Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

loss
17. okt 2006

no a ja nicim necham to na nahodu,mozno sa to podari a skonci to lepsie 🙂

kubko
17. okt 2006

my sme sa tiez neriadili nicim, ked sa dalo, tak sme sa snazilkovali, lebo milacik byva doma vacsinou cez vikendy, teraz mame problemy ako sa nesnazilkovat, ked sa nam to tak velmi pacilo. Davat si pozor sa nam moc nechce ale musime....

loss
17. okt 2006

Kubko to mi povedz,aj my mame s tym problem.Davat si pozor,ked tuzime po babetku,uz aby sa to zmenilo!

kubko
17. okt 2006

Ved to losik. My sme dost rozmaznany 11 rokov som brala tabletky, tak sme to robili naplno, potom som ich vysadila a asi 3 mesiace sme si davali pozor, aby sa mi ocistil organizmus od chemie. Teda viac menej sme sa milovali naplno v neplodne dni 😀 (odhad podla hlienu) A teraz so nechceme riskovat podla hlienu, tak si davame pozor stale... Prerusovany sex mi pripada ako keby si jedla uzasny kolac, kusok si das do ust a ked ho ides prehltnut, tak ho musis vyplut 😀 No co uz... Prezervativom moc neverim, za davnych mladych cias sa trhali, tak neviem, ci sa to uz zlepsilo. Zazivala som s tym dost stresy, tak nechcem opat....
Tak papa losik idem uz domov

loss
17. okt 2006

kubko,tak ahoj pekny vecer 🙂 Ale ked bueme moct tak si to uzijeme,ze?

svetluska.p
17. okt 2006

Ahojte babulienky, ani my sa nicim neriadime. TEn ovu test som si kupila, lebo som cela zistit, ako pravidelne mavam ovulaciu. A nejak pravidelne som sa netestovala.

loss
17. okt 2006

Svetluska,tak snad sa nam podari znovu otehotniet v kratkom case 😉

rebeka
17. okt 2006

loss: dakujem, aj vy ste mi chybali, normalne som mala abstak 🙂

lucka: ahojky, ten hlien ako pisala svetlus je asi najjednoduchsim sposobom urcenia ovu 😉

loss
17. okt 2006

Rebeka-dnes som po 42 dnoch dostala mrchu,som rada,uz som sa bala.A co ty?

luckka
autor
18. okt 2006

babulky dakujem budem sa snazit sledovat ten hlien. Poslednu dobu som z toho cela smutna, my sme praktizovali cele roky prerusovany sexik a zrazu som ostala tehotna, ani nevieme ako. Nezaoberala som sa ani plodnymi dnami. Len teraz o tom vsetkom zbieram informacie a zistujem ze otehotniet nieje take lahke, ako by si clovek myslel. A este ked som vcera citala ten clanok, ze v idealnom pripade dochadza u zeny k oplodneniu v priemera kazde 4 cykly. Ved to je strasne!!!! ☹

svetluska.p
18. okt 2006

luckka - ahoj moja. Myslim, ze sme tu vsetky total zdeprimovane. Mozem sa Ta opytat na par netaktnych otazok? Zaujima ma, kolko mas rockov, a co ta postretlo - MA al. spontanny potrat, kolko ste sa snazilkovali o miminko. Mozno je to niekde v historii al ja som lenoskoo a nece sa mi citat dozadu 😵 . Hlavku hore, musi nam to vyjst, ved tak velmi chceme babetulka nase stiskat.

cucuska
18. okt 2006

luckka: Hlavu hore. Všetky sme tým prešli ale teraz sa musíme pripraviť na ďalšie tehulkovanie. VŠetko dopadne dobre.

loss
18. okt 2006

luckka-nebojkaj vsetky ostaneme tehulky ani sa nenazdame,treba sa len uvolnit a tesit sa lebo len do stastneho bruska sa dostane stastne babetko 🙂

svetluska.p
18. okt 2006

loss - ahojky, ako sa mas? aky den mas za sebou?

