Krv po močení po prepustení z nemocnice

natalia2285
7. dec 2019

Ahojte. V stredu som bola prepustená z nemocnice. Hospitalizovali ma vo štvrtok 28.11.na interné oddelenie s vysokým zápalom obličiek. Mala som v bruchu neznámu tekutinu, zápal žlčníka (zápalové parametre 509).. Všetko to začalo zápalom močových ciest ktoré som liečila doma ( v moči som mala aj krv ktorá sa už v nemocnici neobjavila) zrazu som len zostala doma ležať v bolestiach mala som triašku, zimnicu, teploty , mala som strašne slabé nohy ani kráčať som normálne nemohla iba tak pomaličky ( zápal močových ciest trval cca 5 dní a neskôr to všetko prešlo vyššie do brucha takže celé to trvalo tak 9 dní a potom som išla do nemocnice) v nemocnici mi robili všelijaké vyšetrenia (ct brucha, sono brucha, rengen brucha, rengen pľúc a potom aj ct celého tela) Lekári vraveli, že som ľudia s takými zlými výsledkami umierajú. Takže som mala šťastie.. V stredu ma teda pustili z nemocnice a mala som ešte tri dni užívať antibiotiká.. No stalo sa to, že po každom močení mám na papieri krv. Neviem ci sa to znova vracia alebo čo. Bolesti nemám aj keď občas ma pobolieva v podbrušku a pri močení cítim len občas pálenie inak nič.. Je to bežné že sa to vyskytuje po takom zápale alebo mam ísť ku gynekologička? Menštruáciu mi skončila preč 7 dňami takže toto menštruácia nebude. Ďakujem

evalin88
7. dec 2019

Moja mama mava casto zapaly mocovych ciest, naposledy ked to liecila doma bol z toho az zapal obliciek, v pondelok by som isla k obvodnemu, ak sa tie bolesti cez bikend zhorsia tak na pohotovost, netreba to podcenit

gagik
7. dec 2019

ja by som sla na pohotovost,nech ta pozrie urolog aj gynekolog.hlavne nic nepodcen.

martinajurkechova
7. dec 2019

Skús si navariť bylinkové čaje, buď v teple, odpočívaj a určite choď najneskôr v pondelok k doktorovi. Toto si bola naozaj vo vážnom stave. Nepodcen to, zdravie máme len jedno.