Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

mariposita
27. mar 2011

@betina1984 To je super, ja som si zatial naplanovala ze by som mohla zostat doma max. tyzden po LPS. Ked som ale citala rozne prispevky tu na MK, zacala som sa bat, ci to nebude skoro. Pracujem ale v kancelarii, vacsinu dna presedim, tak snad to bude ok.

betina1984
27. mar 2011

@mariposita podobne, ja tiež pracujem v kancelárii. Len to treba hneď rozbehať. Mne ju urobili v piatok, v sobotu som ešte spala do 14.00 hod. a potom som začala pomaly chodiť a v nedeľu som behala jak vrtuľa, sa pozerali, že či mi aj vôbec niečo robili. V pondelok som šla domov a v utorok do práce. Nedvíhala som nič ťažké. Akurát som mala trošku pocit, že ma to "ťahá", inak sa to dalo vydržať.

kattkaa
28. mar 2011

@uhlopriecka no musim verit ze aj k nam prileti bocian 😉 , ale nevzdavam sa 🙂 . My tiez nepijeme, nefajcime, spotrujeme, ale osud sa akosi zahrava, tak ale ideme dalej 😉 . Neboj dobre Ti dopadne cele tehotenstvo, musis sa radovat aby si to neprenasala na baby 😉 Drzim silnooo palce 😉

kattkaa
28. mar 2011

@dijanka dnes som ja akosi unavena, sme si to vymenili 😉 , kuk IP 😉 Pekny tyzden prajem 😵

dijanka
29. mar 2011

@kattkaa ahojky, ja som zas dnes...ale dúfam, že pri umývaní auta sa preberiem 😅 , kuk IP

kattkaa
29. mar 2011

@dijanka aj ja som asi je nejaky tlak 🙂 , kuk IP 😵

dijanka
30. mar 2011

@kattkaa tak už máme stredu 😉 fíha, ako to letí...ešte 2 dni a je víkend, len dúfam, že bude krajší, ako bol minulý... kuk IP

kattkaa
30. mar 2011

@dijanka Ahojky, no ja uz len zajtra pracujem 😉 , kuk IP 😉

mamartinka
30. mar 2011

Ahojte baby.Viem ze to sem nepatri ale mozno mi niektora pomozete co by som bola rada. .Chcem sa spitat. Ked ste niektora bola po styku tiez z vas vsetky spermijky vysli von ako keby sa nechceli udrzat vnutri?Ja som po tej laparke.V nedelu sme mali keksik a mala som este plodne dniky.Vlastne ja neviem ci som mala plodne len som si to v par tabulkach tu na nete vypocitala a vyslo mi ze od 23 do 28.03 mam plodne dni.Ale to je jedno.No ja mam pocit ze to je ako pred tym aj bolo.Vsetko zo mna islo von ako keby sa mi to tam nechcelo udrzat.Preco mi to tak to robi?Ci ja mam taky pocit?Preco musi ist zo mna vsetko von?Aj vam to tak robi?Budem moc rada ak mi niektora z vas odpovie.Keby nahodou aj nieco ze sa uchyti co silno pochybujem tak by som kedy mala mat neaky prvy priznak.Neviete mi poradit?A prepacte ze vas takymito vecami mojimy zatazujem ale ja som fakt ze hlupa co sa tyka aj plodnych mojich dni a vsetkeho okolo toho.

