Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

mravvcek
23. jan 2011

Dakujem vam baby 🙂,velmi ste ma posilnili 😉 chcem sa vas opytat som v strede cyklu a spinim,mam taky hnedy vytok,neviete mi povedat co to moze byt?

kaaaty
23. jan 2011

@mravvcek ahoj ja som tiez mavala spinenie a dr. povela ze je to pre nizku sliznicu maternice {sposobene hormonami} mala som sliznicu len 3mm a ma byt cca 10mm, dala mi estrofem na to a sliznica narastla na 5mm...

dijanka
24. jan 2011

@mravvcek áno, áno, katka má pravdu 😉 , ale môže to byť aj z nejakého zápalu....ja som to tak mávala 😠 špinila som v strede cyklu a vždy som mala zápal 😖

dijanka
24. jan 2011

@kaaaty kuk 😉 IP

kattkaa
25. jan 2011

@dijanka posta 😉

mravvcek
26. jan 2011

Babenky bola som na kultivaciu,zapal nemam,ale stale spinim o dva dni ma maju operovat.Myslite si,ze ked mam hnedy vytok,ze ma odoperuju?Alebo to zrusia?Boze to cakanie je strasne ☹ vsetky papiere mam vybavene a zrazu to zrusia?!

dijanka
26. jan 2011

@mravvcek ahoj...bola si u dr?????čo ti povedal????ja si myslím, že keď len špiníš, tak ťa budú robiť...lebo mne mrcha tiež skončila tesne pred zákrokom...a to som nevedela, či ešte náhodou nebudem v ten deň 😒 ...ale asi sa zľakla a zastavila sa...ráno, v deň zákroku už ani kvapka....vtedy mi dr. povedala, že ak je to krvácanie slabé, nemám sa čoho báť, že ma budú robiť....tak podľa toho si myslím, že ťa zrobia....ale neboj, 2 dni je ešte dlhá dobá a prestane to.....pevne v to verím... 😉 držkaj sa

dijanka
26. jan 2011

@kattkaa IP 😉

mravvcek
26. jan 2011

@dijanka velmi pekne ti dakujem za pozitivne slova 🙂 velmi to cloveku pomaha,tak uvidime 🙂

kattkaa
26. jan 2011

@mravvcek Ahoj, ja si tiez myslim Ta odoperuju, to je len spinenie, neboj vsetko bude v poriadku. Drzim palce, potom daj vediet ako si dopadla 😉

kattkaa
26. jan 2011

@dijanka poostaa 😉

dijanka
27. jan 2011

@kaaaty ahojky 😉 , prepáš, ale pomýlila som si ťa s kattkaa....akosi sa mi oči skrížili 😀
@mravvcek tak ako????nastupuješ zajtra????hm???potom sa ozvi, ako si dopadla 😉 ...silno držím palce...a neboj, hlavu hore,si silná osôbka...veď si baba a bojovnica o mimčo 😉

dijanka
27. jan 2011

@kattkaa 🙂 IP

kattkaa
27. jan 2011

@dijanka Kuk 😉

dijanka
28. jan 2011

@kattkaa 😵

kattkaa
28. jan 2011

@dijanka IP 😉 😉

dijanka
29. jan 2011

@kattkaa 😎 IP

dijanka
29. jan 2011

@kattkaa ozaj, dnes som bola na akupunktúre 😉 , vraj tiež pomáha k mimi...nepočula si o tom???

