Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

ma77
3. jan 2011

@fazulka1512 ahoj pokial viem tak cez ovu aspon mna tak objednali šla som sa objednat a sestrička sa ma pytala kedy bol menzes a od toho ti vypočita približne 14den ked ma byt ovu a vtedy som šla 🙂

kattkaa
3. jan 2011

@fazulka1512 Ahoj, no ja so bola po mrche. Mne to nerobili pocas ovulky, iba som musela cakat ked mi skonci mrcha a potom mi dali hned termin, takze ja som bola pred ovulkou.

dijanka
9. jan 2011

@kattkaa ahojky 🙂 , neskoro, ale predsa 😉 , ako si vstúpila do nového roka? určite pravou nohou 😉 , lebo tento rok bude určite plodný 😵 😵 😵 . Takže Vianoce taaaaaaak rýchlo ubehli a zajtra nastupujem do roboty...ach, ako sa mi nechce...doma bolo super...ale čo už...človek musí aspoň nejaké eurká zarobiť, aby mohol z čoho žiť.Ako si prežila Silvestra? My sme boli nakoniec na tej chate, prišli sme až v nedeľu....bola som úplne k.o. 😝 prespala som skoro celý pondelok a od utorka som poctivo lyžovala až do dnes....musela som sa troška rozhýbať, lebo cez to voľno som akosi zdrevenela...a musím sa pochváliť, že aj malú som tento rok naučila lyžovať 😵 koooonečne, po dvoch rokoch príprav...držkaj sa a prajem ešte pekný zvyšok nedele 😉

dijanka
9. jan 2011

@fazulka1512 ahoj 🙂 , aj ja chcem reagovať na tvoju otázočku...aj ja som bola na laparke v septembri...robili mi ju hneď po mrche...v utorok mi skončila mrcha a v stredu ma robili, ale to asi záleží ako sa rozhodnú lekári.... 😉 silno držkám palce, nech ti to dobre všetko dopadne.... 🙂

kattkaa
9. jan 2011

@dijanka Ahoj, tak vsetko dobre v Novom roku prajem, hlavne vela zdravia a aby uz bol konecne plodny 🙂 Vianoce mi velmi rychlo tiez ubehli a aj volno, este by som prijala zostat doma, ale ako pises musime zarabat, aby sme mali z coho platit. Ja uz mam prvy pracovny tyzden za sebou, ten pondelok bol hrozny, clovek si uz zvykne mat volno a potom zrazu sup do prace 🙂 , ale tak zvadla som to. 🙂 Na silvestra sme boli u mojich rodicov, takze sme mali taky kludny silvester. Tak Vy ste mali super silvestra na chate 🙂 . Ja uz nechodim lyzovat, lebo moj drahy nelyzuje, tak som to nejak vypustila, no snad sa este k tomu niekedy dostanem 🙂 . Jej tak mala uz ma prve lyzovanie za sebou 🙂 , no sikula si a aj mala 🙂 Tak pekny vecer prajem uzi si este nedelu a zvladni prvy den v praci 🙂

dijanka
14. jan 2011

@kattkaa ahojky 🙂 ...veľmi pekne Ti ďakujem za prianie...ako sa cítiš? ja som v očakávaní mrchy, tak uvidím...či vôbec príde na čas, lebo akosi blbne a z mesiaca na mesiac sa mi odďaľuje 😠 no ja som nový rok nezačala moc dobre v robote 😖 odrobila som až jeden deň a v pondelok večer som dostala horúčky 😝 , takže v utorok šup k dr. verdikt bol:angína a chrípka dokopy, takže vystavená PN.až dnes som zodvihla hlavu a rozlepila oči od utorka, tak dúfam, že antibioiká mi zabrali a už bude lepšie.... vy ste silvestrovali u vašich? no super, aspoň ste mali takého kľudného Silvestra.... 😉 čítam, že ty si už zarezávala v práci o tt skôr, že? a kde robíš? ak nechceš, tak nemusíš písať, alebo napíš do IP 😉 prajem Ti pekný zvyšok dňa a ešte krajší víkendík 🙂

mravvcek
17. jan 2011

Ahojte :ň,ja by som sa chcela opytat na laparku,o tyzden ju mam absolvovat,a chcem sa vas opytat,ci sa laparka robi na koze,alebo normalne v lahu,ze su nohy rovno?

dijanka
17. jan 2011

@mravvcek ahojky...neviem, či všade rovnako....,ale mne to robili na koze...silno držkám palce, aby ti dobre dopadla...nie je to nič strašné....neboj 😉

mravvcek
17. jan 2011

@dijanka dakujem za podporu,no len neviem ci ma budu robit,pretoze mam zlomenu nohu,ale viem ju ohnut v kolene,preto som sa pytala 🙂

kattkaa
17. jan 2011

@dijanka Ahojky, odpisala som Ti do IP 🙂

kattkaa
17. jan 2011

@mravvcek Ahoj, no ja som tiez bola na kresle podobnom koze len som nemala tak vysoko nohy, aspon ked som este bola pri vedomi 🙂 Drzim palce aby Ti dopadla dobre a coskore uzdravenie prajem 😉

dijanka
18. jan 2011

@mravvcek ahojky 😉 , tak to Ti neviem povedať, či Ťa budú robiť,....držkám silno palčeky...a prajem skoré uzdravenie 😵 😵 😵 ...čo si tancovala 😀 😀 😀 😀 ?????