heln
30. mar 2011

@mamartinka ahoj, priznám sa že som nerozmýšľala, či sa mi to tam drží, alebo to vyteká von.... ale keď máš taký pocit, tak po "akte" urob sviečku, alebo si vylož zadoček na vankúš aj s nohami hore, nech to steká dnu a zostaň tak aspoň 15 - 30 minút, niektoré baby odporúčajú dať si vložku, necikať a nesprchovať sa aspoň niekoľko hodín....
a osobne si myslím, že plodné dni nie sú vôbec zárukou ničoho, spoľahnúť sa na to môžu len úplne zdravé ženy...... a potom údajne sa dá otehotnieť v hociktorej fáze cyklu a dokonca aj ku koncu menzesu.......
držím palce, aby Ti to vyšlo a všetkým, ktoré túžia....
ja som bola po laparke pol roka na hormonálnej liečbe, nemala som mrchu a potom som ešte dva mesiace čakala na mrchu a po mrche sa to zázračne podarilo hneď na prvý šup..... ale manžela som v celku dobre uháňala ten mesiac.... 😅
a prvý príznak? napríklad ja som mala pocit, že vôbec nie som tehu, prsia boli napäté, ale veľmi ma neboleli a nič iné zvláštne som necítila.....fakt som si myslela že nie som a po týždňovom meškaní som si spravila test aby som sa uistila, že nie som ..... a taká som bola prekvapená, normálne som tomu nemohla uveriť.... lebo som si myslela že mi len mešká po tej hormonálnej liečbe......
ale keď som bola tehu prvý krát (potratila som), tak som mala množstvo všelijakých pocitov a hlavne strašnú chuť do jedla už týždeň pred mrchou.....
takže o príznakoch môžeš premýšľať v čase, keď Ti začne meškať.....
lebo ja som si tiež často pred tým namýšľala a preto som si povedala a dala príkazom, že si test robím až po týždni meškania, čo je ale strašné čakanie....
takže držím palce všetkým, nech sa to podarí!!!!!

mamartinka
30. mar 2011

@heln Dakujem.Praveze aj sviecku som spravila aspon chvilku a vsetko vytieklo von 😝 Ja potom neviem.

heln
30. mar 2011

@mamartinka tak ver tomu, že niečo tam predsa len zostalo......... 😉

mamartinka
30. mar 2011

@heln Uvidime aj ked ja mam strach ze ani po zakroku to nepojde a ze budeme nadalej kde sme boli aj pred tym.

dijanka
31. mar 2011

@kattkaa to sa niekto má 😅 ....ale ja ten jeden deň navyše vydržím 😉 , kuk IP

kattkaa
1. apr 2011

@dijanka uz mame piatok, kuk IP 😉

dijanka
2. apr 2011

@kattkaa no nielen piatok, ale už je sobota a ja začínam....o 18.00 hod. 😉 , kuk IP

kattkaa
2. apr 2011

@dijanka no a uz mame za chvilku po vikende, kuk IP 😉

dijanka
3. apr 2011

@kattkaa ahojko, dnes sa ukazuje krásny deň, no ja sa ledvo hýbem 😖 , musím sa nejako rozhýbať...kuk IP

kattkaa
4. apr 2011

@dijanka Ahojky 😉 , neboj to rozchodis 😉 , kuk IP

dijanka
7. apr 2011

@kattkaa 😉 moc som to nerozchodila, ale rozlietala....tento tt nestíham absolútne nič 😠 , kuk IP

kattkaa
7. apr 2011

@dijanka no ja som na tom podobne s casom, kuk IP 😉

dijanka
8. apr 2011

@kattkaa čao, čao... 🙂 koooooonečne piatok 😉 , ale u nás je brrrrrrr zima....dúfam, že ešte nenasneží..., kuk IP 😉

kattkaa
11. apr 2011

@dijanka Ahojky, no a mame novy tyzden pred nami 😉 kuk IP 😉

dijanka
12. apr 2011

@kattkaa to máš pravdu, začal zas nový týždeň a ja som dnes bola u zubára, čo ma taaaaak bolel zub, že som celú noc nespala....ale teraz už je lepšie...snáď ma to prestane čím skôr bolieť...kuk IP

deni73
13. apr 2011

Ahojte, chcem sa spýtať, kedy je lepšie ísť na prefuk vajcovodov, na začiatku alebo na konci cyklu? Kedy sa odporúča?

kattkaa
13. apr 2011

@dijanka dufam, ze uz si lepsie na tom s tym zubom, kuk IP 😉

kattkaa
13. apr 2011

@deni73 ahoj, no mne robili po mrche prefuky

dijanka
14. apr 2011

@kattkaa klop,klop,klop....neviem dokedy,keď 3.5. frčím na kontrolu, kuk IP

dijanka
14. apr 2011

@deni73 ahoj, aj mne tie prefuky robili až po mrche 😉

kattkaa
14. apr 2011

@dijanka neboj uz bude dobre 🙂 , kuk IP