Kožný výrastok na intímnych miestach

gabika0825
26. jan 2020

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať či nemáte niektorá s týmto skúsenosti. V decembri som mala problémy s mykózou, tak som išla ku gyn, ktorá mi spravila výter a výsledky som mala že to je mykóza (ako som si aj myslela) ale našla mi aj streptokoka. Nasadila mi liečbu, bohuzial kvoli sviatkom som začala brať atb (Entizol - ak sa nemýlim) iba predminulý týždeň a nasadila mi ešte nejaké atb do pošvy, v balení boli 3 tablety aj s aplikátorom. Liečbu som začala hneď ako som mala recept. No ale idem k veci. Pri intímnych miestach mám už asi pol roka taký malinký výrastok. Moja gyn si to určite všimla keď ma teraz vyšetrovala naposledy, ale asi to nepokladala za niečo čo by sa jej nepozdávalo, ja som na to aj zabudla že tam niečo také mám. Lenže teraz pred týždnom cca ako som dobrala atb som si trošku ďalej od toho výrastku, hneď pri pošvovom vchode všimla ďalší výrastok, väčší. Nebolí to, nesvrbí ani neštípe, je to telovej farby a aj keď sa toho dotknem tak nič necítim. Na internete som k téme výrastky na intim. Miestach našla iba diagnózu genitálne bradavice, ale tie sa vyskytujú vraj vo väčšom počte a vraj to aj svrbí a je to ako keby naliate. Videla som aj zopár foto ale nepríde mi to ako tie moje. Myslíte že by to mohli byť genitálne bradavice? Chcela by som sa najprv vás spýtať, veď keby to mám tak to by aj výtery ukázali že tam je niečo takéto, alebo sa mýlim? Bola by som rada za vaše skúsenosti a rady, určite pojdem ku gyn ak to nezmizne cca do týždna. Teraz sa tam nemám kedy dostať tak mi len napíšte či to môže byť toto alebo niečo iné. Ďakujem velmi pekne

adusa1987
27. jan 2020

@gabika0825 no ved das vediet mozno sa mylime ze ci ti je

bobricek1979
27. jan 2020

@gabika0825 mám to aj ja sú to výrastky nič strašné daj si to odstrániť pohoda

gabika0825
autor
27. jan 2020

Baby, prišla som domov s práce, išla som na záchod a ako som sa utierala tak som ten výrastok necítila. Tak som sa išla pozrieť pred zrkadielko a ten výrastok vyzerá že praskol, teda vyzeralo to ako vytlačená vyrážka. Nič ma nebolí ani ma to neštípe ani nesvrbí. Je to normálne?

gabika0825
autor
27. jan 2020

A tým som sa chcela spýtať. Myslíte že to mohla byť len nejaká vyrážka, ako bývajú na tvári, že to je možno z holenia?