Môžu kŕče v podbrušku v 27tt signalizovať kontrakcie?

alexandrasi
23. sep 2019

Dobry večer. Som v 27tt a trapia ma krče v podbrušku.. Bola som hospitalizovana mesiac dozadu, povedali ze mam zapal zo spodu, antibiotika som dobrala. No krce mam stale, doteraz to bolo vzdy tak ze ked som mala mrce isla som na wc a krce prestali no dnes ich mam od rana a vôbec neprestavaju, prave naopak silnejú a zacal ma boliet dosť chrbát. O čo môže isť? Môžu to byť kontrakcie?

tatisna
24. sep 2019

Môžu.utekaj sa dať skontrolovať do nemocky...

miskamia1
24. sep 2019

Isla si do nemocnice? Čo ti povedali? Mohlo ísť len o posličkov, príprava na naozajstne kontrakcie. Ja ich mávam tiež skoro každý večer. Daj vedieť ☺️

ikonica
24. sep 2019

@miskamia1 nie je na nich skoro, ked je este len 27tt?
@alexandrasi magnezium beries?

miiceencoovaa
24. sep 2019

@ikonica áno je na ne dosť skoro
@alexandrasi no ako? Bola si v nemocnici? Čo povedali?

alexandrasi
autor
24. sep 2019

@miiceencoovaa nebola som v nemocnini, idem akurat ku svojmu gynekologovi, ale kedze krce stale pretrvávaju myslim ze ma posle. Dám vedieť čo povedal gyn. Dakujem za odpovede 🙂

miskamia1
24. sep 2019

Skoro nemusí byt. Môže ich mať take slabé, ale asi to nieje take neznesiteľne, ked nebola na pohotovosti a čakala na lekára. 🙂

alexandrasi
autor
25. sep 2019

@miskamia1 da sa to vydržať, nikde som nenapisala, že su neznesiteľné. Povedali mi ze mam maleho velmi nizko nic viac, že mam prísť ked mi bude tvrdnut maternica, ako mam vediet kedy mi tvrdne maternica?

nika898
25. sep 2019

@alexandrasi brusko budes mat tvrde ako skala a budes to aj citi ze stvrdlo je to taky stach ako keby si mala na sebe a dve cisla mensia obtiahnute tricko cez brusko. Snad som to napisala zrozumitelne.