zvazuju aj klasicku operaciu lebo uz v 2008 som tam mala kopu zrastov co mi vybrali.

silvia545
6. jún 2011

@eva7440 môžeš mi dať kontakt na dr. a koľko sa u neho platí? 😉 nám Ravinger a Mlynček odporučil ísť znovu o pol roka,,verím,že sa mi maternica dovtedy dobre zahojí 😉 aj ked neviem,ci to nieje skoro po sekcii,,ale každy lekar ti povie niečo iné a potom si vyber 😉 dúfam,že ti tie bolesti a krče už poľavili 😉

silvia545
6. jún 2011

@katkarv a pri tejto operacii,čo ti budú robiť,,tie zrasty sú svine,,lebo sa radi robia znovu 😠

katkarv
6. jún 2011

@silvia545 ja viem,ak ma budu operovat klasicky tak pouziju ten gel proti zrastom.

eva7440
6. jún 2011

ahoj...ešte má bolesti,ale nie také veľké,,myslela som si ,že po dvoch týždňoch už konečne bude pokoj....beriem ešte tab,v piatik idem na kontrolu a hádam mi už niečo povie 😠

eva7440
6. jún 2011

@silvia545 vyskúšaj Rav. a uvidíš,da sa aj jednorazové vyšetrenie....uvidíš..

silvia545
6. jún 2011

@katkarv ja som sa tiež čudovala,prečo mi vajíčkovody neodstránili,,len zasvorkovali,,ked som sa pytala dr.či nebudem mať niekedy potom s nimi problémy,,tak povedal,že budem 😖 tak načo my ich tam vôbec nechali 😠
@eva7440 skúsim a to jednorázové co stojí,,inak ti poviem,,je to dosť veľa ta suma na rok 😖 k nemu sa chodí asi len na objednávky?on mi robil sekciu a chodil za mnou každy deň na izbu,,bol veľmi mily 😉

odrik
6. jún 2011

@katkarv
Ahoj moja. Tak v stredu idem na hematologiu. Som velmi zvedava v com spocivaju vysetrenia na trombofilny kmen, predpokladam, ze v odbere krvi a nejakej anamnezy, neviem. Mrska pokyretazka este nedorazila, tak cakam a cakam! Aj sa na nu tesim 🙂, aj sa jej bojim ☹ ! Maj sa krasne, vsetko dobre!!!

ernuska296
6. jún 2011

@odrik ahoj daj pak vediet jo mna cakaju az 16.6.tak som tize zvedava aky zazrak tam najdu ..ale ak to ma help tak vydrzime 🙂

odrik
6. jún 2011

@ernuska296
Ahooooj, dam vediet co a ako. A mas pravdu, ked ma pomoct, vydrzime, vykoname, skusime a......... vsetko!!!

eva7440
7. jún 2011

@silvia545 ja viem,mne nebol pri porode,ale ked bol v nemocnici vždy sa zastavil,alebo volal 🙂

katkarv
7. jún 2011

@odrik mozem povedat ze mna sa ziadnu anamnezu nepytala,len kazala sesticke vziat krv a mala som prist uz len ked boli vysledky co bolo o mesiac ☹ Cakanie na mrsku je hrozne,poznam to.Snad nenecha na seba dlho cakat.

rachel36a
7. jún 2011

@odrik ahoj, čítam, že už sa ti začal kolotoč, ja tiež behám po lekároch, najbližšie ma čaká test na hromonálny profil, len musím počkať na mrchu, a samozrejmä toxo, estrogén a všetky tie blbosti, ktorými som už toľkokrát prešla... tak ti držím palčeky, a potom daj vedieť...

katus193
7. jún 2011

kocky zmenila sa vam ovulka po potrate?myslim ci sa vam nejak posunula?Ja som mavala vzdy na 14 den a teraz co sledujem tak mam az na 17,je to v poriadku?

lenkasop
7. jún 2011

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, tak čítam ....
Odrik....mne zobrala na hematológii zobrala krv, popýtala sa na rodinnú anamnézu a čakám na výsledky na trombofilný terén. Povedala, že za 3 týždne, takže ešte 1týždeň, už aby to bolo. Včera večer mi dorazila mrcha,skôr by som povedala, že taká pekne slabá. Som zvedavá, či sa nejako rozbehne.......

odrik
7. jún 2011

@rachel36a
Dakujeeeem! Samozrejme drzim palceky aj ja Tebe!!! Len dufam, ze sa nieco dozvieme! Ozveme sa si!

