Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

dijanka
17. apr 2011

@kattkaa tak zas víkend za nami a nový tt pred nami 😠 ešteže nebude taký dlhý. 😉 ..., ale zajtrajšok ma desí a už teraz rozmýšľam, či to všetko postíham..... 😖 kuk IP

kattkaa
18. apr 2011

@dijanka ahojky 🙂 a mame pondelok, ale skrateny tyzden huraaaa 😵 , kuk IP

dijanka
20. apr 2011

😉 @kattkaa 😉 chi, ja som už pracovný tt skončila 😅 a čo ty???? dokedy robíš???? Kuk IP

schlossgold
21. apr 2011

Ahojte baby, práve som sa vrátila z laparoskopie a chcem vás upokojiť, že to nie je nič hrozostrašné.

kattkaa
23. apr 2011

@dijanka no ja som pracovala do stvrtka 😉 , ale v pohode bol klud, prajem Ti krasne sviatky kuk IP 😵

dijanka
24. apr 2011

ahojte kočky, všetkým prajem krásnu Veľkú noc, veľa šibačov a vody, nech sme po celý rok zdravé...a všetky snažilky aj do roka, nech sú tehulky 😉
@kattkaa tak ešte hodinu a pol a náš pokladík bude už veľká 9-ročná slečna 😉 , kuk IP

mamartinka
24. apr 2011

@dijanka gratulujem oslavenkyni.Uzite si oslavu a nech vam robi len a len radost v zivote.

dijanka
26. apr 2011

@mamartinka ďakujeme veeeeľmi pekne 😉 a čo vám sa po laparke zadarilo?????

mamartinka
26. apr 2011

@dijanka Zatial ee.Bohuzial.Akurat dnes je 2 mesiace a 3 den co som bola na operacke a nist zatial 😒 🙂

dijanka
26. apr 2011

@mamartinka neboj, to nie je ešte taaaak dlho, určite sa zadarí.... 😉 to chce len čas 😉

mamartinka
26. apr 2011

@dijanka Ved uvidime.

dijanka
26. apr 2011

@mamartinka len musíme tomu veriť 😉 u niekoho to bude skôr, u niekoho neskôr...ale bude 😉 , drž sa!!!!

mamartinka
26. apr 2011

@dijanka Insie nam neostava a dakujem 😉 🙂

kattkaa
26. apr 2011

@dijanka Ahojky, tak dufam , ze si dobre sviatkovala aj oslavovala 😉 Uz zarezavas v praci, alebo este sviatkujes ? Kuk IP 😵

deni73
27. apr 2011

@schlossgold Ahoj, aj mňa to čaká. Akým spôsobom Ti robili, a koľko si bola v nemocnici, keď sa môžem spýtať? Díky za odpoveď.

lucka_0906
27. apr 2011

Caute kocky, robili niektorej z vas laparoskopiu na Antolskej? Pripadne chystate sa na nu v najblizsich dnoch? 🙂

dijanka
27. apr 2011

@kattkaa ahojky, áno,áno,áno,...sviatkovala som supeeer, len škoda, že to tak rýchlo ubehlo...ale ja som ešte včera oddychovala 😉 , no dnes už riadne zarezávam....a keď riadne, tak riadne, kuk IP 😉

kattkaa
27. apr 2011

@dijanka Ahojky 😉 ale ved uz len 2 dni a mame vikend 😉 , kuk IP

kattkaa
27. apr 2011

@lucka_0906 Ahoj, mne robili na Kramaroch

dijanka
28. apr 2011

@kattkaa už len zajtra....dnes bude zo mňa zas ježko 😀 ...už ma to moc nebaví...každé 2 tt pendlovať hore-dole a nevidím žiadnu reakciu 😖 , kuk IP

