Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubik87
27. mar 2019

@miska210 nemáš genitálne bradavice?

vivien16
27. mar 2019

@miska210 genitalne bradavice a vypáli ti zo dusíkom

lubik87
27. mar 2019

@vivien16 dusikom sa genitálne už nerobia lebo záberu veľký okruh pália sa elektrikou a.pouziva sa wartex krém.az.si dobre pamätám

miska210
autor
27. mar 2019

No mám tam dole skôr také výrostky malé ... Biele ako karfiol. Nesvrbí ma nič

lubik87
27. mar 2019

@miska210 svrbiet nemusí ..vyskúšaj si kúpiť wartex krém a potierať je to na všetky typy geniálnych bratavic, výrastkov malo by to odpadnúť behom niekoľkých dní..to isté partner .sex len s kondómom a pozor na prenos na inú časť tela

marikagombitova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danushik
2. máj 2019

@miska210 Ja som ich nanesšťastie mala tak pred rokom. Každodenná depresia a čítanie kadečoho na internete. Nakoniec som sa odhodlala a šla k lekárovi. Ja som dosť proti kadejakej chémii a môj lekár to rešpektuje. Poradil mi zmeniť stravu. Posilniť imunitu. Jesť cesnak, piť kefír. Mám už vďaka tomu svoj vlastný. Kľudne sa podelím a pošlem ak chceš. Papať veľa červeného a zeleného(cvikla, čučoriedky, chlorella, spirulina) Brať vitamíny a enzýmy. Kúpila som si Profizym. Vzdať sa na pár týždňov kávy,alkoholu, mlieka, cukru, lepku a mäsa. Natierať ich denne 10 minút jablčným octom( celkom to páli) a nechať vysušiť. Neholiť. Ak už. Vždy žiletku vyhodiť. Tie svine sa rýchlo množia. Pomáha aj tea tree olej a hlavne trpezlivosť. Ja už mám odvtedy svätý pokoj. Držím pršteky. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli