Kto predpisuje lieky, ak sa mám liečiť aj ja, aj manžel?

poleva
26. mar 2009

neviete mi poradit, kto mi predpise lieky ak manzel podstupil nejake vysetrenia na urologii a poprípade ak mu bude nasadená liečba, tak sa majú liečiť obaja, moja gynekologicka ??
dakujem

vika34
26. mar 2009

ahoj,ak to majú byť lieky pre manžela ,tak jeho obvodák,ak bude mať nejaký papier od urologa,alebo priamo urolog.Aspoň ja si tak myslím

danielitka26
26. mar 2009

nie poleva mal by mu predpísať lieky urológ ktorý manžela vyšetroval

dicinka1
26. mar 2009

poleva,ak sa mate liecit obaja..to zn. ak mate napr obaja zapal,tak si myslim ze tvoj gyndos....aspon u nas to tak bolo 😉

poleva
autor
28. mar 2009

ja nemam zapal ale muzovi robili stery na urologii a liecit sa musia obaja aj ked ja som negativna
ide mi o to, ze keby mal nalez kto predpise lieky mne
dik za rady

mirusch
28. mar 2009

Poleva, ja si myslim, ze ak urolog vysetroval manzela a ten mal nalez a liecit sa musite obaja, tak vam obom predpise potrebne lieky urolog. Kedze vie o co ide a ake lieky treba. Kedze ak vysetruje zenu gynekolog a ta ma nalez a liecia sa obaja, tak predpisuje gynekolog aj pre muza potrebne lieky. Takto mi to logicky vychadza. Uplne najlepsie bude, ak si jednoducho urologovi zavolas a opytas sa, ci predpise aj tebe. Ved koniec-koncov urolog nie je len muzsky lekar 😉 Vela stastia.

poleva
autor
28. mar 2009

dakujem
teraz cakame na vysledky