kattkaa
1. máj 2011

@dijanka Ahojky, akosi nestiham 🙂 , uz sme aj svadbu absolvovali, kuk IP 😉

pancuska
2. máj 2011

ahojte.....chcem sa opytat ci nema niekto skusenost.....som po laparke kvoli mimomaternicovemu tehu a 8cm hemoratickej cyste,museli mi odstranit vajickovod,neviete je tu este sanca prirodzene otehotniet? sice dr mi povedali ze ano a mame skusat po 1normalnom menz,ale akosi neverim.....dakujem za kazdu odpoved! 🙂

sofia17
2. máj 2011

@pancuska
Ahojky, sanca je vzdy, aj ked....
Pises ze si mala hemoragicku cystu - bola ti zistena aj endometrioza? Ta druha strana je uplne ok?
Mne sa totiz po mimomaternicovom tehotenstve cca do pol roka urobila hemoragicka cysta na jednej strane, druha bola zatial ok. Kedze som nemala ovulaciu, dali mi lieky na podporu ovulacie, co malo ale len za nasledok vytvorenie cysty aj na druhej strane, s tym ze sa mi tam tak rozsirila endometrioza (ktoru som do vtedy nikdy nemala), ze som po opatovnom zakroku, kde mi museli vacsinu vajecnikov odstranit. Lekar mi rovno povedal ze mame ist na IVF, nakolko by bol obrovsky zazrak keby som este niekedy otehotnela normalne. Akurat sa chystame na konzultaciu do IVF centra.
Nechcem ta nijak strasit, len poradit, ak si nie si ista, radsej si to over u viacerych odbornikov napr. aj v IVF centre (to ze tam ides este neznamena ze musis ist na umele oplodnenie), ale maju tam viac skusenosti, a budu vediet lepsie poradit. Drzim palce..

pancuska
3. máj 2011

@sofia17 ahoj.....mne pred tym ako sa mi to stalo nikto nic o endometrioze nehovoril,teraz po laparke mi len povedali ze mi to vzniklo z neprelieceneho zapalu (co je mozne,lebo si spominam ako som mala zapal a isla som na kontrolu,potom som mala volat o vysledok a sestricka mi povedala "mala si tam nejaky zapal ale to sa vylieci aj samo") a tak som zmenila gyn to je teraz ten povodny,vcera som bola na ko aj u neho no endometriozu nespominal a pravu stranu podla dokumentacie po laparke by som mala mat OK,tak uvidim......mne sa ta hemoragicka cysta urobila na vajickovode hned ako mi tam zostalo zaseknute aj to oplodnene vajicko ci plod ci co 😉 neboj sa nevystrasila si ma! aspon viem ze nie som sama co ma problem a trpim s tebou,treba na to vsetko tvrdu psychiku ale mam ju len na 50%.....a do akeho centra sa chystate? .....aj ja ti drzim palce!!!!!!

sofia17
3. máj 2011

@pancuska
ahoj, uz sme dnes aj boli v Heliose Martin konkretne
Mudr. Gallo, vsetko nam podrobne vysvetlil urobil mi sono + manzelovi spermiogram, a mam si dat urobit este nejake testy z krvi + potom uvidi co a ako, ale predbezne IVF.
Drzim palceky pa pa

pancuska
4. máj 2011

@sofia17 ahoj mne robil testy krvy moj gyn a zistil mi trombofilny stav,mam zmutovane 2 geny a je to vrodena vada....viem ze aj vtedy byva problem!!!drzim ti palce a som zvedava na vysledky tak mi potom prosim ta napis!!!!drz sa!! pa 🙂

sofia17
4. máj 2011

@pancuska
jasne ozvem sa ale musim pockat na cyklus a potom to bude trvat asi este 1 mesiac, kym vsetko skompletizujem....

pancuska
5. máj 2011

@sofia17 pockaj nakoniec sa vam to podari prirodzene lebo pridu z tych testov na koren celej veci!!!uvidis!! 😉

dijanka
5. máj 2011

@kattkaa z toho si nič nerob 😉 , ani ja...kuk IP

dijanka
9. máj 2011

@kattkaa Haloooooooo, čo je s tebou???? 😕 😕 😕 😕 😕 čo máš nové????? to ešte stále dospávaš svadbu????? 😕 😕 😕 😕 😕