odrik
7. jún 2011

@lenkasop
Ahoj pokladik, dakujem velmi pekne, tak budem zajtra mudrejsia. Na Teba som myslela, ci uz nieco viem, ale vidim, ze este cakas. Tak drzim palceky!!!

odrik
7. jún 2011

@katkarv
Ahoj moja, dakujem za povzbudenie, no a aj ja verim, ze dlho uz cakat na tu mrsku potvorku cakat nebudem! Dnes je to 25 dni. Tak vela stastia a vsetko dobre!!!

lenkasop
7. jún 2011

odrik.....držím palce na zajtra, dúfam, že čoskoro sa dočkáme výsledkov z hematológie,som už poriadne nedočkavá

odrik
7. jún 2011

@lenkasop
Si zlatusik, aj ja myslim na Teba!!! Drzime si palceky, dame si vediet!!!

spagetka_
8. jún 2011

Ahojte babulky, ja to tento mesiac na tehotenstvo nevidim ☹ po kyrete mavam velmi bolestivu ovulaciu, navyse ma kazdy cyklus boli stale ten isty vajecnik (pravy)... dufam, ze nemam cystu alebo nejake zrasty... a nejde mi do hlavy, ze niekedy zo mna spermie vobec nevytecu a inokedy vytecu hned akonahle vstanem po polhodinovom lezani s vylozenymi nohami... nerozumiem tomu...

babulky, velmi vam drzim palce, aby ste boli coskoro vsetky tehotne, lebo viem co to je cakanie... uz teraz ma chytaju depky a to sa zaciname este len snazit... ale depta ma to, ze v mojom okoli je teraz kopu bab, co otehotneli hned a my sme predtym cakali takmer rok... oni vtedy nad babätkom ani neuvazovali a teraz su uz tehotne ani nevedia ako... a ja som medzitym prezila dlhe cakanie na zazrak, 3 mesiace tehotenstva, potrat, dalsie cakanie troch mesiacov a teraz sa este len zaciname nanovo snazit...

lenkasop
8. jún 2011

spagetka... my sme po prvom kyrete čakali rok, a teraz opäť ☹ . U nás to vidím na sept - okt a to podľa vyšetrenia, na čo prídu a čo bude.
Ale určite sa teraz zadarí, verím tomu, asi to tak malo byť a teraz to všetko dopadne dobre 😀

odrik....výsledky dopadnú dobre uvidíš. Ešte si počkám cca 3mes a potom šup na snažilkovanie 😀 😀 Mrcha sa poriadne rozbehla, tak si to užívam 😀 😀 Nevadí, hlavne že dorazila

katus193
8. jún 2011

@spagetka_ drzim palce aby sa to podarilo cim skor,len sa psychicky nepoddavaj pretoze to bude len oddialovat,vela stastia 😉

spagetka_
8. jún 2011

dakujem babulky, ste zlate... tiez vam drzim palce! 😉

rachel36a
8. jún 2011

@odrik jasné že si dáme vedieť, len aby som už dostala mrchu, je to 33 deň po kyrete a stále nič...

odrik
8. jún 2011

@rachel36a
No ahoj, hematologiu mam za sebou, odobrali mooooc krvicky - 4 skumavky. No a o dva tyzdne by mali byt vysledky. Tak dufam, ze dovtedy dostanem aj prvu mrsku a budeme sa moct doma moooc tulkat a snazilkovat 🙂 Drzim Ti palceky, aby mrska prisla cim skor!!!

odrik
8. jún 2011

@lenkasop
Ahoj moja, uz aj ja mam hematologiu za sebou. Mne povedali, ze vysledky budu o 2 tyzdne. Myslim na Teba. Asi sa spolu dozvieme na com sme. Tak Ti moc drzim palceky!!!

vierka0
8. jún 2011

@odrik fiha, tak to dost skoro mas vysledky 🙂 ja som tam dnes volala po 4 tyzdnoch a hovorila, ze este nema, ale ze uz mozno zajtra, lebo ze mi robili testy az na 16 protilatok (ak si dobre pamatam co mi povedala)

odrik
8. jún 2011

@vierka0
No vidis, tak mi povedali, mozno sa to tiez predlzi, uvidim, budem vidiet. Bola som na hematologii v krajskej nemocnici, zeby tam boli vysledky skor? Netusim! Tak Ti drzim palceky, aby uz tie vysledky boli a hlavne len dobre!!!

vierka0
8. jún 2011

@odrik no tak dufam, ze budu okej 🙂 skor sa teraz bojim ma caka nt screeening o dva tyzdne, na vyvojove vady..
inak babo uz ma 25,8mm a mava ruckami, hybe sa 🙂 dievcata, uz aj vy sa dufam skoro dockate 🙂