dijanka
18. jan 2011

@kattkaa 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja 😵 😵 😵

mravvcek
18. jan 2011

nie 😀 netancovala,ale vystupovala z auta po lyzovacke 🙂

dijanka
19. jan 2011

@mravvcek jaj,tomu sa hovorí smola 😖 ...... tak ale pred tým si predsa len tancovala 😉 .....ale na kopci a s lyžami 😀 😀 😀 a kde chodíš lyžovať???? Ja tiež lyžujem 😉

mravvcek
19. jan 2011

My sme bezkovali v Zdiari na Strednici 😉 ,ale snad ma odoperuju,pan doktor napisal,ze by to nemal byt problem 😀

dijanka
19. jan 2011

@mravvcek tak super, keď to dr. povedal, tak hádam áno 😉 ...tak ty bežkuješ????no ja som na bežkach stála 1-krát v živote a stačilo 😝 , ja radšej tie lyže 😵 😵 😵 , ale veľa ľudí si bežkovanie veeeeeľmi chváááááli, tak niečo asi na tom bude....a kedy by ťa mali robiť????hm....????

mravvcek
19. jan 2011

@dijanka Aj ja som stala prvykrat ale bolo to super 😉 no mali by ma robit 28.1. 😀

mravvcek
19. jan 2011

Baby neviete ake maju byt stare vysledky kultivacie a cytologie a usg brucha pred operaciou?

kattkaa
19. jan 2011

@dijanka mas postu 🙂

kattkaa
19. jan 2011

@mravvcek Ahoj, no cytologiu som mala staru myslim tak 2 tyzdne, interne vysetrenia mozu byt myslim stare tak max. mesiac, ale anesteziologicke mozu byt stare len 7 dni. Ultrazvuk mi robili skoro vzdy na kontrole 🙂, a este aj den pred operaciou.Drzim Ti palce, nech Ti to dobre dopadne aj s tou zlomeninou 😉

mravvcek
19. jan 2011

@kattkaa dakujem ti velmi pekne,nejako to psychicky nezvladam,placem,ani neviem preco.Dnes mi lekar povedal,ze si mam dat urobit kultivaciu a ani neviem ci to stihnem,a to som uz raz mala operaciu prelozenu,kvoli angine ☹

kattkaa
21. jan 2011

@mravvcek Ahoj, ale neboj vsetko bude dobre, zvladnes to 😉 . Ja som sa tiez bala a vsetko to namna tiez dolahlo, tiez som si poplakala, ale zivot ide dalej a zeny su bojovnicky a ty tiez 🙂 , tak hore hlavu a sup, sup nech uz to mas za sebou, neboj zachvilu uz budes pisat ze uz mas po tom. A kvoli comu Ta maju operovat ?

mravvcek
21. jan 2011

@kattkaa idu mi robit laparku,plus driling vajecnikov 🙂

kattkaa
22. jan 2011

@mravvcek a laparku Ti idu robit kvoli comu, mas nejaku cystu, alebo len sa chcu pozriet dovnutra ? Ja som mala cystu o velkosti ping-pong lopticky plus mi robili prefuky vajecnikov. Neboj to zvladnes 😉

mravvcek
22. jan 2011

@kattkaa idu mi pozriet vajcovody a poprepichovat vajecniky,lebo mam PCO,tak po tom sa nam snad podari otehotniet 🙂

dijanka
23. jan 2011

@mravvcek ahoj 🙂 , nič si z tvojej nálady nerob, aj ja som bola presne taká....keď som bola sama, tak som sa pre hocičo rozplakala, nemala som náladu na nič, všetko mi bolo ľúto, keď bol mm doma, tak mi všetko vadilo.......to je úplne normálne...človek nevie, do čoho ide, ako to všetko dopadne. a ten čas čakania ide taaaaaaaaak strašne pomaly.......ale naozaj z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že sa vôbec nemusíš báť...nie je to vôbec také strašné...uvidíš, ani sa nenazdáš a už budeš mať po tom... 😉 😉 😉 držkám palce!!! skús si nájsť nejakú prácu, aby si bola zamestnaná a čo najmenej si na to myslela, i keď viem, že sa to na 100% nedá...prešla som si tým....fakt ako písala Katka, že sme silné bojovnice..... 😉

dijanka
23. jan 2011

@kattkaa poštaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

kattkaa
23. jan 2011

@mravvcek Tak drzim palce, nech Ti to dobre dopadne a aj coskore splodenie babätka 🙂 .

kattkaa
23. jan 2011

@dijanka kuk pošta 😉