Krvácanie po cytológii. Je to normálne?

uua
26. mar 2008

Baby, stalo sa vam niekedy ze ste po odbere cyto krvacali? Je to normalne? A menzes to urcite nie je, ten bol pred tyzdnom, beriem tabletky. Dakujem.

zuzana_t
26. mar 2008

ahoj, ano, mne sa to stalo , pri minulej citologii, krvacala som asi 2 dni - ale len tak slabucko 😒

eva4444
26. mar 2008

uua myslis po odbere steru z krcka? 😕 pokial len spinis 1-2 dni to nevadi, ale ak krvacas tak radsej chod k doki 😔

uua
autor
26. mar 2008

No zacalo to spinenim, ale teraz k veceru je to cista krv. Nie je to silne (zatial 😒 ) ale ostala som vyplasena. Brali mi ster uz asi milionkrat, ale nikdy som ani len nespinila.

briluxina
26. mar 2008

ahoj, kedysi mi cytoster robili takou špilkou a nekrvácala som, teraz to robia takou kefkou a to može podráždiť krček.Krvácanie je normálne, prejde to 🙂

melory
26. mar 2008

uua, mna na to lekar upozornil, ze to moze byt, lebo citologia nieje len ster z krcka ale uzdibnu ti vlakno a zena moze krvacat....

cucu2
6. júl 2011

sice tu nikto dlho nepisal 🙂 , ale chcem sa trochu postazovat, lebo mam spinenie 3 den, a pritom mam gynekologicka na to neupozornila. Trosku ma to vylakalo. Som zvedava kedy to prestane.

annika
1. feb 2013

Našla som túto tému, a veru ma to týka....bohužiaľ....včera som bola u môjho gynekológa, v septembri som mala zlé výsledky cyto, ták mi to včera zopakoval...a veru som dosť krvácala potom... 🤐 🤐 🤐 tiež vyľakaná , celú noc som nespala... už k nemu chodím 10 rokov, každý rok mi to robí...ale včera mi to aj bolelo.. 😨 😨 😨 😨 😨 😨 :- mám aj také slabé krče, akoby menštruačné...ale to určite nie je MS, veď som teraz v polovici cyklu... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 tak neviem.... vie mi niekto poradiť??? 😅 😅 😅 😅 😅

annika
3. feb 2013

@uua ahoj, viem,ze je to uz dàvno...ale ja màm taký istý problém...a uz tretí deñ krvàcam...ty si mala dokedy? Dík za odpoved...

uua
autor
4. feb 2013

Ahojte. Ak sa dobre pamatam, mala som to krvacani 2 dni. Ako baby vyssie pisu, asi onenkrat doktor podrazdil krcok, alebo porusil nejaku cievku, neviem. A bolo zjavne ze to nie je menstruacne krvacanie. Odvtedy sa mi to uz nestalo.

stanislavao
4. feb 2013

@uua ano, je to upne bezne. to do 2 dni prejde.

annika
4. feb 2013

@uua díky za odpoved. Ani mne sa to zatial nikdy nestalo. Preto som teraz aj nervôzna....este dobre, ze som vàs tu nasla...al

annika
4. feb 2013

@stanislavao ahoj. Ja to uz màm 4 😠 .deñ....

stanislavao
4. feb 2013

@annika tak chodte k lekarovi, ze co sa stalo. to by nemalo tolko trvat. pri citologii sa mierne narusi sliznica a preto je slabe krvacanie normalne, ale napr mne osobne to trva 1-2 dni.

annika
4. feb 2013

@stanislavao zajtra mà ordinaçné hodiny, asi tam pôjdem...

uua
autor
5. feb 2013

Annika, 4 dni je dost. Predpokladam ze je to uplna banalita a o nic sa nejedna, ale za opytanie sa lekara nic nedas a hned budes kludnejsie spavat. 🙂 Drzim palce.

annika
5. feb 2013

@uua díky....dnes neordinoval...mal pôrod v nemocnici...ale dnes je uz to lepsie...uz len kvapky...dúfam, zajtra uz niç...

uua
autor
6. feb 2013

super. chvalabohu.

annika
7. feb 2013

od včerajška nič!!!! Veru chválabohu!!!!!
@uua Ďakujem za rady!
@stanislavao Aj Vám! 😉 😔 😔 😔 Ešte sa modlím za lepšie výsledky ako minule.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

michaelasmailik
16. nov 2021

Zdravím robili mi citoster aj odber steny krčka maternice a už siedmy deň špiním a začala som mať krvavý výtok neviem či je to ešte normálne, cítim pálenie podráždenosť a nemôžem mať ani pohlavný styk a som z toho kus otrávena. Je to dosť nepríjemné a čakám kedy to už prestane no trvá to už 7 dní a mam pocit,že je to horšie. 😔🥵🥵🥵🥺😭😭😭

danielkadandy
20. nov 2021

@annika viem že je to už veľmi dávno no ako ste dopadli ? Ja to mám teraz

annika
23. nov 2021

@danielkadandy Ahoj, áno, je to dávno. Ukľudnilo sa to po týždni, odvtedy sa to neopakovalo. Dodnes neviem prečo. Držím palce všetkým.✌️🙏

spinkatchcem
31. mar 2022

@michaelasmailik ahoj ja mam momentálne ten istý problém. Prosím prešlo ti to? Ja sa bojím

danielkadandy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
24. mar 2023

nechcem zakladat novu temu, ale zamyslam sa nad tym, ci je vlastne v poriadku, ked sa krcok tou zubkovanou tycinkou narusi, ved to je ranka, ja viem ze preventivku treba, ale...