loss
18. okt 2006

je mi super,celkom sa tesim,hlavne z toho ze krvacam 😀

lenka18
18. okt 2006

Ahojte Tak trocha prispejem svojou metodou na otehotnenie🙂Ja si vyratam den v polovici mojho cyklu, odratam cca 3 dni, priratam cca 3 dni a v tento tyzden sa snazim s muzikom snazilkovat kazdy druhy den Po snazilkovani si polezim na chrbte, nohy pekne opriem o stenu a takto si hoviem s muzikom este chvilu🙂) Trocha vedecky pristup-ani stopa po spontannosti🙂)ale dvakrat som takto otehotnela na prvy sup.Mozno nahoda🙂)))

svetluska.p
18. okt 2006

lenka - vyskusam 😀 .To s tymi nohami som skusala viackrat, len ta veda s vypoctom mi chybala 😀 . Mas pravidelny cyklus?

lenka18
18. okt 2006

Ten moj sa pohybuje od 32 do 34 dni, ako kedy sa mu zachce🙂)

luckka
autor
19. okt 2006

svetluska: kludne mi mozes davat otazky. Ja vas kazdy den len tak pozorujem, malokedy sa zapojim, pripadate mi tu ako zohraty tím a dodavate mi energie, pretoze pri vas viem, ze v tom niesom sama. Ja som bola v 8tt, ked sa to stalo, museli ma aj cistit. Mam 24r. - my sme sa vlastne ani nesnazilkovali,ani neviem kedy som otehotnela, lenze ked som ostala tehotna, tak nas to tak chytilo, tak strasne sme sa tesili... Tak preto sme sa teraz zacali snazilkovat. 😀 Tento mesiac sa uz mozme pokusat, len ja vobec neviem, kedy je ten spravny cas. Nikdy som nemala priznaky ovulacie, vobec neviem, kedy u mna prebieha. Tak preto som z toho trosku smutna. Ale dnes mi je uz lepsie, ved co sa ma stat, stane sa! 🙂

cucuska
19. okt 2006

luckka: aj mne sa to stalo tak nečkane aj mi sme sa velmi moc tesili ale teraz sme aj mi začali naplno snažilkovať. Držim ti palce

luckka
autor
19. okt 2006

cucuska: tak aj vy sa uz snazilkujete?! Ja sa strasne tesim, len dufam, ze nam to nebude trvat prilis dlho. Ale o tomto roku hovoria, ze je velmi plodny. Tak nech je! A nech nam prinesie vsetkym velke bruska a hlavne zdrave babatka!

svetluska.p
19. okt 2006

luckka - aj k nam bocianik prisiel necakane, ale o to viac sme sa tesili. My este esnazilkujeme. Cistili ma 21.9. a to uz miminko bolo viac ako 3 tyzdne odumrete. Takze cakame tie 3 mesiace, nedockavo ocakavam menzes a potom sa nedockavo vrhneme na snazilkovanie. Ani ja seba nemam nejak odpozorovanu, nikdy som to nerobila, pretoze moj cyklus je nepravidelny. ale mozno zacnem. Uvidime.

svetluska.p
19. okt 2006

kockyy, nech aj rok 2007 je vellllmi plodny 😀 , bo mi zacneme snazilkovat az od silvestra 😀 😀 😀 .

loss
19. okt 2006

ahojceky vsetky ako sa mate?

cucuska
19. okt 2006

Ahojte. Tak hurá na sexovanie. 😀

loss
19. okt 2006

cucuska a ty kedy zacinas so snazikovanim? 🙂

cucuska
19. okt 2006

o 5 dní na plno. takže sa mužiček má na č tešiť. xixixixi

svetluska.p
19. okt 2006

lossik - ahojky 😀

loss
19. okt 2006

CUCUSKA-to je super,drzim palce aj na nohach a dufam ze sa o dva tyzdne pridam 🙂
SVETLUSKA-ahojky,mojky 🙂 😀 😝

cucuska
20. okt 2006

loss: Jasné že sa pridáš . Aj´hojte ako sa dnes mávate?