mravvcek
30. jan 2011

babule moje zlate 😀 dnes ma prepustili z nemocnice 🙂 zvladli sme to aj so sadrou,uz mi dosla aj mrska a o dva tyzdne mame snazilkovat 🙂 dakujem za podporu,fakt to nebolo take hrozne 😉

dijanka
30. jan 2011

@mravvcek ahojček 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jupiiiiiiiiiiiiiiiii, tak to už máš za sebou, no super!!!!! 😉 a ako dopadla laparka????hm????čo ti našli/nenašli????kde bol ten problém???? držkaj sa, šetri sa a moc, moc držím palce, nech to teraz už konečne vyjde 😵 a koľko ste sa snažili????už dlho????prajem pekný zvyšok nedele 🙂

mravvcek
30. jan 2011

@dijanka nasli nasli,hroza,ale verim,ze to nejak zvladneme 🙂 kedy sa mozem cela osprchovat?Mozem na stehy dat vodu?Mozem vliezt do sprchy?Neublizim ranam?

kattkaa
30. jan 2011

@dijanka Ahojko, tak o tom som nepocula. A ako bolo ? 🙂 Ja pri predstave tych ihiel ktore Ti napichaju mam dost 😀

kattkaa
30. jan 2011

@mravvcek Ahoj, tak super ze uz mas po tom gratulujem 😉 , vidis ze si to zvladla.A coze Ti nasli prezradis ?Mne uz hned v den operacie vecer dovolili sprchovat sa, ale ja som sa tak sup, sup vtedy osprsila, lebo som sa bala aby sa mi nenamocili obväzy i ked setsricka povedala ze to nevadi, ze mi to po tom prelepia, ale tak bala som sa aby to nestipalo 😉, v nemocnici som bola 3 dni ale v pohode som sa sprsila a ked ma pustili uz domov tak aj rany som sprsila a v pohode, nic nebolelo 🙂 Takze kludne sa mozes cela osprsit aj rany, vobec si tym neublizis, len si nedavaj telove mlieko na rany, len si ich tak jemne uterakom utri a nechaj volne susit. drzim palce pri snazilkovani 🙂

dijanka
30. jan 2011

@mravvcek no ja som sa musela celá sprchovať hneď na druhý deň 😉 , dr. mi hovorila, že najlepšie je vyumývať sa detským mydlom....to je vraj najmenej parfumované....a nezabudla dodať, že nech si pooooriadne vyumývam rany 😉 potom som si na rany prikladala repíkové obklady, aby sa rany napalili...asi tak....a koľko ich máš???ja som mala 3....a čo ti vlastne našli???ak nechceš verejne o tom písať, môžeš mi napísať IP, teda ak chceš....ale aj tak pevne verím, že sa ti čoskoro podarí otehulkovať 😵 😵 😵

dijanka
30. jan 2011

@kattkaa no vyzerala som ako ježko Dežko 😀 😀 😀 ....už mi nič iné nezostávalo, len sa povyvaľovať na nejakom ovocí, aby sa na mňa napichlo 😀 😀 😀 a mohla som robiť názornú ukážku deťom na prírodovede 😀 😀 😀 ....poviem ti, že niektoré troška zaštípali, ale inak injekcie bolia viac 😉 bol to taký zvláštny pocit, keď ich potom zo mňa vytiahol...všetky miesta som mala akési stŕpnuté....ale postupne mi to odchádzalo...(myslím to tŕpnutie) 😉
kuk IP 🙂

mravvcek
30. jan 2011

baby ip 🙂 takze repik hovorite hej.takze zajtra si uvarim repik a pekne vyumyvam ranky 😀

kattkaa
30. jan 2011

@dijanka A kvoli comu si isla na tu akupunkturu ? No tak neviem ci by som isla 🙂, po tom co pises 🙂.

kattkaa
30. jan 2011

@mravvcek Ja som si nedavala repik, ale ano ako pise dijanka dava sa na rany 🙂 Neboj neboli to 🙂

kattkaa
30. jan 2011

@dijanka kuk IP 😀

dijanka
30. jan 2011

@kattkaa no mala som hrooooooooozne problémy s krčnou chrbticou...a skončilo to, tak, že to pomáha aj na tehulkovanie....no neviem to posúdiť...ale za pokus to stojí....keď otehulkujem, potom to budem môcť potvrdiť 😵